בנות
, אני צריכה את עזרתכן...

rlfour

New member
בנות ../images/Emo53.gif, אני צריכה את עזרתכן...

אני רוצה לפתוח חנות\סטודיו שבו אמכור עוגות,עוגיות,דברי מתיקה וכדומה אני לא רוצה לפתוח קונטידוריה או מאפיה! השאלה שלי היא לאלו מכן שמחזיקות עסק, מהם האישורים הנדרשים כגון, משגיח כשרות, אישורים ממשרד הבריאות, אישורים מהעירייה ועוד אי אלו אישורים (ואני בטוחה שיש). בגדול מה נדרש על מנת לפתוח עסק מסוג זה?
,
,
רחלי

אפולוש

New member
אישורים

לפתוח תיק במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ אישור לפתיחת עסק מהעירייה, וממשרד הבריאות תעודה כשרות לא ניתן לקבל לעסק שמתנהל מהבית. בהצלחה

rlfour

New member
אפולוש, כנראה שלא הסברתי טוב...

אני לא רוצה לפתוח את העסק בבית אלא ממש חנות, שתשמש כחנות למימכר התוצרת וכן תהווה כסטודיו ליצירת התוצרת. לגבי מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי אלו הם דברים אלמנטריים, אני רוצה לדעת האם יש אי אלו אישורים, חובות אחרים שאני צריכה על מנת לפתוח עסק מסוג זה. תודה, רחלי

etty57

New member
נראה לי שרואה חשבון זה חובה

והוא גם ידע מה צריך. אני חושבת

אפולוש

New member
במידה שהתוצרת תיוצר בחנות, את צריכה

לפנות למועצה הדתית בעיר מגוריך כדי לקבל אישור (מחייב תשלום למשגיח כשרות ועמידה בכללים שלהם, וכן ביקורים של המשגיח כשרות במקום עפ"י ראות עניהם) במידה שתמכרי מוצרים אכילים נוספים, שלא הוכנו במקום ושאין להם כשרות אז תתקלי בבעיות עם הכשרות.

metokonett

New member
אישורים

רשיון עסק מהעיריה רשיון ממשרד הבריאות מועצה דתית + משגיח כשרות יש חברה בשם גוונים העוזרת לפתיחת עסקים הכשורים לאוכל כדי לפנות אליהם חשוב שהחנות תעמוד בקטריונים וזה לא פשוט קודם כל שזה אזור מסחרי לאחר מכן בדיקה של מכבי אש ורכישת אביזרים לשעת פריצה ובדיקה של חברת חשמל והגדלה של כוח חשמל ועוד פורצדורות רבות ומייגעות אני ממליצה למי שרוצה לפתוח לקחת אנשים שיתעסקו בשבילם בכל

Daffynes

New member
אוי זה נשמע כל כך מייגע ../images/Emo122.gif

שיהיה לך המון בהצלחה!!

נטעים

New member
גשי למ"טי שנמצא במקום מגוריך

יש להם רשימה כש עסק יש לו סוגי אישורים שונים

rlfour

New member
נטע, אני לא רוצה כרגע לגשת למט"י

ולכן אני שואלת כאן אתכן מתוך נסיון שלכן מה אתן הייתן צריכול על מת לפתוח עסק, אני אשמח לקבל גם רשמים לגבי התהליך כלומר, תהליך הקמת העסק, שיווקו בתחילת הדרך וכדומה. תודה רחלי

Netel

New member
זו הטעות שלך

מי שהקימה פה עסק עשתה זאת פעם אחת בעזרת עצות מקצועיות. מט"י מייעצים זאת יום יום-זו העבודה שלהם.

rlfour

New member
תראי, אני רוצה להכין שיעורי בית...

לפני שאני ניגשת למט"י

מאקי

New member
ראשית בהצלחה.. שנית ביטוח

כולל חבות מוצר. ובעיריה יש רישוי עסקים הם יענו לך או באתר של העיריה שלך........ בהצלחה שנית

rlfour

New member
מאקי ../images/Emo51.gif, לא בדיוק הבנתי את...

לגבי "ביטוח כולל חבות מוצר", מה הכוונה? תודה רחלי

מאקי

New member
רחלי..

כשיש עסק ו מוכרים דברים יש סעיף בביטוח ששמו חבות המוצר..מליצה לך לשאול סוכן ביטוח או בפורום שקשור לביטוח בטח יש כזה..

למעלה