בנים.. למה אתם מתכוונים...

made in china

New member
בנים.. למה אתם מתכוונים...

כשאתם אומרים על מישהי "הייתי עושה אותה"? ולמה אני שואלת... לפני משהו כמו חצי שנה הכרתי מישהו. הוא מבוגר ממני בשלוש שנים, הוא עשה כל מה שאני עוד לא עשיתי, והוא בדיוק מה שאני צריכה עכשיו.. וצריכה בכלל.. הקטע הוא שאני לא רוצה להיות עוד אחת מהסטוצים שלו. אני בתולה מכל הבחינות.. לא היה לי חבר, לא התנשקתי, לא שומדבר בסגנון, וזה נורא נורא חשוב לי. אני מרגישה שאני הולכת ומתאהבת בו, וגם הוא משדר לי כל מיני רמזים כאלה, ואני מנסה לקלוט מה הכוונות שלו כלפיי. הוא מתקשר אליי, מזמין אותי לסרט כי ציטוט: "משעמם לי ואני עובר על הרשימה שלי בפאלפון ובודק מי לא עסוק", מזמין אותי לאכול איתו צהריים ציטוט :"את גרה הכי קרוב לקניון".. בכלל, אני יודעת שיש שם משיכה הדדית, ואני מפחדת להפגע. אני יודעת שהוא לא יפגע בי בכוונה, אבל יצא לו שם של אחד ששכב עם זאתי בפסטיבל הזה ועם זאתי בהופעה ההיא... אני לא רוצה להיות עוד זאתי.. ידיד טוב שלי והוא דיברו, והוא אמר לו שהוא מחפש חברה ושאני אחלה, ו"הייתי עושה אותה". מה שני מנסה להבין.. זה באמת גרוע כמו שזה נשמע? כדאי לי לנסות להעלות את הנושא לפני שהוא עושה משהו? טודע

tipitTOFY

New member
למה את מתכוונת שאת אומרת את זה?

הם מתכוונים בדיוק לאותו הדבר!

צלמוות

New member
הייתי עושה אותה אומר

הייתי שוכב איתה ומטיס אותה לאלף עזאזל.... ככה זה אצלי לפחות...

king kazabubu

New member
זה אומר שאת נראית טוב ומושכת...

זה לא בהכרח אומר שהוא יזרוק אותך אחר כך... אני מציע שאולי תנסו לדבר יותר להכיר יותר... ככה הוא אולי יכיר אותך יותר ואז הוא ירגיש משהו תוך כדי עשייה... ואגב זה ביטוי נורא מצחיק הייתי עושה אותה..

למעלה