בעד או נגד?

הוא טוב

New member
המשך

לאכול ולאכול כדי לעבוד. מעגל קסמימ. אתה לא רוצה מלחמות ושפיכות דמים ע``י אוהדי איסלאמ? כשתבוא אליהם מסובך ומחוסר משמעות כמו שאתה עכשיו נגד אורך חיים המבוסס באמונה בכל יכול, אמונה שמבטיחה, בשונה ממך אושר בעולם הבא, תהיה רק מצחיק. לא כמונו שמפיצים 7 <

הוא טוב

New member
אורח* המשך

מצות בני נח. אנחנו יש לנו עבורם אלטרנטיבה, אתם יש עבורם תולעים בקבר. נו נו.

הוא טוב

New member
תענה לי ידידי

שעבורו מציאות או העדר תענוג תענוג הבהמי הוא הגורם המכריע למה לא תתאבד בשיא התענוג בלקיחת מנת יתר של סמים וקפיצה מהגג ?

הוא טוב

New member
אני גם רוצה לשמוע למה אצל חילונים

לא נפוצים חיי אישות עם קרוביהם - אמה, אחות, בת.

T o K i O

New member
קודם כל לא שאלת שום שאלה.

כל פעם יש לכם את התלונה המוזרה של "למה לא עניתה לי על שאלה". גם בפלאפון שלך אני בטוח שיש דבר כזה שניקרא: סימן שאלה! בכל מקרה כמו שאמרתי, לניטשה היו הרבה דברים חכמים לומר. זה לא אומר שכל מה שאמר ניטשה היה נכון. אומנם היה פילוסוף. הפילוסופיה של היום זה לא של פעם =]. וגם היום יש המון ויכוחים. ובכל זאת ניטשה נחשב לאחד מגדולי הפילוסופים. היטלר ביסס את דבריו על ניטשה? =\ ומה זה אומר?. היטלר הביא את זה והלביש את זה על הכעס שלו / השינאה שלו. אולי הוא לקח את דבריו של ניטשה אך מאיפה לך לדעת איך הוא הבין את אותם דברים. היטלר לא חיפש ולא רצה היגיון. חוץ מזה, זה שניטשה פילוסוף לא הופכת אותו לפילוסופיה מהלכת. גם אם ניטשה היה אומר דברים כמו: להשמיד את העם היהודי. לא הופך את זה לנכון ולא הופך את זה למוצדק מבחינה פילוסופית. כמו שיש מדען דתי. הדת או האמונה שלו הם לא חלק מהמדע.

הוא טוב

New member
אוקי, אז אני שואל שוב.

מדוע אתה לא רוצה בוחר בהכחדת עמ``י דרך התבוללות ובזה בסופו של דבר משתווה להיטלר שגם רצה הכחדתם ? מדוע אתה לא מאמין במעמד הר סיני שדבר כמוהו אי אפשר לסלפו כנ``ל. מה היא משמעות החיים של אדם חילוני? למה סולד מהתאבדות ויחסי אישות עם קרובים ?

הוא טוב

New member
המשך

למה אתה מדמה הסתדרות דת/מדע אצל מדען דתי ל... הבעת דעה פילוסופית ע``י פילוסוף ?? למה אתה מתקשה להבין שקל מאד לדחוק לכיוון הרוע אנשים נטולי משמעות חיימ, כמו שעשה את זה היטלר ע``י שהמציא לבני עמו האריים את משמעות החיים החדשה. אגב קראתי את `מיין קאמפפ`<

הוא טוב

New member
המשך

ואתה קראת ? למה אתה חושב שהנהגת המדינה העכשווית היא בסדר בה בשעה שהעומדים בראשה ה-ח-י-ל-ו-נ-י-ם האמורים לשמש דוגמא חיה לקויים בשחיתות ומבצעים תקיפה מינית? הנסיון שלך להוכיח לי שלחילונים יש ערכים נוחל כישלון אדיר ע``י דוגמא הנ``ל ! אתה חושב עצמך <

הוא טוב

New member
המשך

ליותר ערכי מהם ? אני לא חושב אותך לכזה, בגלל שגם אתה לא מפחד, בשונה מאדם דתי, מ`עין רואה ואוזן שומעת` ובקלות תוכל לזלזל ב`ערכימ` אותם אתה מבליט בשעה שיהיה לך תועלת (=סיפוק צרכים בהמיים מככ) למה אתה חושב שהגיוני לזלזל בעונש בידי הקב``ה שמציאותו<

הוא טוב

New member
המשך

וצדקת תורתו מוכיח מעמד הר סיני, וכנ``ל ? מה האלטרנטיבה שאתה מציע לאדם המאמין בחיי העולם הבא, יש לך עולם הבא אחר ויותר טוב בשבילו ? מה אתה מתכוון שפילוסופיה כעת שונה ? אני רוצה שתענה על כל שאלה. תודה ויום נעימ.

T o K i O

New member
.......

http://www.hofesh.org.il/letters/values/values.html http://www.hofesh.org.il/articles/moral/moral-and-democracy.html באתר יש עוד מאמרים בנושא , עם כל השאלות שרק תוכל להעלות בעניני מוסר וערכים(או בכלל). קריאה מהנה.

הוא טוב

New member
ועוד `אחד מגדולי הפילוסופימ` הוא

אכן נציג של פילוסופיה או `פילוסופיה מהלכת`. מוזר שהיטל ש`לא חיפש הגייונ` >!< לא השתמש ב`ספר מתכונים של אוכל טעימ` ויצא בשצף קצף על יהודים האוכלים דברים לא טעימימ. מאיפה לך לדעת איך הוא הבין את הכתוב בספר הזה? אם הוא היה גאון כמו שאמרת לא היה לא בעיה<

הוא טוב

New member
היטלר* לו* המשך

להשתמש בספר כזה ועמו המושפל במלחמת העולם הראשונה באהדה היו מקבלים אותו. לא כך ?

הוא טוב

New member
אף אחד לא שלל את הישגים של מדע

אבל אני כן שולל את נסיון שימתה כתחליף לדת.

למעלה