בעיה עם UNSET

havlaz

New member
בעיה עם UNSET

זה מאוד מוזר.. אני מנסה למחוק משתנים עם לולאה לא את כולם, רק חלק, אחרת הייתי משתמש ב* אני משתמש ב VAR
unset $var(%comp.nick.*,%i) <div> שמתי לי גם שורות לDEBUG, לראות שאני באמת מגיע לקטע, הוא גם מחזיר את השם של המשתנה, אבל לא עושה לו unset ניסתי גם עם %comp.nick $+ $var(...).value וגם לא עבד.. מעניין לא? יש לכם תשובה לזה?

zzzzrubavek

New member
אתה יכול

לעשות <br>var %unset <br>ואז בלולאה לשים
%unset = %unset $var(%comp.nick.*,%i)​
ואז כשהיא נגמרת לעשות
unset [ %unset ]​

zzzzrubavek

New member
טוב

alias blah7 { var %i = 1 var %tounset while (%i <= 6) { %tounset = %tounset $var(%comp.nick.*,%i) inc %i } unset [ %tounset ] }​

GOAL86

New member
קלי קלות :)

הבנתי שאתה רוצה לעשות לולאה שתמחק את כל המשתנים מצורת %comp.nick.<number> אז ככה עושים את זה כמו שצריך: נניח שבתוך המשתנה %total - נמצא מספר המשתנים מן הסוג הזה וככה זה מתחיל: set %i 0 while (%i < %total) { inc %i unset %comp.nick. [ $+ [ %i ] ] }

havlaz

New member
יופי גאון

השם של המשתנה הוא לא עם מספר זה ניק comp.nick.$nick

GOAL86

New member
קבל תיקון

set %i 0 while (%i < %total) { inc %i unset $var(%comp.nick.*,%i) }

GOAL86

New member
שוב שגיתי :)

בכל מקרה, אם מה שאתה רוצה לעשות זה למחוק ניק מסויים אז זה ככה: unset %comp.nick. [ $+ [ %nick var ] ]

GOAL86

New member
אוווווווווי! הבנתייייי!

אם הבנתי נכון, אז זה מה שחיפשת - מחיקה ממקום מסויים ועד למקום אחר אם לא הבנתי את זה שוב נכון, תגיד לי ואני אתקן alias Del.comp.nick { set %from $1 set %to $2 while (%from < %to) { inc %from unset $var(%comp.nick.*,%from) } }

havlaz

New member
זה בכלל לא זה ../images/Emo13.gif

אבל הבנתי את הבעיה ברוב טיפשותי אני עושה UNSET שאני משתמש ב$VAR ואז הוא לא יכול לחשב טוב
הוספתי .timer 1 1 בכל UNSET מעניין, השיטה השניה שהביאו לי היתה אמורה גם לעבוד אבל משום מה לא עבדה..

^Nighthawk

New member
רק עכשיו ראיתי את זה

קודם כל שלום. בימינו איבדנו את הנימוסים. לבעיה שלך יש שני פתרונות -למעשה יש כמה אבל אני יביא לך שניים-: א. *.Unset %comp.nick/ ב. var %x = 1 | while ($var(%comp.nick.*,%x)) { unset $ifmatch | inc %x } בבקשה מקווה שעזרתי רק עכשיו רק עכשיו חזרתי לפורום הזה. :)

למעלה