בני שלום

חיים ל

New member
בני שלום

בני שלום אנתנו הבן ואני יורדים בשבועות לאילת עם חברים נוספים שמבקשים צלילת הדגמה וכמובן שנגיע לסנובה , זמנים ובלונים לי ולבן נתאם טלפונית. להתראות

אייזיק

New member
סנובה

מה לא מועדון מוכר? סנובה? זה מרכז סנובה מורשה. הם מנהלים צלילות סנובה כהלכה ואף מורשים להשכיר ציוד צלילה ולמלא מיכלים לצוללים מוסמכים. מה הבעיה?

ספרטאי

New member
נכון- לגבי מרכז סנובה לא נכון

לגבי מועדון צלילה מוכר למעט העובדה שלצרכי החוק המועדון מוכר כתחנת מילוי אוויר. לקורסי צלילה אינטרו לצלילה וכל פעילות אחרת המצוייה בתוך תחום חוק הצלילה בסעיף הדרכה מועדון זה אינו מוכר. תשומת לבך כי במקרה שתזדקק לסיוע אחר כגון ביטוח וכו הרי ישד כאן בעייה.

חי בר

New member
קצת בלבלת אותי בנושא סנובה

למיטב ידיעתי הם לא מעבירים קורסים וצלילות אינטרו. ה-"אינטרו" שלהם זה "סנובה" שלדעתי זה הרבה יותר טוב מאשר צלילת אינטרו רגילה. אם אתם רוצים לעשות אינטרו לבן משפחה או חבר אני ממליץ בחום על סנובה. מעבר לכך שזה הרבה פחות מפחיד בגלל שאין התעסקות בציוד, זה במקום הכי יפב באילת (לצלילה רדודה) וגם נשארים עם הקמ"ס לשארית היום. "סנובה" מתפקדים גם בתור תחנת מילוי אויר ולמיטב ידיעתי יש להם גם אפשרות להשכיר משקולות, חליפה וכו´. אני לרוב מעדיף לקחת מיכלים שם בגלל היחס הנחמד שלהם, האוירה, וגם בגלל שהם בדרך כלל המועדון שנשאר פתוח עד מאוחר, למי שאוהב לעשות צלילות לילה. לגבי "מקרה שתזדקק לסיוע" אני לא מבין למה בדיוק אתה מתכוון. כשאני עשיתי קורס דייבמאסטר אחד התרגולים שלנו היה במערות ובמהלכו חילצנו צולל "שנפגע" אל החוף ותוך שניות הגיע מישהו מסנובה עם ערכת חמצן בשביל לתת סיוע. אני דוקא מאוד חושב שיש שם על מי לסמוך "למקרה הצורך". אם מדובר בסיוע "ביטוחי" אני לא יודע אבל נראה שרוב מועדוני הצלילה ממילא לא מומחים לביטוח, בשביל זה עושים ביטוח צלילה אצת מישהו מוכר ושיש לו קו סיוע 24 שעות ביממה בכל העולם.

אייזיק

New member
סנובה

תגובתך, ספרטאי, הייתה למסר של צולל שהודיע לבני שהוא מגיע לצלול ושהוא אכן מתכנן לשכור מכלים אצלו. הערת שאין זה מועדון מאושר. אתה מסכים אתי שסנובה רשאי לפי החוק להשכיר ולמלא מכלים. מה כאן הבעיה בכלל? מתבצעת כאן עסקה חוקית. כל כך מפריע לך שיש לבני וחמדה לקוחות? כן ירבו... חוץ ממך, אף אחד כאן לא דיבר על קורסים או צלילות הכרות עם מכלים על הגב. חיה ותן לחיות.

למעלה