בעיה בשחרור רגשות

  • פותח הנושא dyns
  • פורסם בתאריך

dyns

New member
בעיה בשחרור רגשות

בקשה!! אני יודע שזה טיפה ארוך ארוך, ואני גם הולך לפרסם את זה בכמה פורומים במקביל, אבל בבקשה תקראו בסבלנות אני ממש תקוע וזקוק לעצה. יש לי רעש נפשי מאוד חזק שגורם לי לחרדה קבועה חוסר ריכוז וחוסר שקט, אני יודע שזה מרגשות שחסמתי ולא התמודדתי איתם, הנק' היא שכבר יותר משנה שאני מנסה טכניקות שונות לשחרר את הרגשות האלו ולא מצליח, ניסיתי הכל כולל טיפול פסיכולוגי ואפילו כדורים (שטיפה עזרו אבל לא..
) הייתה לי חברה ועיקר החסימה הרגשית החלה מאז ששכבנו, היו לי רגשות אשם מאוד חזקים לגבי זה מצד שני מאוד רציתי לשכב איתה, כך שהדחקתי את האשמה, וזה התנקם בי בהפוכה וחסם לי את היכולת להרגיש כל דבר כולל אפילו אהבה אליה, מדי פעם זה היה משתחרר אבל עקרונית מאז נחסמתי רגשית ואני לא מצליח להרגיש כלום,(למעט פעמים נדירות ורגשות מאוד מאוד חזקים). בהמשך נפרדתי ממנה, היינו יחד 5 שנים ואז כמעט התחתנו ונפרדתי ממנה, ביום שאחרי הרגשתי פיזית מאוד רע היו לי סיוטים ולא נרדמתי בלילה (הרגשתי פיזית הכי רע שהרגשתי אי פעם!), אבל כיוון שהייתי חסום רגשית לא הצלחתי לחוש נפשית את הפרידה, וזה נהפך לרעש פנימי וחוסר שקט נפשי שמפריע לי מאוד בחיי היומיום. אני לא מצליח לגעת בזה ולשחרר את העצב הכעס הבושה והאשמה שטמונים בתוכי, אני יודע שלפעמים פתאום דברים טיפה משתחררים לבד ואז אני מרגיש נפלא, אבל אני אחרי כמה זמן נחסם שוב. (אני חושב שיש דברים יותר עמוקים שלא משוחררים והפרידה איננה הבעיה היחידית..) אני לא מסוגל יותר לתפקד ככה, אני כל הזמן נמצא בתחושת חרדה מתמשכת(מבלי קשר כלשהו למציאות האופפת אותי), וחוסר שקט. עצות ורעיונות קונקרטיים איך לשחרר את הרגשות שלי להפסיק להיות חסום ולחזור להרגיש ממש ממש יעזרו. (כבר ניסיתי טיפול פסיכ' הוא לא עזר ולי אזל הכסף..:)) תודה רבה על הסבלנות והקדשת הזמן.
 
צור קשר עם קבוצת יהל...../images/Emo22.gif

הילינג משישה אנשים בו זמנית יפתור עבורך את הבעיה. תא מסרים זמין עבורך... המייל שלי: [email protected] מחכים לך ב13.7.05 בשעות אחר הצהרים בהצלחה
 
הייתי במצב דומה אולי אוכל לעזור ...

אני ממש מצטער לשמוע על המצוקה שלך, למעשה הייתי פעם במצב דומה. מה שאני יכול ליעץ לך זה לא להשאר לבד. גם אם יש לך נטייה במצבים האלה להתרחק מאחרים ולהכנע לבדידות שלך אל תעשה זאת. חוץ מזה תנסה למצוא את הסיבה למצב הזה. כלומר לא רק מהו אלא הסיבה למצב. כאילו מה גורם לו. תחפש בעצמך מה מריע לך ותחשוב בצורה נקודתית מה אפשר לשפר. אל תחשוש לשנות דברים ותצא מדפוסי המחשבה הישנים. נראה לי להפרידה מאהובתך השפיעה עליך מאוד, אל תהסס להפגש איתה ולדבר איתה. לדעתי חשוב מאוד שתדבר איתה ואולי תוכל לחזור לאהובתך. תחשוב בצורה חיובית וממש תן לעצמך סטירה על מחשבות שליליות אחרת הן יאכלו אותך. אני מכיר את תחושת הריקנות והתחושה שהכל חסר משמעות. תזכור שלא חשוב עד כמה עמוקה התחושה הזאת היא לא אמיתית. השקר הגדול והמזיק ביותר בעולם הוא האמונה שמגיע יום בו האדם כבר לא יכול לשלוט בחייו. זה השקר הגדול ביותר שרק יש. תזכור זאת. אם אתה חושב לפעמים מי אני בכלל, איזה זכות יש לי להיות מאושר או טוב יותר ממישהו. תחשוב אחרת האמת היא שאיזו זכות יש לך לא להיות כזה ? האמת שאין לך. תשאר עצמך ואל תחשוש לשנות את חייך כרצונך. אל תיכנע לעצבות, תישאר נאמן לעצמך. אבל אל תמהר יותר מידי לדעתי אתה צריך לדבר עם אהובתך ותהיה אופטימי. בכל מצב תדע איפה אתה עומד וכך תפתור לפחות את אי הוודעות. אבל אני בטוח שהכל יהיה בסדר. אל תהסס לדבר אם אנשים ולהכיר אנשים חדשים, אבל תהיה נאמן לעצמך ואל תוותר על חלומות. וויתור החלומות הוא החטא הקשה ביותר שנובע מהשקר הגדול ביותר. מקווה שעזרתי לך אני מאחל לך בהצלחה מכל הלב ותזכור שהתנאי הבסיסי ביותר להצלחה הוא האמונה הפשוטה ביכולת שלך להצליח. אם אתה לא מאמין ההפסד שלך בטוח. והאמת היא שהכל תלוי רק בשינוי דפוסי חשיבה ואתה יכול וחייב להצליח, ואני בטוח שכך יהיה. אם אתה רוצה אשמח אם תודיע לי איך מתנהלים העיניינים ומה דעתך על מה שכתבתי. שוב בהצלחה רבה ביי.
)
 
למעלה