בני הישיבות

kitty

New member
סליחה?! ../images/Emo2.gif

הבנות הצטרפו רק עכשיו?! אתה בכלל מודע למה שאתה אומר?! בנות מאז ומתמיד שירתו בצה"ל זה שלא ניתנה להן האפשרות להיות קרביות באותה מידה כמו הבנים נבעה בגלל אנשים אטומים בורים ופרימיטיביים שזילזלו בכוחן של הבנות. ולא בגלל חוסר רצון של הבנות! זה חמור שיש הבדל בצה"ל בין גברים ונשים! אין פיצול בין דתיים לחילוניים?! בכל מגזר במדינה אתה תראה את ההפרדה בין דתיים לחילוניים! אי אפשר לברוח מזה... הדתיים רוצים הפרדה?! אין בעיה, שיקימו להם יחידה מיוחדת כדוגמת הנחל החרדי. ושיעזבו אותנו בשקט.

Dune

New member
התכוונתי בקרבי...

אני עוד לא ראיתי שנותנים לגבר תפקיד שמיועד רק לנשים ואילו נשים מקבלות תפקידים שהם רק לגברים. יש פיצול בין חרדים לחילונים. אבל דתיים זה לא חרדים!! ומה כל כך קשה לעשות יחידה רק לנשים? אני חושב שעדיף לחילים גברים לשרת בלי נשים.

kitty

New member
ואז אתה בעצם..

גורם לכפייה דתית לא?! למה שיפצלו בין גברים חילוניים לנשים?! לבני הישיבות יש בעיה עם בנות לוחמות אז שיקימו להם יחידה מיוחדת.

Dune

New member
ודרך אגב אם את רוצה שיוויון מלא

אז למה רק לגברים עושים שירות קרבי חובה? את טוענת שנשים יכולות לשרת כמו גברים אז שיהיה שיווין וגם הן ישרתו ואם לא אז שמי שחייב לשרת בקרבי שיהיה ביחידה אחת (הבנים) ומי שלא חייב לשרת שהוא יהיה מופרד (הנשים)

kitty

New member
אתה סתם קטנוני עכשיו... ../images/Emo31.gif

כידוע לך, או שלא, לא כל בן משרת בקרבי כי לא כל בן מסוגל לשרת בקרבי ולפני שבנינו החסונים מגיעים לשרת ביחידה קרבית כלשבי הם עוברים מיונים, וגיבושים וימי סיירות ועוד ועוד ועוד כמו שבנות עוברות מבחנים ומיונים וגיבושים וכו´,.. גם אם יש בן בעל פרופיל 97 והוא לא עבר גיבוש אז גם הוא לא יגיע לאותה יחידה או סיירת.. לא תהיה הפרדה בין גברים חילוניים לנשים כי זה לא מפריע לאף אחד! ולא יהיה חיל נשים כי זהו הוא פורק, וברגע שהוא פורק זה אומר שמתחילים להכיר במציאות שאי אפשר להפריד את הבנות מצה"ל אוקיי?! אנחנו חלק מהמדינה חלק מצה"ל וזכותנו לשרת בכל אשר עולה על דעתנו. גם אנחנו עושות מילואים וגם אנחנו חותמות קבע!

Dune

New member
אז זכות גברים ל...

לא לעשות קרבי כי נשים יכולות לא לעשות קרבי. יש עשרות תפקידים שהם רק לנשים למה אני לא יכול לעשות אותם אם אני רוצה? ורק לסיירות מובחרות עושים גיבושים ליחידות רגילות לא עושים שום דבר יש לי חברים שהם בלי כושר גופני והם חייבים לעשות קרבי והם ייעשו קרבי שיקימו מחדש את חיל הנשים הדתיים רוצים לשרת אבל לא יכולים בגלל נשים. תיהיה הפרדה בין נשים לגברים כמו שהיה עד עכשיו וחילונים ודתיים ישרתו ביחד

Dune

New member
ובצה"ל עד היום יש הפרדה בין גברים..

לנשים מהיום הראשון של ההתיצבות. ודבר זה צריך וישאר גם עד הסוף של הגיוס

*אבי*

New member
תגובה

קודם כל, למען הסר ספק, אני חושב שזכותן המלאה של בנות לשרת בכל תפקיד (בכפוף לדרישות המקצועיות/מבצעיות כמובן), כולל תפקידים קרביים, בדיוק כמו בנים. אבל זה לא הדיון כאן. הדיון כאן הוא על בחורי ישיבות שרוצים לשרת את המדינה ועדיין לשמור על חוקי הדת. ברור שזו לא סיבה לשלול מבנות שרות קרבי, אבל זו עדיין בעיה שצריכה פתרון. מה מפריע לך בזה?..

למעלה