בנות!! קרה לי פעמיים שהתרכזתי להרגי

טלוי

New member
בנות!! קרה לי פעמיים שהתרכזתי להרגי

להרגיש על עוברית עשתה תנועות או אחרות (כתבתן על שיהוקים ועוד) ואני נגעתי על בטן התחתון ביד שלי בשקט והצלחתי להרגיש שיש משהו בתוך בטן שלי...אני כבר מחכה להרגיש ממש של תנועות של עוברית!!! אני בשבוע 17 ו5 ימים...................זה מוקדם לא???

Rigas

New member
לא זה לא מוקדם,

אני גם התחלתי להרגיש בשבוע 18 (ואולי אף 17), אבל את התנועות בהתחלה לא מרגישים מבחוץ אלא מבפנים. זה עונה על התיאורים שתוארו פה בעבר: דגיג בידיים, או בועות בבטן... את הבעיטות התחלתי להרגיש, (וגם לראות!) בשבוע 19, באותו יום של דיקור מי השפיר.

ברבאמא4

New member
יכול להיות זה חד פעמי, כלומר

פתאום אתמול בערב נחתי והרגשתי מן תחושה בפנים של פרפור או שריר שקופץ בפנים, אבל זה היה פעם או פעמיים וזהו ואני לא יודעת אם זה בגלל שאני נורא רוצה כבר להרגיש או שזה באמת זה. דרך אגב גם אני 17+3 (ולפי US 18+3)

dafdaf

New member
גם אני התחלתי להרגיש בשבוע הזה

עכשיו זה כבר יותר מוחשי וחזק וכייף

אני התחלתי להרגיש אותה בדיוק באותו

זמן כמוך - שבוע 17 + כמה ימים. אחרי כמה ימים (סוף 17 - תחילת 18) אפילו הבעלול הרגיש אותה כשהוא שם יד על הבטן). אל תיבהלי אם עכשיו לא תרגישי כמה ימים - זה יחזור אחר-כך. אני עכשיו בשבוע 19+3 ומרגישה אותה כל יום. זה מאוד נעים...

../images/Emo41.gifמנצל"ש: אפרופו תנועות עובר...../images/Emo41.gif

בסקירה המוקדמת שעשיתי אובחנה אצלי שיליה נמוכה (מגיעה עד צוואר הרחם)ומאז אני לא מתאמצת (כולל סקס!
) וזה היה כבר לפני ארבעה שבועות!!! ביום ראשון אני הולכת לבדוק שוב ב-US את מצב השיליה ומאוד מקווה שהיא עלתה... (אגב, אשמח אם תחזיקו לי אצבעות בעיניין...
). ולשאלתי: ביומיים האחרונים אני מרגישה את העוברית שלי כל הזמן נורא נמוך - ממש באזור תחילת קו השיער. זה נורמלי? היא פשוט התמקמה לה במצב עכוז או שאולי זה יכול להעיד על כך שהשיליה עדיין נמוכה?

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

למישהי יש תשובה בשבילי? ../images/Emo105.gif

תודה הריוניתי
אבל... מישהי יודעת לענות על השאלה שלי? זה ממש חשוב לי!

Rigas

New member
באיזה שבוע את?

אני עכשיו בשבוע 22, ואת התנועות אני מרגישה בערך מאיזור קו השיער ועד ס"מ ספורים מתחת לפופיק, בקו רוחב כמובן. נראה לי הגיוני לחלוטין, מכיוון שזהו גובהו של הרחם בשלב זה. ד"א רב התנועות הן בחלק הנמוך. מצג עכוז לשלב זה, הוא נורמלי. יש להם עוד הרבה זמן להסתובב. גם לי יש שלייה נמוכה... עד הפתח...
, ביום חמישי, יש לי סקירה... מקווה גם שהיא תעלה... מתוך הזדהות...

תודה ומחזיקה לך גם אצבעות ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני עכשיו בשבוע 19+3. הכרחתי את הרופאה שלי לתת לי הפניה ל-US לבדוק את מיקום השיליה לפני הסקירה המאוחרת... נמאס לי מזה שאני לא יכולה לעשות כלום (בעיקר התעמלות, מכל הסוגים
) שיהיה לך בהצלחה בסקירה

Rigas

New member
תודה ../images/Emo24.gif

לי זה לא כ"כ שינה, מכיוון שבעלי בחו"ל ויגיע ביום של הסקירה...
מקווים לחדשות טובות.

אני גם הרגשתי בשבוע 24

אומרים שבהריון שני מרגישים מוקדם יותר בכל מקרה, גם אני ציפיתי בקוצר רוח וזה באמת הרגשה מדהימה אוטוטו, הזמן רץ בהריון

למעלה