בעיה קשה!

Nomero Uno

New member
בעיה קשה!

המחשב שלי השתגע לגמרי הוא מאתחל את עצמו כל כמה זמן ולפעמים אף סוגר לי תוכניות באמצע העבודה אני לא יכול להמשיך ככה - זה בלתי אפשרי בגלל זה אני צריך עזרה דחוף משיהו יכול לאבחן את הבעיה ולהציע פתרונות לבעיה? בבקשה , זה מאוד מפריע לי

איזה מערכת הפעלה יש לך?

והאם זה קורה גם תוך גלישה באינטרנט. איזה מחשב יש לך כמה זיכרון?

Nomero Uno

New member
המחשב שלי

Pentium 3 600 Mhz 128 MB RAM WIN XP ולגבי הגלישה באינטרנט - כן זה קורה לי לפעמים גם באינטרנט הווינדוס סוגר לי את כל חלונות האקספלורר

ככה תנסה את זה

מחשב שלי לחצן ימני מאפיינים. מתקדם / advance יש שם למטה הפעלה והתאוששות startup and recovery שם יש הגדרות. ושם יש מערכת נכשלה או נפלה ושם יש 3 ריבועים בריבוע השלישי יש וי על אוטומטי אתחל תוריד את הוי משם ונסה.

Nomero Uno

New member
לא ממש עוזר

וגם לא הבנתי בדיוק את הקשר בין הבעיה לפתרון שאתה הצעת מה שהצעת זה לכבות את האפשרות של אתחול אוטומתי במקרה של כשל במערכת כשבעיה שלי היא הכשל עצמו - אני מבין שלפעמים זה קורה אבל לי זה קורה מעל ל10 פעמים ביום

moonsun

New member
אני הייתי מתחיל בבדיקת חומרה....

מאווררים, מגעים, בלאגן.... תוציא את הזכרונות ותחזיר, אם המעבד הוא סלוט 1 תוציא ותחזיר למקומו...

Nomero Uno

New member
עשיתי - לא עזר

הוצאתי הכל ,פירקתי כמעט את כל המחשב הרכבתי מחדש היה בסדר לכמה שעות ועכשיו הוא שוב מאתחל את עצמו כל כמה שעות

moonsun

New member
אני הייתי בודק טמפרטורות

ואת ספק הכוח בתור התחלה... אח"כ זכרונות... אח"כ הגדרות של המעבד והזכרונות בביוס אח"כ לוח אם....

xroeeh

New member
מספר שיטות

יש חיישנים של טמפ´ על גבי הלוח אחד ל CPU ואחד ללוח אותם ניתן לקרוא עם תוכנה כגון MBM5 החופשית או ע"י כניסה לביוס. השיטה השנייה כוללת בתוכה חיישנים מתקדמים בהרבה כגון האצבע שלך (או הלשון
כי היא יותר רגישה....). רועי

duke4you

New member
או שיטה שלישית

והכי אמינה שיש, התקנת חיישנים במקומות הרצויים דוגמא: HARDCANO II הזול או DIGIDOC היקר

moonsun

New member
רועי להזכירך ה AMD שלי יותר קר

מהאינטל שלך...........

duke4you

New member
אני זוכר בימיי החורף

הלוח שלי היה 19 מעלות והמעבד 26-29

למעלה