בעיה חשובה-
מקווה שזה פורום נכון

Exc55

New member
בעיה חשובה-../images/Emo41.gif מקווה שזה פורום נכון

שלום לכולם. שמי עידן ואני סובל כבר שבוע וחצי מבעיית עצירות קשה,וטחורים.... אז ככה: הכל התחיל ככל הנראה עוד מלפני 4 חודשים..שהתחלתי בדיאטה שלי... במשך 3 חודשים לערך,הייתי אוכל ארוחה-ארוחה וחצי ביום...והייתי שותה 2 כוסות מים בערך ליום. במשך 3 חודשים. יש לציין שרק לפני חודש עברתי בשלום את האבן בכליה עקב חוסר נוזלים... בכל מקרה,אני סובל מבעיית עצירות ממש קשה,שהריקון מתבצע במאמץ רב אך ורק אחרי נטילת 2 כדורים כימים. ניסיתי לאכול אוכל נוזלי(מרקים),ואכילת פרות וירקות מרובים\ולהפסיק עם הכדורים הכימיים ובמקום זה נטילת כדורים טבעיים (משהו ממיץ שזיפים),ואכילת שוקולד משלשל. לא עוזר... בנוסף לזה יצא וריד-טחורים. אני לא יודע מה לעשות,אני בן 17 בס"כותור לרופא יש רק ביום רביעי... אני מקווה שתעזרו לי,אני על סף ייאוש. תודה רבה עידן

DNile

New member
ברור שאתה סובל מבעיות כאלה!

הרעבת את עצמך במשך יותר מ3 חודשים, ייבשת את עצמך, לא צרכת מספיק שומן בתפריט שלך. העצירות שלך תעבור כשתתחיל לאכול כמו בן אדם, ולשתות כמו שצריך. איך לעזאזל בחור בן 17 הולך ודופק לעצמו את הבריאות עם דיאטת כסאח לא בריאה שכזאת? ואתה גם ממשיך לפגוע בבריאות שלך עם כל מיני כדורים משלשלים. לתת לך פתרונות זה לא במקום, אנחנו לא רופאים, ולא מתפקידנו לייעץ לך, רק חבל שאתה נוטל תרופות ומשלשלים על דעתך האישית. אתה רק גורם לעצמך עוד יותר נזק.

Exc55

New member
אני יודע שאני דביל...

זה היתה טעות חמורה....לא תיארתי לעצמי שאגרום נזק כה רב לעצמי... השאלה מה עושים עכשיו? ללא כדורים משלשלים אני לא יכול להתפנות... ואני מעריך את העזרה שלכם תודה רבה...

Exc55

New member
שתיית נוזלים בכמות מרובה?

האם שתיית נוזלים מרובה+אכילת פרות וירקות מרובה+אוכל לתינוקות-אוכל נוזלי כמו מרקים יעזרו? שוב תודה רבה, עידן

DNile

New member
אז אל תתפנה...

למה להכריח את הגוף שלך לעשות משהו שהוא לא רוצה לעשות? אני פשוט לא מבין אנשים... 99% מהמקרים, הגוף שלך יודע פי אלף יותר טוב ממך מה הוא צריך, כמה הוא צריך, ואיך הוא עושה את זה. כשאתה נפצע, שמת לב איך הגוף מחלים לבד? איך העצמות מתאחים לבד, והפצעים מגלידים מעצמם? אתה לא מתפנה, כי אין לך מה להוציא החוצה. כשתתחיל לאכול כמו בן אדם, תפריט הגיוני ובריא, שמורכב מכל אבות המזון(כולם, חלבונים, פחמימות, שומנים, פירות וירקות, וכן, גם ממתקים ושטויות) ובכמות שמספיקה לבחור בגילך, אז הגוף שלך גם יחזור לתפקד כמו שצריך.

למעלה