בנות, תראו למה שמתי לב!!!

RenanaD

New member
בנות, תראו למה שמתי לב!!!

תגדילו את התמונה הזו של מארק ותסתכלו טוב-טוב על המכנסיים שלו. הוא לובש מלמטה בוקסר לבן!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (וסתם כדרך אגב-התמונה לקוחה מסלייבס, מומלץ להכנס ולראות את שאר התמונות)

shelly egan

New member
וואלה, צודקת ../images/Emo13.gif ../images/Emo118.gif

*שכחתי לגמרי מהתוכי שליייי איזו סתומה אני!

RenanaD

New member
חחחח באסה!!

הרסת לי את התיאוריה!!! עד שהתלהבתי ששמתי לב למשהו... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Art Freak

New member
חחחח

זה באמת הכיסים... רנן: בושה, איך הוא מעז להפר את ה"כללים" וללבוש מכנסיים לבנים? אני בשוק!

RenanaD

New member
חחחחחחחח שלומית!!!

את לא נורמלית!!! ו-"עאלק" מכנסיים............

RenanaD

New member
פסים זה משעשע...

אבל מתאים להם חליפות. לא משנה אילו, הם תמיד יראו בהן טוב!!

Baby Nicky

New member
מה זה כיסים?! אוף!!!! אני כבר פינטז

תי על התחתונים של מארק... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי זה נשמע לא טוב..

yehudit b

New member
פחחחחחחחחח למה לא נשמע טוב?

דווקא נשמע לי אחלה....חחחחחחחח "התחתונים של מארק"...צריך להפוך את זה לשם של סיפור מרתק על, טוב נו, הבגדים התחתונים של מארקי.... או שלא. אבל אני מצטערת בצערך על האכזבה שנגרמה לך, ועל ניפוץ הפנטזיות. עימך הסליחה

ToryMaster

New member
וואי

אני מזה לא מסכימה! שיין וקיאן קטנים מדי בשביל זה, זה עושה אותם נורא מרובעים, ניקי... ניקי אין לו את הסטייל של חליפות, ומארק... טוב מארק באמת נראה טוב בכל דבר
אה, בריאן! בריאן נראה טוב בחליפות! זה נחשב?

little bry

New member
פחחחחחחחחחחחח

שיין וקיאן קטנים מדי חיחיחי לאאאאאאאאאאא אבל הם יפים בכל מצב
ולניקי ומארק מתאים הכל!!! גרררררר ובריאן זה משו אחר

RenanaD

New member
אני דווקא חושבת שמתאים להם

לא יודעת. יש גברים שכשהם לובשים חליפה הם נראים בה ממש, אבל ממש רע. למשל שגם אם הם ילבשו חליפה במידה שלהם בדיוק, היא תראה גדולה עליהם. מה שהתכוונתי להגיד זה שכשווסט לובשים חליפות הם דווקא נראים בהן טוב ולא "אבודים" כאלה בתוכן. וחוצמזה-אני דווקא חושבת שלניקי כן יש את הסטייל של חליפות. יש איזושהי תמונה מההופעה שהוא היה עם כובע והוריד את הראש ככה שהפנים שלו היו קצת מוסתרות-זה ממש מתאים לו ככה, כל הלוק הזה. ועוד משהו-זה הזכיר לי את הפוטושוט מהצילומים של "וורלד אוף אאור און"!!

Art Freak

New member
חחח

צודקת, למרות שלקיאן ולשיין מתאים יותר להתלבש בטיפה פחות "רשמיות" (ע"ע תמונה--->

RenanaD

New member
זהו!! מתאים להם גם ככה

ולכן אמרתי שהם נראים טוב בהכל. אני חולה על הלוק ה-"רוקיסטי" יותר שלהם, כמו שהם התלבשו בחודשים האחרונים (ואני בטוחה שאת מבינה, אחרי הכל, את די יושבת לידי בחודשים האחרונים... חחחחחח מסכנה. ככה את סובלת אותי!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)

Art Freak

New member
חחחחחחחחחחחחח

כן, אני מבינה למה את מתכוונת. אגב- הצלחת בסוף להירדם אתמול? כי אני לא ממש! ג'יפפפפ

למעלה