בעיה עם מצלמת וידאו של Sony >> המחשב לא מזהה.

DSUST

New member
בעיה עם מצלמת וידאו של Sony >> המחשב לא מזהה.

יש לי מצלמת Sony camcorder DCR-TRV460 שיכולה לצלם גם תמונות סטילס הנשמרות על כרטיס הזיכרון, וגם קטעי וידאו הנשמרים על קסטה. עם המצלמה הגיעה התוכנה Picture Package , שאותה התקנתי על המחשב על מנת שאני אוכל להעביר את קטעי הוידאו המצולמים למחשב. הבעיה היא שבעזרת תוכנה זו ניתן רק לראות על המחשב את התמונות שנמצאות על כרטיס הזיכרון, ולא על הקסטה. חיפשתי באינטרנט מידע למה לא ניתן לראות דרך התוכנה הזאת את מה שנמצא על הקסטה, וראיתי שבפורומים באנגלית נאמר לאנשים להוריד את ה - USB Driver מהאתר של Sony [כאן]. הורדתי אותו והתקנתי אבל עדיין, המחשב שלי לא מוכן לזהות את המצלמה שלי, לא מופיע לי בשום מקום במחשב אזכור לזה שהמצלמה מחוברת דרך USB למחשב. ועדיין, אין לי איך להעביר את הוידיואים מהקסטה אל המחשב.. באתר אחר קראתי שמישהו כתב: "I have the same camcorder and have faced the same problem. USB does not recognize the camcorder in standard USB mode (which it should). You can change the settings in the touch-panal of your camcorder to USB streaming which will make your computer recognize it. But, video capture in streaming mode is not very good quality for burning DVD's." בדקתי בהגדרות של המצלמה עצמה, והיא כבר הייתה ב- " USB streaming" מבחינתי שאפילו לא יהיה באיכות טובה במיוחד, העיקר שאני אוכל להעביר את הוידאו למחשב. ובכלל שאני אצליח לגרום למחשב שלי לזהות את המצלמה. [ניסיתי בעוד מחשב בבית וגם הוא לא זיהה את המצלמה] תודה רבה מאוד, מקווה שתצליחו לעזור לי למצוא את הפיתרון המיוחל.

DSUST

New member
../images/Emo105.gif FireWire או i.link ?

ממ.. בעיקרון ראיתי שגם אנשים כתבו להשתמש ב FireWire [או i.link כמו ש Sony קוראים לזה], אני יודעת שלמצלמה שלי יש מקום לחבר בו את ה-FireWire, השאלה היא איך הוא מתחבר למחשב (דרך איזה חיבור)? ושלה שניה היא, אם מישהו יודע באילו חנויות בארץ אני יכולה למצוא את ה-FireWire?

למעלה