בעיה קטנה...

CrazyInLove

New member
בעיה קטנה...

נלה שלי מעולם לא הייתה תוקפנית ותמיד הייתה חתולה מתוקה ומקסימה... תמיד היא אהבה להתפנק ולקבל תשומת לב והרבה אהבה...ככה זה היה כמעט שנתיים... בחצי שנה האחרונה מחתולה מקסימה היא הפכה לחתולה תוקפנית ומרוחקת שמפחיד כבר להתקרב אליה... גם אם היא נראית הכי רגועה היא לא צפויה והיא תוקפת ועצבנית ותמיד יש אפשרות שהיא תתקוף... כשאני מביאה לחתולים אוכל היא תוקפת את כולם ומנסה להרחיק אותם... אני כבר יותר מחצי שנה לא מצליחה להתקרב אליה יותר מידיי... אני כבר מתחילה להתייאש איתה...היא החתולה הכי ותיקה שלי והיא חשובה לי ויקרה לי ואני אוהבת אותה אבל זה כבר מתחיל ליאש אותי כל העניין הזה.. מה אני יכולה לעשות??

kittycatbone

New member
האם...

מאותה תקופה שהיא התחילה להיות תוקפנית נוסף איזה חתול לחבורה [לפי מה שמשתמע אני רואה שיש לך כמה חתולים?]? חתולה שלי, כשהייתה קטנה הייתה שובבה מאוד, אבל היה אפשר להיות איתה ולהחזיק אותה וללטף אותה בלי להיזהר. היה שלב מסויים בחיים שלה, שהוא בסביבות מתי שהיה לי עוד חתול שאימצנו אלינו, שהיא התחילה להיות תוקפנית (ולא רק כלפי אותו חתול שאימצנו) לא היה אפשר כמעט להתקרב אליה ולהרים אותה לא היה בא בחשבון אפילו בחלומות הרחוקים. לצערי הרב... אותו חתול ברח/נעלם יום אחד אחרי שנתיים בערך... אך מאז, חתולה שלי פתאום הפכה להיות משהו אחר.. רגועה, נתנה לי ללטף אותה. ואפילו, דבר שבחיים שלי לא חשבתי שאוכל לעשות, יכלתי להרים אותה! כן כן! את הגוש פרווה הענקי הזה....! לא יודעת אם יש כאן איזה מוסר השכל בדיוק.. כי אני לא בדיוק מבינה.. אבל אני הבנתי מהנסיון הזה.. שכנראה אותה התנהגות של חתולה שלי הייתה אולי בגלל שהבאנו חתול נוסף לחייה. (למרות שקצת לפני שהוא נעלם הם כבר התחילו להסתדר..!). עכשיו יש לי עוד חתול.. בערך, והם מסתדרים בסדר גמור כבר מההתחלה. היא לא רבה איתו כמעט, אפילו משחקת.. יכולה לישון איתו אפילו באותה מיטה, אחד ליד השני. ואין בה שום שינוי התנהגותי... כלומר.. שאין לי הסבר מדוייק. אבל אולי אם מה ששאלתי בהתחלה נכון, צריך לבדוק איזה משהו. וכמובן שחס וחלילה אני לא מציעה שתיפטרו מהחתול החדש שבא..אבל אם יודעים את הסיבה לבעיה תמיד אפשר לפתור אותה גם איכשהו
מקווה שעזרתי!
למרות שאני בספק ...

benarin

New member
אה, היא נראית כמו תולה שלי...

השמאלית..... הימנית זו גרייס

למעלה