בנות, עזרה לגבי היפוך

בנות, עזרה לגבי היפוך

עומדת פה לידי מישהי מהעבודה שלי שיש לה עובר במצב עכוז. טונטי כזכור לי , עברה נסיוניות היפוך שונים ואני לא כל כך זוכרת מהם. מלבד השטיה החיצונית אצל הרופא (מכירות רופא טוב + טלפון באזור המרכז שעושה את זה?) היו עוד כמה תרופות סבתא אם אני לא טועה, תזכרנה לי כדי שארגיע את הבחורה. יום טוב!!

ashlaya

New member
במקרה...

הייתי השבוע אצל הרופאה והיתה שם מרפאה אלטרנטיבית שמבצעת היפוך בדיוק התקשו לספר לה על מישהי שילדה לאחר ההיפוך שהיא ביצעה... אז לקחתי טלפון ליתר ביטחון... קוראים לה גליה - 053-611836 או בבית 6353872 אולי שווה לנסות

tonti

New member
שושקה!

טוב לראות שאת עדיין קיימת! אז ככה: ניסיתי רפלקסולוגיה, מוקסה שזאת שיטה סינית לחימום נקודה מסויימת ברגל שגורמת לפעילות ברחם, שתיתי מים מהסטף, הארנו לו עם פנס בתחתית הבטן(וקיוינו שהוא יבוא לבדוק מה מקור האור), דיברנו אליו המון ושרנו ורקדנו ושכבתי עם הראש למטה והרגליים למעלה. וכמובן ההיפוך אצל רופא. יש לציין שאני מכירה אישית המון כאלה שאחת מהשיטות האלה עבדו אצלן. אצלי, כל פעם שניסינו משהו הרגשתי שהוא זז המון, ממש הצלחנו לגרום לו לזוז אבל כנראה לא מספיק. עד היום אין לי תשובה למה הוא לא התהפך. אם היא חושבת ללכת להיפוך אצל רופא אז מומלץ ללכת למאיר לד"ר קנטי או ד"ר פייגין (וזה בהמלצה של אילנה שמש אם שמעת עליה). אני עשיתי אצל קנטי והוא מיד אמר שאין סיכוי כי מתן היה מאוד למעלה אצלי וגם בגלל שריר בטן מאוד חזקים (שממש לא ברור מאיפה יש לי כי לא ממש השקעתי בזה בהריון) ושתלך כמה שיותר מוקדם. כלומר 37-38. ובהצלחה!! אם יש עוד שאלות שתשאל.

ashlaya

New member
תמר- איך מתן?

ספרי לנו חוויות קצת מההורות? ומה עם סיפור הלידה?

tonti

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

צריך להוסיף או שהבנת? חולה עליו!!!!! אנחנו מטורפים עליו. אי אפשר לתאר את זה. מבטיחה שיהיה סיפור לידה בקרוב וגם תמונות.

ammy

New member
אני ממליצה

על פרופסור פייגין -גם חמתי (היא רופאת ילדים במאיר) ורופא נשים שלי ממש תופסים ממנו.חמתי אפילו התקשרה אליו הביתה כשהייתה לי בעיה .והוא גם עשה ווקום לגיסתי והכל היה בסדר.בהצלחה.

שרון9

New member
בשיעור יוגה האחרון

למדנו על שיטה/תנוחה ביוגה שאמורה לעזור בהיפוך התינוק. אני כמובן לא אנסה להסביר אותה בכתב (אלא אם כן היא רוצה להראות כמו פרעצל), אבל שווה להתיעץ עם מורה ליוגה. בהצלחה שרון

היפוך בשיטה אלטרנטיבית

היי ענן ורוד כתןמכת לידה-דולה אני מפנה להיפוך באופן אלטרנטיבי לפני דיקור לשני מטפלים שנחשבים בעלי הצלחה....חלק גדול מהיולדותת שלי אכן הגיעו ללידה וגינלית לאחר מס´ טיפולים מאוד מצומצם...והבנתי שגם לא כואב דרור יוסיפון 052- 516708 ודר´ ראול רודריגז 03- 6439355 דברי עם שניהם...תראייני אותם ותפעילי את האינטואיציה למי ומה מתאים לך לידה מוצלחת אור ואהבה....אביבה

למעלה