בעיה ביחס

Galdanino52

New member
בעיה ביחס

יש לי חבר כבר ארבעה חודשים , אני כלכך אוהבת אותו ואעשה הכל בשבילו הוא האהבה הראשונה שלי , הכל טוב ויפה אבל יש בעיה ביחס שלו , הוא לא כלכך מתקשר ולא כלכך יוזם פגישות , כל שיחה בפלא הוא ממהר לסיים כיאלו אל תקבלו את זה לא נכון אנחנו ניפגשים ואנחנו מדברים בפלא לפעמיים שעות אבל הרוב ביוזמתי ואין מה לעשות זה מבאס כי בדרך כלל הבחור צריך לרדוף אחרי הבחורה שלו והוא צריך לתת לה להרגיש נאהבת ואצלנו זה הפוך וכל פעם שאנחנו מדברים על הנושא הוא אומר״ אני מנסה לשנות את זה אבל ככה זה האופי שלי ״ולא יוצא להיפגש כי לא תמיד יש זמן וזה מתסכל לראות זוגות שכל היום ביחד ורק אני והוא פעם פעמיים בשבוע , נפרדנו כבר כמה פעמים והכל בגלל זה , ואני באמת לא יכולה בלעדיו ואני מנסה לקבל אותו ככה אבל זה מתסכל , מה אפשר לעשות ?

Aski7

New member
איזה חמודה את

את יכולה בלעדיו זה קודם..
ב׳ זה גיל כזה..
ולכן: משחקים קצת
תורידי במינון הצומי שאת מרעיפה עליו ותני לו קצת לנשום (זה חונק כל כך הרבה לא פלא שהוא לא מחזיר וזה רק ילך ויחמיר ככל שתתני יותר) תצאי עם חברות ותהני ואל תדווחי על כל דבר שאת עושה.
הוא כבר יסתקרן לבד.

תתאפקי, תורידי הילוך ותפסיקי לכמה ימים

להתקשר, לסמס וליזום.
ככה תדעי מה מינון הקשר שהוא צריך איתך ותוכלי להחליט אם את יכולה לחיות עם זה או לא. לשנות את הצורך שלו בתקשורת איתך - לא תוכלי (לכל היותר אחרי כמה ימי "יובש" הוא קצת "יבהל", יגביר לזמן מה את ההתעניינות ואחר כך יחזור למינון הסטנדרטי שלו).

בכל אופן מדובר באחד מהמצבים הבאים:
1 - את אוהבת את הבחור ורוצה אותו יותר משהוא אותך ואת מייחסת לקשר יותר חשיבות ממנו.
2 - הבחור אוהב שאת מכרכרת סביבו.

כך או כך את תסבלי... (עד שתחליטי להפסיק לסבול)

hezilevi000

New member
תעמדי על שלך

נכון ואז תוכלי לדעת עד כמה הוא רציני בקשר הזה את צריכה להבין מה את רוצה

dudix2

New member
אני מסכים

האמת אם נפרדתם כמה פעמים זה אומר לדעתי שכנראה שהוא לא רוצה אותך באותה מידה.

אני מבין שאת מתגעגעת ובסוף מתקשרת, את פשוט לא יכולה להחזיק את הרגשות שלך, זה מובן, ברור זו אהבה, גם אני לפעמים מתקשה כמוך :)
מה שכן עדיף לעשות זה
לא להתקשר ולשלוח הודעות, רק לענות תגובות בחזרה ועדיף לא תגובות מידיות.

תעשי דברים אחרים שיעסיקו אותך במקומו בנתיים.

שתביני אני מניח שאת כבר מבינה. אם את משדרת המון אהבה לגבר וזה לא הדדי, זה לא דבר שמושך אותו, הוא באמת ימשך כאשר הוא גם יתכוון לזה.
אם תראי שמה שאת עושה לא עוזר סביר להניח שהוא לא מתאים לך ויש מישהו אחר שיתן לך יותר אהבה כי זה לא מצב שאמור להיות בקשר.

דבר נוסף, יכול להיות שהוא כן רוצה לדבר ולשלוח לך הודעות, זה רק שהוא לא מספיק כי הוא עסוק ושאת לא נותנת לו הזדמנות ליזום כי את מתקשרת לפני.

hezilevi000

New member
גן עדן !!!!!!!!!!!!!

תראי אולי באמת זה האופי שלו אבל זה מוזר שאתם נפגשים רק פעמים בשבוע לפי דעתי את צריכה להסביר לו שאת באמת נפגעת ואם הוא לא מוכן לעשות צעד וללכת לקראתך הוא לא רציני ואת חייבת להפגין רצינות ולא להיפרד ולחזור אחריי יומיים כי אז הוא מבין שהוא יכול לשחק אתך

אני אומר שכשזוג נמצא עדיין ברווקות בתור חברים מערכת היחסים צריכה להיות בשמים גן עדן כי אין מחויבות ויש רק אהבה אם בת זוג או בן זוג בזמן רווקות מרגישים שלא כיף מסיבה כזו או אחרת ובמידה ומדברים על הבעיה ואין תוצאות חמודה זה מראה על עתיד לא מזהיר ראיתי מקרה דומה אצל אחותי כמו שבמקרה שלך בן הזוג שלה ברווקות היה מעופף וגם שיחות קצרות וגם מפגשים מעטים נכון שהוא לא בוגד אבל כשהם התחתנו הוא המשיך באותה הדרך לא היה דיבור ביניהם היא התחתנה כי היא חשבה שהוא ישתנה אבל זה לא קרה

אייבורי

New member
תשמעי

מעטים אוהבים לדבר בפלא שעות, בטח אם הוא לא במסלול פטפט כפי יכולתך ואז זה גם עולה לא מעט כסף.

שנית, מכל הבחורים שחיזרו אחריך, בחרת דווקא בזה שלא ממש שם זין עליך, כנראה שזה מה שעובד אצלך.

seeyou

New member
עדיין אין "תרופה" נגד בעיה ביחס

במילון
בעיה
(נ') צרה, מצוקה, דאגה, טרדה, סיבוך, פרובלמה, שאלה, קושיה, עניין מסובך

בהרבה מיקרים בני אדם מייצרים "בעיות" מתוך שחעמום או רצון "לשפר" דברים

עצה שלי

תתרכזי על מה שיש

יוסי

Life consists not in holding good cards but in playing those you hold well.
Josh Billings

למעלה