בעיה פשוט מעצבנת!

noamway

New member
בעיה פשוט מעצבנת!

יש לי אתר אחד שאני מאפשר יצירת קשר כאשר הפרטים שנרשמים בטופס נשלחים אלי ישירות לדואר האלקטרוני והכל עובד מצויין והעיברית יוצאת עשר. עכשיו... יש לי עוד אתר (על אותו שרת) שגם בו אני מאפשר משלוח נתונים מטופס כאשר הנתונים נשלחים אלי לדואר האלקטרוני ואחר כך נשמרים בתוך בסיס נתונים. התוצאות: הנתונים (בעברית) שנשלחים לדואר האלקטרוני מגיעים כסימני שאלה (???) ואילו הנתונים שנשמרים במסד נתונים נשמרים טוב בעברית. עשיתי בדיקה לכל אורך התהליך ובכולו העברית לא נהרסת אילו רק בשרת הדואר. הייתי יכול להאשים את השרת בשגיאה אך מכיוון שיש לי כבר אתר שעובד בדיוק באותה מתכנות ושמטפל באותו שרת דואר אז אני לא מאשים! יש למישהו פתרון מקורי?

rmarko

New member
והעתקת את הקוד קומפלט מהאתר הראשון

לשני? גם את השורה שמכתיבה לאובייקט שלך לעבוד עם עברית (אם כזאת קיימת) ? שלח מייל לתמיכה טכנית.

rmarko

New member
שאלה- אם תוריד את העבודה עם המסד

נתונים, כלומר, אל תיצור אפילו חיבור לדיבי, רק תשלח מייל - הוא יתקבל בעברית? (תבדוק ודווח.)

noamway

New member
הורדתי את הקישור

ואת כל הפעולה עם המסד נתונים והדואר מגיע עם עברית טובה. יש רעיונות?

rmarko

New member
לעבוד בשלבים, כנראה

אם מיצית את כל האפשרויות האחרות אני חושב שנותרה רק הברירה הזאת. בעמוד הראשון תשלח מייל, ואז תפלוט לקליינט טופס עם כל השדות ב- hidden- ושלח את הטופס בסקריפט צד קליינט לעמוד asp שני. בעמוד השני תכניס לדיבי. אתה יכול להחליף את הסדר, קודם להכניס לדיבי ורק אז לשלוח מייל - מה שתעדיף.

noamway

New member
אתה יודע אולי

למה דבר כזה יכול לקרות??? הרי הנתונים לכל אורך תהליך שליחת הדואר ותהליך ההכנסה למסד נתונים נשמרים בעברית טובה. יש לך אולי איזשהו רעיון או כיוון? כי זה באמת מעניין

rmarko

New member
אין לי רעיון

אני לא יודע באיזה אובייקט דואר מדובר, אבל אני מנחדש שאני לא מכיר אותו. אכן זה מפתיע שהמייל נשלח בסימני שאלה וההכנסה למסד נתונים שבאה אחרי המייל עובדת כמו שצריך - אבל יתכן שזה לא כזה מפתיע: האם יש לאובייקט מאפיין שקובע באיזה codepage לשלוח את המכתב? האם אתה יוצר את החיבור למסד נתונים לפני או אחרי שליחת המייל?

rmarko

New member
אני לא מבין, אני מדבר מרוקאית?

איך זה שאני שואל אנשים שאלות ולא עונים לי עליהן

noamway

New member
לא שמתי לב!!! אני מבצע אותו אחרי

אך ניסיתי גם לפני!

noamway

New member
אתה לא תאמין ../images/Emo12.gif ../images/Emo2.gif ממש מפחיד

שיניתי כמה דברים (ממש לא רצינים) ופתאום אני מקבל לדואר האלקטרוני את הנתונים בעברית טובה... איזה כיף
אבל....... עדין לא לשמוח!!!
כי עכשיו המידע שנכנס לבסיס נתונים נכנס בג´יבריש! ממש מצחיק
טוב אני מאמין שאני אצליח לסדר את זה עד הבוקר אז עד אז
לילה טוב

למעלה