בני זילברמן

האוהד

New member
בני זילברמן

רציתי, עם סיום השנה הקודמת, והמעבר לשנה החדשה, לציין שם שלא זכור לי שעלה בפורום, לפחות לא בתקופה האחרונה - בני זילברמן. בני הוא אחד האנשים הכי משקיעים בענף הטריאתלון בישראל, ומאז שהוא עומד בראש הועדה המקצועית של האיגוד - בהחלט ניתן לראות התקדמות. ההתקדמות לא באה רק ברמה התחרותית ובתוצאות, אלא בעיקר בגישה למקצוענות. אמנם , ההתקדמות היא איטית, אך בני הוא הדינמו של המקצוענות בענף הטריאתלון. בני, תודה לך על הזמן שאתה משקיע, תודה לך על הרצינות, תודה לך שאיכפת לך. יהיו כאלה שיגידו שהוא עושה את כל זה בגלל שאורי הוא הבן שלו.... צרי עין. אם אפשר בנימה אישית - בני, קדם את הענף הזה עוד אל עבר המקצוענות. השקע במצטיינים. אל תיכנע ובבקשה - אל תתעייף. יישר כח, ושנה טובה לכולם.

חג שמח ותודה על העידוד

עשיתי הרבה יותר עבור השחיה הצורנית לאורך כ-4 שנים ועבור השחיה בכלל כחבר הנהלת איגוד השחיה בה הנני מכהן גם היום.למרות שאורי והראל כנראה שלא יהיו בעתיד "חברות נבחרת" השחיה הצורנית בעתיד הנראה לעין... מכל מקום לצערי ניתן היה לעשות הרבה יותר,אולם לאור המגבלות התקציביות די קשה !!! ניתן לקוות כי העתיד יהיה טוב יותר ובסופו של דבר ללא אופטימיות לא מגיעים לשום מקום. שנה טובה, בני זילברמן

yuvalhets

New member
בני, שנה טובה ורווית מים מתוקים

שתהיה לך שנה רוויות מים, בבריכה, בכנרת, בגינה ובכוס (הקפה). והעיקר, לא לעכל כלל. (או שלא).

TriGeek

New member
הלו - תיזהר שלא תידבק לך הלשון

(לתחת של בני...). איפה אתה חי? בני זילברמן מוביל את "הועדה המקצועית" בצורה אינטרסנטית ולא מקצועית (לא חסר דוגמאות - רק תבקש). חבל רק שלבנים שלו (שהם 10!) יוצא שם רע בגללו. ובני - תעשה טובה - כשאתה כרוז בתחרות, תפסיק לדבר כל הזמן רק על המשפחה שלך, ותרענן את מלאי בדיחות הקרש...

א.ע.ש

New member
ל-trigeek ../images/Emo46.gif ../images/Emo64.gif ../images/Emo46.gif

הערה לא במקום! לא לעניין! ואיננה נכונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

drob

New member
ספור עד עשר.

אני לא מכיר אותך, אבל ללא ספק נכנסת ל´פורום´ בכל הכח. מה קרה/היה לך עם האיגוד שככה אתה נכנס בכל דבר שזז.

א.ע.ש

New member
למה חובבנות? למה סמוך?

לדעתי תחרויות הטריאתלון השנה היו מאורגנות יפה מאוד. אז למה למה חובבנות? למה סמוך?

TriGeek

New member
כנראה שאתה חדש בעסק

ולא מכיר מה היה לפני 5 שנים ויותר. פשוט כואב הלב

האוהד

New member
דביל...

אני אחרוג מדרך ההתבטאות שלי בד"כ - ואומר שאתה פשוט דביל. קודם כל אל תתנשא - אני בטוח שאני בטריאתלון הישראלי לא פחות ממך.....אני אפילו די בטוח שאני פרשתי מפעילות די לפני שהתחלת....ולא עשיתי שניים שלושה טריאתלונים... בוא נראה.....מה היה לפני חמש שנים? האם אתה מדבר על התקופה שבה לא היה לוח תחרויות? שבה לא היו מים בשתיה? שבה לא היו טריאתלטים ישראלים שמתחרים בחו"ל? שבה אחרי טריאתלון אילת יש גירעון של 100.000 ש"ח? האם היית בכלל בתקופה שבה יו"ר באו והלכו ולא היה ברור מה קורה ומי באיזו ועדה? האם היית פעם בטסטים לנבחרת? האם היית, ולו פעם אחת, בפגישות של הועדה המקצועית? אז אל תהיה חצוף, ותוריד פרופיל בדברים שאתה לא מבין..... ובגישה חיובית....הבנים ה"דווקא בסדר" של בני עובדים קשה...קשה מאוד.... מבחינה כלכלית אני בספק אם אורי מקבל משהו מהאיגוד - ולדעתי זה שהוא הבן של בני רק מפריע לו...מבחינת האיגוד כמובן. נראה אותך תמיד תחת זכוכית מגדלת. בני - אנשים צרי עין תמיד היו באיגוד....אני מקווה שאתה לא שם לב וממשיך להשקיע ולתת את שלך.

yuvalhets

New member
אז תתנדב ותושיט יד ולא רק תגיב בכתב

ביקורת היא דבר לגיטימי, אך תראה איך אתה יכול לתפוס מקום ולהשפיע מבפנים ולא רק לצעוק מבחוץ. תראה גם מה אתה יכול לתת ולא רק מה אתה רוצה לקבל. קצת ציונות. בהצלחה בתחרויות הבאות.

למי שלא תהיה

אם כל הכבוד לך תתחיל להרגע ותלמד לפרגן לאלה שצריך. ואם זה מסובך לך, עדיף שתשתוק!!!

האוהד

New member
עדי

אני מנצל את זה שאני בעילום שם ובאלמוניות כדי לחזק את ידך מבלי שמישהו יאמר שמדובר בחנפנות או באינטרסנטיות. בלי שום ציניות - תאמרי לאבא שלך שלא יפגע מדבילים צרי עין ופחדנים. אני יודע שאחרי כל ההשקעה , הוא, ואתם, בוודאי מאוד נפגעים מאמירות כאלה ואחרות. אנחנו עוד זוכרים איך כל המשפחה היתה נרתמת לחלק חולצות במכביה, לארגן את טריאתלון בית ינאי ועוד.... אז אל תקחו ללב - ושאבא שלך ימשיך במה שהוא יודע....

gil kurtz

New member
הגזמת

אבל חזק. אנונימיות לפעמים היא מפלט של פחדנים. האם גם כאן הסגנון הוא האדם?

למעלה