בנים יקרים שלי...

בנים יקרים שלי...

הגיע הזמן לגלות מי פה באמת מופקר ומי סתם שה תמים... אז קדימה בנים (ובנות) שוב פעם מבחן קטן בשבילכם.... וכמובן לא לשכוח לפרסם את התוצאות כדי שנדע מי מקיים יחסי מין עם חיות ומי סתם קיבל נקודה מרחמים
~אמילי~

campari

New member
ובכן, אני 52% זונה (זה טוב או רע?)

זה לגמרי מבחן של סטרייטים. כלומר, כל מה שהומו עושה בזיון הכי סטנדרטי מופיע שם כאילו היה סטיה אקזוטית מהנורמה. וכן, השתמשתי בחומר סיכה...
אם מישהו רוצה לעשות את זה ברביעיה, על מכונת כביסה או תוך כדי נהיגה באוטו, תודיעו לי. ככה נוכל כולנו לשפר ולהשתפר

9סנורקה9

New member
את מוזמנת לכרטיס האישי שלי

בשביל תמונה הרבה יותר מוצלחת של כבשה.

דני6דני

New member
מה זה זונה

בתקופה שגרתי בארה"ב התפרסם מחקר על התנהגות מינית של סטרייטים. נמסר שם שבממוצע סטרייט בשנות העשרים הרווקות שלו מקיים יחסי מין שלוש פעמים בשבוע. זה שגר איתי צחק ואמר שזה הממוצע היומי שלו. המבחן הוא חלבי. אבל נראה לי שיש שיפור, כאשר שואלים שם על גירוי אנאלי. מאז הסרט The last tango in Paris הסטרייטים לא ניסו את זה. אז אם זה בשאלון סימן שיש שיפור דני

Amir16

New member
קיבלתי 34%

קיבלתי בבדיקה הזאת 34% ואני רק בן 16 זה נורמאלי?

Roi inc

New member
אמיר היקר,

מתחילים עם 35%, לאט לאט, עוד קצת הפקרות, בסוף גם אתה תהייה נורמאלי...

Yaniv-DC

New member
מופקר, מופקר.

זה כל כך ישן... הפעם הראשונה שעשיתי את זה, היה לפני 4 שנים. יצא לי 42 אחוזים מופקר. ואז היה אביעד... ואז נגמר אביעד... ואז לקחתי את המבחן שוב. יצא 75% מופקר. ואז היה בן... ובן עוד לא נגמר... ובכל זאת לקחתי את המבחן... אני לא יודע אם זו בושה או גאווה, אבל קיבלתי את אותו הציון שקיבלתי באנגלית רמה A של האוניברסיטה הפתוחה...
91
ברשותך, אני חושש לעשות את זה שוב. אז נסכם עם אני מופקר, זונה, מה שתרצי, אבל לפחות כבר מתחילים לתכנן את חגיגות השנתיים עם בן

campari

New member
זה טוב בשביל בריטני ספירס, רע בשביל

הומואים בשנת 2002 (אלא אם כן אתה בן 11 ועוסק במין בתאוריה בלבד)

dorwolfy

New member
לי יש ציון 68 - בוא לקחת שעורי עזר

הדגמות ושעורים מעשיים על חשבון הבית.

למעלה