|בנות - משהו יפה שקיבלתי, כדאי לקרא

|בנות - משהו יפה שקיבלתי, כדאי לקרא

אמנם ארוך, אבל עושה את שלו. שמחה לשתף אתכן בזה - הם לא כלבים מאת סמדר לאון אני רוצה לספר לך משהו, אולי כדאי שתשבי. אז ככה, גברים הם בני אדם. אני יודעת שקשה לך עם זה, אני יודעת שזה נוגד את כל התיאוריות שפיתחת לעצמך, אבל תאמיני לי, גברים הם בני אדם. תשתי קצת מים יקירה, יש לזה המשך. בתור בני אדם, גם להם יש רגשות ופחדים, גם הם נפגעו בעבר ומפחדים להיפגע מחדש. גם הם מפחדים ממחויבות וחולמים על אהבה שתשחרר אותם. גם להם יש העדפות ויש כאלה שלא יעדיפו אותך. גם בחורים לא דפוקים ולפעמים גם בחורים שאת דווקא כן תעדיפי. כן, אני יודעת שזה במיוחד קשה לעיכול, אבל זאת המציאות. יהיו כאלו שלא יעדיפו אותך, כי תהיי גדולה עליהם, על אחרים תהיי קטנה. יהיה אחד שלא יאהב את הריח שלך, אחר שלא יסתדר עם ההרגלים שלך ומישהו בטוח יהיה אלרגי לחתול שלך. מה כל זה אומר עליך? שום דבר. מרגע שבו את מקבלת את העובדה כי גברים הם בני אדם בפני עצמם, הם מפסיקים להיות ברומטר הערך העצמי שלך וכלי להעלאת מצב הרוח שלך. מותר להם לא לרצות אותך, זה לא אומר שאת שווה פחות. מותר להם ללכת. אושר אי אפשר להחזיק בכוח. ולחדשות הטובות: מותר לך להיות את עצמך, כי לכל אחד הטעם שלו. אין צורך לנסות לכוון ל"מה שהם אוהבים", כי אין דבר כזה. יש לפחות כמה אנשים שאת, זה בדיוק מה שהם רוצים. כן, כן, אותך בדיוק, עם הקריזות הפרטיות שלך, עם המרץ הבלתי נלאה או ההססנות הזהירה, עם האנרגיות או בלעדיהן, עם הבלונד הבוהק או שחור העורב. אותך נטו. את שואלת איך לזהות אותם? נורא פשוט, תקשיבי למה שהם אומרים. לא למה שאת רוצה לשמוע, לא למה שהפחדים שלך אומרים, לא ללחץ של ההורים שלך, למה שהם אומרים ולמה שהם עושים. זה צריך להיות די ברור אחרי כמה פגישות. נפשט את הדברים: אם הוא מתקשר, מתעניין, רוצה להכיר את החברים והחברות שלך, מכיר לך את שלו, לא מפחד מהמשפחה שלך ובסופו של דבר, מציע לך נישואין; כנראה שמצאת חן בעיניו. אם הוא מתקשר תמיד אחרי שכבר התייאשת ממנו, מגלה עניין רב מדי בחברות שלך שנראות טוב, או בבחורות יפות ככלל, אם הוא אומר שהוא לא בנוי לקשר ומפחד ממחויבות, לא ממש מנסה להכיר אותך או להתחשב בצרכיך; אולי כדאי שתמשיכי הלאה. יותר עדיף. מה עם אלו שרוצים, מאוהבים, מעונינים אבל לא יכולים? מבחן התוצאה, יקירתי, הוא הקובע. אם מישהו מפחד מדי מהקשר, או צעיר מדי או מבוגר מדי או נשוי מדי; היאורה תשליכהו. אלא אם כן במשחקים וייסורים חפצת, שזה לגיטימי, אבל אנא, אל תפילי את התיק עליו. דרושים שניים לטנגו (צעד אחד קדימה, שני צעדים אחורה). ודווקא כשהכל נראה כל כך פשוט, העסק מתחיל להסתבך. כמו כל דבר בטבע; גברים הם מערכת דינאמית, לא סטטית. דברים משתנים עם הזמן, וגבר שרצה בך בכל מאודו, יכול בוקר אחד להחליט שנגמר לו. זה יכול לקחת לו שבוע, חודשיים או חמש-עשרה שנה, וזה יכול לא לקרות בכלל. אבל אף אחד לא יכול להבטיח לך מראש שהוא שלך לנצח. גם את לא יכולה להבטיח דבר כזה לאף אחד. איך נערכים לזה? נזהרים קצת בהתחלה. לא משחקים, נזהרים. לא קופצים לבריכה לפני שבודקים אם יש בה מים, ואם יש מים, אז מה העומק והטמפרטורה שלהם, אחרת אפשר להתרסק, או לקבל כווית קור. לא, אני לא מדברת על מתי כדאי לשכב אתו בפעם הראשונה. זה פחות קריטי ותלוי בך, בו ובמה שנראה לכם נכון באותו רגע. אני מדברת על מתי אפשר לתת לו את הלב שלך ולבטוח בו. מתי לתלות בו את תקוותיך לעתיד, מתי לתת בו אמון. חכי עם זה קצת, לפחות בהתחלה. כמה זמן נמשכת ההתחלה הזו? תלוי בגבר שלך, ותלוי בך. מה לעשות עם אלו שבאמת רוצים בך ולא אחרת ונראה שזה נמשך להם יותר מכמה שעות? בודקים אם הם מה שאת רוצה. גם את בן אדם - לא? ומה את רוצה? את לא חייבת לספר את זה לכולם, אבל את חייבת להיות כנה עם עצמך. זה יחסוך לך הרבה זמן וכאב לב. אם את מחפשת גבר דומיננטי שיכנס לחייך בסערה, יהפוך אותם וישאיר אחריו אדמה חרוכה (רק שילך כבר) אל תקחי את זה קשה. אחרי כמה כאלה גם את תרצי קצת שקט וקירבה אמיתית. אם את מחפשת מישהו שיהיה ההפך הגמור ממך, אל תתפלאי אם זה יסתיים בפיצוץ. הפוגה מדעית קלה: כשאלקטרון פוגש בפוזיטרון (מטען חשמלי וספין הפוכים) המשיכה הגדולה נגמרת בהעלמות שני החלקיקים והפיכתם לאנרגיה. לא נעים. למזלם יש לשניהם אותה מסה, כי אם גם המסה הייתה הפוכה, אפילו אנרגיה לא הייתה נשארת, הם סתם היו הופכים לכלום. אם את רוצה מישהו שיהיה איתך לאורך זמן, ילך איתך לישון בערב ויקום איתך בבוקר, אולי כדאי שתחבבי אותו קצת? אולי כדאי שהוא ירחץ כלים ויבשל (לפחות לפעמים), יתמוך בך כשאת מנסה להתקדם, ויהיה שם בשבילך באופן כללי. כדאי שתוכלי לדבר איתו על כל דבר ותרגישי חופשיה להיות את עצמך. אם שום דבר ממה שכתבתי כאן לא מתקיים אבל את מאוהבת, ולא יכולה בלעדיו, חכי כמה זמן, גם זה יעבור. או בקיצור: אם מישהו טוב אליך, את לא חייבת לבעוט אותו מיד.

למעלה