בנימה אופטימית....

בנימה אופטימית....

נמאס לי נמאס לי שמתים כאן כל הזמן נמאס לי שהורגים כאן כל הזמן נמאס לי לשלם דוחות חניה ומאוד נמאס לי שאנשים לא מוכנים לעשות קצת בשביל שיהיה יותר טוב נמאס לי להילחם על כל מטר אדמה, ונמאס לי הכי מהאנשים שהולכים לקבל את האדמה שאוותר עליה נמאס לי שהאנשים שם למעלה שכחו הכל, איך להתנהג לאנשים למטה, ואיך להתנהג כמו אנשים בכלל נמאס לי שאנשים שלא מקבלים מה שהם רוצים משתמשים באלימות נמאס לי מהטלביזיה השחורה שלנו ולחלוטין נמאס לי מאנשים נודניקים שמציקים לי ולא מנסים להבין מה אני רוצה מהם.... אין לי כבר כח לשערוריות, למבזקי חדשות, מתאונות אימונים ומביקורים אצל משפחות שכולות מאסתי בזמרים זמניים שצועקים לנו ברדיו בא לי להקיא כשאני רואה פוליטיקאי מתפתל כדי לתרץ מה שהוא לא עשה בסדר הפעם. מגעיל אותי לשמוע שאהוד ברק וביבי נתניהו טוענים שהם השתנו, שהם לא אותם אנשים שהכל יהיה תקין מעכשיו, ובאותה הנשימה טוענים שגם בקדנציה הקודמת הם היו מושלמים. אני לא אוהב לקרוא ספר לא טוב, זה גורם לי להרגיש שקניתי סחורה פגומה אין לי כבר שום ציפיות ממכבי חיפה, כולה שיביאו אליפות ויתנו לישון בשקט עוד עונה נמאס לי מאוד מאנשים תוקפניים למרות שאני לא איש חביב בעצמי מוזר לי שכל בחורה שפונים אליה, אפילו אם היא בת 60 מוכרת בבית מרקחת, נהבלת וחושבת שאתה הולך להתחיל איתה (למרות שלא התכוונתי להתחיל איתה, הסיטואציה מעלה שאלה.... אם כל אחת חשבה שאני מתחיל איתה.... ואף אחת לא עשתה סימנים חיוביים (לא שהיתי הולך על זה ואני יודע שאת קוראת) .... מה זה אומר על מידת האטקרטיביות שלי?) אני שונא לנחות בשדה התעופה ולהתעסק עם נהגי המוניות אני שונא להיות בשדות תעופה אני לא אוהב לשמוע את הנשיא שלנו מדבר אני לא אוהב לראות את אריק שרון מדבר אני לא אוהב את שמעון פרס אני לא מצליח לסלוח לדוגמניות צמרת שלא עושות צבא למרות שהיתי מוכן להיות סבוניה צבאית במקלחת שלה גם עכשיו אני לא אוהב שכולם חושבים שזה כל מה שיש לי בראש אני לא אוהב להיות בחברת אנשים שלא מבינים את ההומור שלי (ועכשיו באמת בנימה אופטימית) אבל אני מאוד מאוד אוהב....אותה

סחתיין על האופטימיות../images/Emo24.gif

השעמום הוא התחלה נפלאה לחיים. והאלוהים שלי הם החיים. אז אני לא צופה בחדשות ותוכניות הפוליטיקה לא מענינות. הספורט תחליף מצוין גם לעשות וגם לצפות. ערוץ האופנה נפלא, החיים הטובים זאת מתנה. טבע אחר גם כן צבע כחול מענין, אז,להפסיק את המוח לזיין אני מחכה לזאת שתגיד כן וכל היתר באמת לא מענין. ממחר בים המלח נשכב ומה שלא נכתב מוטב שיהיה כך.

למעלה