בעיה בסקריפט bat

foxi1

New member
בעיה בסקריפט bat

היי, ברצוני לבצע גיבוי יומי לקובץ PST בעזרת סקריפט BAT עם פקודת XCOPY הבעיה שאני נותן לו את ספרית היעד C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\outlook.pst הוא כותב לי בסוף הרצת הסקריפט הודעת שגיאה: Invalid number of parameters הרעיון להעביר למחיצה אחרת/רשת ולגבות באופן אוטו'.... תודה!

marvin2

New member
יש לך שגיאה בשורה 5

תעלה את הסקריפט ואז אולי מישהוא יוכל לעזור לך ...

אבי 8

New member
הנתיב צריך להיות עם מרכאות

אבל בכל מקרה, תרשום את כל הסקריפט

foxi1

New member
עובד! תודה,ועוד שאלה

אז ככה,רשמתי מרכאות אבל באופן ידני,כלומר העתקתי את נתיב הספריה של הקובץ (pst) ישירות ל CMD, ואכן עבד לי...למה? אין לי מושג,סך הכול עשיתי העתק הדבק לקובץ BAT...בקובץ העריכה? ועכשיו הגדרתי בתזמון יומי קבוע שיעתיק לי למחיצה אחרת.להלן הסקריפט: @ECHO This is a small BackUp tool xcopy "C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\Outlook.pst" e:\ /s /y /z @echo Backup Complete! - Your PST Backup is located at drive E @sleep 5 שאלה,מה הייתם מוסיפים לשורה (או בכלל הצעת ייעול),במידה ויש שגיאה,יש דרך ל /התראה לקובץ?/debag? וכן,מה קורה ברגע שה outlook פתוח ובשימוש? מן הסתם הוא סירב לבצע העתקה... ועוד שאלה,הוספתי כונן רשת לשם הגיבוי לאותו קובץ,אבל ברגע שאני מאתחל המערכת ההרשאות נעלמות,ויש צורך להכנס מחדש לכונן...סימנתי לכונן שיתחבר ב logon... תודה!

למעלה