בעיה אם ריר...

Omriev

New member
בעיה אם ריר...

יש לחבר שלי מתכדרת בת כ6 חודשים (אכלה ביום רביעי) ועכשיו היא פותחת פה כל כמה דקות ופולטת ריר שקוף ועם בועות.. מה זה? ואיך לטפל בזה?

snakeman404

New member
הנחשה כנראה חולה

אולי אפילו דלקת ריאות.. מה הטמפ בכלוב שלה? לך לוטרינר שיבדוק אותה ויטפל בה..

snakeman404

New member
בצד החם?

זה נמוך..צריך שחום יהיה מינימום 26 מעלות בצד החם.. היא בטוח חולה..תטפלו בה מהר..

Sprite2k

New member
מינימלי בצד החם 26??? מצחיק.

מינמלי בצד הקר 26 לפחות 28-29 בצד החם 30-31 גם טוב.

רן333

New member
כל אחד ומה שמצחיק אותו.

לי זכורים פרטים שמסרו הברקרים (שניים מהמגדלים הרציניים והמנוסים יותר של פיתונים מתכדרים), לפיהם הם מחזיקים נחשים כאלה בטמפרטורות שעולות עד כ-27.5C ביום, ויורדות עד לסביבות ה-25C בלילה, בכל הכלוב. טמפ' של 30C לא ממש נחוצה לפיתונים מתכדרים, למעט נקבות בתקופה שבין הביוץ להטלה. (למרות שהם יכולים לחיות בטמפ' כזו.)

naja

New member
טיפול ראשוני:

חיטוי טוב של הכלוב, מים טריים והעלאת הטמפרטורה ל30 מעלות. אם זה לא עובר בתוך יומיים-דחוף לוטרינר. אם היא הייתה עד עכשיו בטמפרטורה של 21 מעלות וגם אכלה, אפשר לדלג על היומיים ולגשת כבר עכשיו לוטרינר. אם אין לו כוונה לחמם את הנחש-שכנע אותו להיפטר ממנו. שילוב של מתכדר שאוכל בטמפרטורה כ"כ נמוכה זה מוות בטוח.

Omriev

New member
../images/Emo13.gifתודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה !

היא חולה בזיהום הפה + דלקת ריאות ! הוא מזריק לה אנטיביותיקה ... תודה

Omriev

New member
...

קוראים לו עדי משהו חבר שלי לא עונה אני יתן שם מלא עוד כמה ימים!

הזנחה

שלום עומרי, שלום לכולם אני מסכים שנחש בטמפ' של 21 מעלות - זוהי הזנחה. אין שום סיבה בעולם שהנחש המסכן לא יחטוף זיהומים מיותרים במערכת הנשימה ובחלל הפה- שני הזיהומים הנפוצים ביותר. בטמפ' נמוכה המערכת החיסונית היא הראשונה שכושלת וזיהומים מזדמנים מתפרצים. לחמם היטב, לבדוק לטפילי מעיים ולתת טיפול אנטיביוטי ראוי למשך זמן ממושך. בהצלחה דר' עמיר מאורר

Omriev

New member
תודה רבה!

הוא מזריק לה אנטיביוטיקה ומעלה את הטמפרטורה !

למעלה