בעיה רצינית...

סוכRיה

New member
בעיה רצינית...

גם לכם זה קורה? כל בחור שנפגשתי תמיד רצה להמשיך ואני זו שפסלתי ותמיד זו מאותה סיבה. שמגיע לבחור משהו הרבה יותר איכותי מימני...

קליט

New member
זה נשמע הזוי

את חושבת שאת לא ראויה -לכל הבחורים שיצאת איתם, ואתם לא מתאימים ?

סוכRיה

New member
אמת! מסיבה פשוטה

אין לי עבר נקי אז למה שהבחור ``יפול במיטה חולה`` (סוג של ביטויי) אם הוא יכוך לקבל כלילת מעלות ללא שום עבר...

קליט

New member
מה זה משנה מה היה בעבר ?

היום את צדיקה ובריאה - אז את ראויה לבחור שמתאים לך . בכבוד ! . . .

סוכRיה

New member
זו בדיוק הדילמה

אבל הבחור מסכן מה אשם? הרי כל אחד היה רוצה אחת ללא עבר לא כך?

דרוmי

New member
יש בך שילוב

של יושרה אמיתית.וקצת תמימות...וזה יפה!וזה כשלעצמו פלוס ענק.מה שהיה היה.הכי חשוב שאת מודעת למה שהיה בעבר.ושזה לא היה צעד טוב.אז מה יגיד מי שהיה חילוני גמור.חזר בתשובה ומציעים לו אחת חרדית מלידה?הוא לא יצא איתה.כי....?זה לא עובד כך!את סתם הורסת לעצמך.

סוכRיה

New member
לפי מד שאני מבינה מדבריך

זה פשוט לא לומר כי מה שהיה היה? זה נשמע אפסורד לא?

בחlר21

New member
לילה טוב

אז ככה..לדעתי אני מציע שפגישות מתקדמות תספרי על עברך בצורה יפה..ולא מדאי שחורה..ואז תתני לבחור להחליט...

דרוmי

New member
אסור לך לחשוב בצורה כזאת!

לכל אחד בחיים יש עליות ומורדות.מי פחות ומי יותר.מה שהיה היה.את מעדיפה להתחתן עם אחד שבבניק?או אחד שהיה לו עבר לא טוב?אני מאמין שלא...אז אל תחשבי בצורה כזאת על עצמך.

סוכRיה

New member
האמת שאתה צודק

אבל אתה בתור גבר.. נגיד שאתה נפגש עם בחורה ובחוח שהיא כלילת המעלות. כשיודע לך שהיה לה ירידות בעבר רציניות. זה יתן לך נקודה למחשבה?

דרוmי

New member
גם לי בחיים היו עליות ומורדות...

ואני לא בחור מקובע.בואי אני ישאל אותך שאלה פשוטה.מי ערב לי שמי שאני יתחתן איתה לא היה לה עבר לא טוב??כמו שאמרתי.עצם זה שאת אמיתית וישרה שאת לא רוצה שהבחור``יפול בפח``זה פלוס ענק.אז תעריכי את עצמך ואל תורידי מהערך של עצמך סתם ותיפגעי בדימוי העצמי שלך!

סוכRיה

New member
תסכים איתי

שלך היו ירידות בחיים... אז לכן אתה מבין אותי (תודה על ההבנה) השאלה היא על כאלה שלא בדיוק חוו ירדיות בחיים

דרוmי

New member
זה תלו בסוג הבן אדם

אחד יכול לקבל ולהבין.והשני לא יאהב את הרעיון.

נשמע באמת מוזר..

אדם בטבעו אוהב את עצמו ורוצה משהו מיוחד שהכי טוב בשבילו.. אם זה כך זה מראה על אזושהי בעיה

Corall

New member
למה נראה לך,

שאת יודעת מה מגיע ומה לא לבחור? מה את כבר יודעת עליו, שאת מרשה לעצמך לפסול מסיבה כזאת? עזבי מה את יודעת על עצמך. זאת לא הנקודה כאן.

דרוmי

New member
הזכרת לי עכשיו משו

אבל זה לא מתאים לפורום../tapuzforum/images/emo8.gif

למעלה