בעיה דחופה!!!

Nof-Y

New member
בעיה דחופה!!!

יש לי תיבת אימייל ביאהו כבר דיי הרבה זמן! בתקופה האחרונה..(.שבוע שבועיים) שולחים לי המוןןן וירוסים שהאנטי וירוס שלי עוצר אותם! אבל זה עדיין מעצבן וזה גם מפחיד אותי כי יש לי המון חומר על המחשב שלי.. נראה לי שבשבועיים האחרונים הגיעו בערך 20 וירוסים שזה המון! מה אפשר לעשות?? אני חייבת לסגור את התיבה?? בבקשה תענו לי אני כבר לא יודעת מה לעשות! תודה:)

avi182

New member
איפה הבעיה

התיבה של יאהו מוגנת באנטי וירוס גם כן מה שמאפשר לך לסרוק קבצים עוד לפני שאת מורידה למחשב דבר נוסף אם מתקבל וירוס פשוט תחסמי את אותו שולח ואל תורידי את הקובץ למחשב אלה תשלחי אותו לסל מיחזור של תיבת יאהו אין כל צורך להחליף את התיבה אם כי אם זה לא מהווה לך בעיה להחליף אז זה רק יכול להקל עליך את העבודה בהצלחה

Nof-Y

New member
אני לא יכולה לחסום כי

הכתובת של השולח כל הזמן משתנה! ובטח שיש בעיה...כמה פעמים לבודד וירוסים, להתעצבן מחדש תאמין לי שזה לא נחמד בכלל!

avi182

New member
כמה כתובות יש לך

בתיבה של חברים פשוט תשלחי להם מכתב שהעברת את התיבה לתיבה חדשה לגבי וירוסים אם את מקבלת אותם מחבר ברשימה שלך אז תטפלי באותו חבר לגבי וירוסים אחרים שמגעים מכתובת לא מוכרת פשוט לא לפתוח ולהעביר אותם לחסימה יותר מזה את לא יכולה לעשות כלום והפתרון המושלם הוא להחליף תיבה ושוב בהצלחה

למעלה