בעיה במשחק COMMAND CONQVER GENERALS

בעיה במשחק COMMAND CONQVER GENERALS

שלום חברים, יש לי בעיה במשחק קומנד קונקור ג'נרל ,קודם כול אני עובד על windows xp sp2 בעברית ומחשב פנטיום D עם 2.66 גיגה הרץ זיכרון ‏7300GS 256MB . הבעיה: המשחק בעל שני תקליטורים שהאחד לשם התקנת המשחק עצמו והשני בה כהרחבה ("שעת האפס") ,התקנתי תמשחק שהורדתי שבה כקובץ WINRAR פרסתי אותו והתקנתי אותו לאחר מכן עשיתי כך עם השני ,שניהם באותה תקייה ,כלומר המשחק המקורי+ ההרחבה אבל בהתקנה של ההרחבה מקבלים הודעה "לא מוצא את המשחק המקורי" מה אם כן הבעיה ? תודה מאור

Ihavenonick

New member
הבעיה היא שלא קראת את החוקים

אין לדבר על הורדות לא חוקיות!!! ו C&C GENERALS לא קיים להורדה חוקית ברארים, אאל"ט

Ihavenonick

New member
מאיפה?

כי זה מאוד מוזר כי כתבת "התקנתי תמשחק שהורדתי שבה כקובץ WINRAR"

Ihavenonick

New member
מאיפה?

כי זה מאוד מוזר כי כתבת "התקנתי תמשחק שהורדתי שבה כקובץ WINRAR"

חברי הטוב קנה תמשחק שבה כתקליטור בודד

זהו המשחק המקורי שלם עליו בסביבות 220 ש"ח בחנות מוכרת ,וזה ממזמן מאז יצא הרחבה תקליטור נוסף הנקרה "שעת האפס" נכנס לאתר החברה ( לפי מה שנאמר לו ) והוריד תוסף לאותו משחק שבה כ-winrar לפי מה שהבנתי ,אני מנסה לעזור לו במציאת פיתרון לבעיה ,אולי זו רמאות אין לי כול מושג מה זה אומר ואני לא חובב משחקים ולא בתחום ,אני כאן כדי להציג בעיה שאולי לרבים יש אך מתבישים לשאול ,אם תרצה לפחות להציע פיתרון מה טוב אם לא תהיה לי בריא תודה על כול מקרה

Ultra Spidey

New member
מכל הסימפטומים שאתה מציג

ומהדרך בה נוסחה ההודעה המקורית ניתן להסיק שמדובר במשחק לא מקורי, או הרחבה לא מקורית. כדי לשחק בZERO HOUR צריך לקנות גם את המקורי וגם את ההרחבה. EA לא נותנת להוריד את ההרחבה חינם. פיתרון שאני מציע, אם הכל מקורי, הוא ליצור קשר עם EA GAMES, או לחפש באתר שלהם מידע נוסף על הבעיה, אם היא נפוצה.

למעלה