בעיה מעצבנת באקסל במחשב נייד שלי

הילית111

New member
בעיה מעצבנת באקסל במחשב נייד שלי

בעיה מעצבנת באקסל במחשב נייד שלי ערב טוב לכולם . יש לי בעיה מציקה מאוד באקסל במחשב הנייד שלי. יש לי לנובו sl300 מחשב מעולה אבל מה שקורה הוא שיש לי אופיס XP שעובד מצוין הוורד פאואר פוינט אבל עם האקסל יש לי בעיה מעצבנת . כל פעם שאני פותחת קובץ אקסל חדש או קיים מופיעה לי הודעה מעצבנת ועיקשת שבתרגום זה פחות או יותר כך מיקרוסופט זיהה בעיה כלשהי וחייב לסגור . ויש עודד קצת מלל בכמה שורות ואז למטה יש 2 לחצנים לבחירה אחד כותב שלח דוח שגיאות והשני כתוב שם אל תשלח עכשו לא משנה אם אני לוקחת על לחצן אחד מהשניים האקסל מתחיל להשתגע לפתוח לי שוב פעם אקסל ריק ואני לא מצליחה לעבוד נורמלי עם האקסל בגלל ההודעה המעצבנת הזו מקווה שהסברתי את עצמי טוב ומקווה לעזרה. אגב ובלי קשר גם במחשב שלי בעבודה נתקלתי פעם אחת בודדת בהודעה הזו לא זוכרת למה. אבל זה היה פעם אחת בודדת . פה בנייד שלי זה כל פעם באקסל וזה מעצבן כי האקסל זה התוכנה המועדפת עלי לעבודה ואני לא רוצה להזמין טכנאי בשביל בעיה כזו......... תודה מראש

מה עם להתקין מחדש את האופיס?

סביר להניח שזה יפתור את הבעיה וכידוע אופיס זאת תוכנה קלה להסרה ולהתקנה מחדש....20 דקות הכל...

T710BH

New member
זה פורום מחשבים ניידים

מה שאת מתארת זה בעיית תוכנה, את יכולה לפנות למייקרוסופט, פורום וינדוז, או פורום תוכנה והם אלה שיכולים לעזור לך, מלבד להתקין מחדש לא נוכל לעזור בהרבה.. לצערנו

למעלה