בעיה רצינית...HELP

בעיה רצינית...HELP

אני מנהלת "רומן" עם החבר הכי טוב של אח שלי !!!!!!! ולחבר הזה יש חברה כבר המון המון זמן!!! אני לא יודעת מה לעשות אני נהנת להיות איתו והוא חמוד והכל .מצד אחד אני רוצה להפסיק את כל מה שקורה ביני לבינו בגלל שהוא החבר הכי טוב של אח שלי ובגלל החברה שלו אבל מצד שני אני נמשכת אליו בצורה רצינית מאוד ונראה לי שיש לי איזה רגשות אליו ,לא עזים אבל יש . מה אני צריכה לעשות?

בלגאנים

New member
איך אפשר להיות בקשר מלכתחילה עם אחד

שיש לו חברה?? לא צריך להיכנס לזה בכלל

free soul

New member
בידיוק!

מה קרה לך? למה נכנסת לזה?? ואם כבר.. את צריכה לדבר איתו על זה.. לראות מה הוא חושב על זה.. אם הוא גם מרגיש אשם..

לידר17

New member
הוא זבל!

קודם כל אם יש לו חברה הוא לא אמור לנהל איתך איזשהו קשר ואם הוא כבר כן רוצה משהו אז את זאת שצריכה לעצור אותו בידיעה שיש לו חברה. ואם את אומרת שיש לך רגשות כלפיו אבל לא עזים אז בכלל אין לך מה לחפש איתו! כמה שזה כואב ולא נעים את צריכה לחתוך! תחשבי בחברה.. את לא חושבת שזה יפגע בה... לידר

בעיה רצינית

אני מודעת למצב שיש לו חברה ואין סיכוי שהיא תדע על זה כי רק אני והוא יודעים על זה אני עדיין לא יודעת מה לעשות אני לא ממש רוצה לנתק איתו את הקשר למרות שזה לא הכי מוסרי -לא יודעת אני בבעיה

חני 5

New member
את צריכה להעמיד אותו במקום!

תישמעי... קודם כל את צריכה להעמיד אותו במקום! את צריכה פשוט להגיד לו שזה לא יכול להמשך ככה... אם הוא רוצה להמשיך להיות איתך הוא צריך להפרד מחברה שלו! זה לא מפריע לך שאחרי שהוא איתך הוא הולך למישהי אחרת?? אם הוא לא יסכים זה סימן שאין לו רגשות כלפיך- כלומר תיטצרכי פשוט להגיד לו שלום ולהפסיק את "הרומן" שלכם! ואם הוא כן מסכים לזה זאת אומרת שהוא מעדיף אותך על פני החברה שלו וכן יש לו רגשות כלפיך... השאלה זה אם הקשר איתו יפריע לאח שלך?....

אני יודעת אבל....

העניין הוא שהוא עם חברה שלו כבר איזה 9 שנים והוא מפחד לעזוב אותה אני לא יודעת למה וגם הוא לא יודע למה הוא לא יכול ,כבר דיברנו על זה . נראה לי שזה כן יפריע לאח שלי כי הוא החבר הכי טוב של אח שלי ועוד אח שלי ביקש ממני שלא יקרה מצב כזה עם אחד החברים שלו והנה זה קרה דבר שני הוא וחברה שלו לא ממש ביחד הם רק אומרים שהם ביחד אבל הם לא מתנהגים כמו חברים אלא יותר כמו ידידים אבל רבים כמו חברים בגלל זה לא ממש אכפת לי שאחרי שהוא איתי היא באה כי אני יודעת שכלום לא קורה בניהם לפחות משהו מיני לפי מה שאני יודעת

חני 5

New member
תקשיבי חמודה...

זה לא הולך ככה! אני מקווה שלא תעלבי ממה שאני הולכת להגיד לך... אבל שהוא אומר שהוא לא רוצה להיפרד מחברה שלו הוא בעצם אומר שאת סתם סטוץ שלו והוא מעדיף את חברה שלו פי אלף ממך! מה שאת צריכה לעשות זה פשוט למצוא מישהו שיאהב אותך ואת תאהבי אותו באמת (כי בהודעה הראשונה כתבת שיש לך ולא הרבה רגשות כלפיו) ולא תצטרכי להסתיר את זה מאף אחד! את לא היית רוצה לצאת איתו גם למסיבות ולבתי קפה וכל מיני דברים כאלה?? ועכשיו את בטוח לא יכולה לעשות את זה "כי את מפחדת שמישהו יראה אותכם ביחד"... המצב הזה בכללי מסריח! לדעתי דברי איתו ותגידי לו שאם הוא לא הולך לעזוב אותה את פשוט תעזבי אותו...

אולי את צודקת

תודה חומד אני נראה לי שזה מה שאני אעשה אין לי ברירה אחרת תודה

עצה מסקסולוגית

תשמעי אני כמובן סקסולוגית מנוסה אך לאור הנסיבות אדבר איתך מנסיוני האישי.. אין לך כלל מה לדאוג את יכולה להיות בטוחה שאם את תמשכי אותו הוא יעזוב את חברה שלו ... בקשר לאחיך אז ככה תתפסי איתו שיחה.. דברי איתו ועם החבר שלו ותשבו ותסדרו ענינים ותיישרו קווים תמיד תוכלו להתייעץ איתי ב אי מייל [email protected] מקווה שיכולתי לעזור אביבה שרי

למעלה