בנות למי יש עוגה עם קמח מלא

הדור

New member
בנות למי יש עוגה עם קמח מלא ../images/Emo65.gif

וסכר חום??????אולי נתקרר עם התמונה

smady a

New member
לקחתי פעם ממתכונים. תודה לפריגה

לחמניות "בריאות" מאפינס 1 כוס סובין או נבט חיטה 1 כוס קמח מלא ½ כפית מלח 2 כפיות אבקת אפיה 2 ביצים קטנות 1 כפית קינמון 2 כפות שמן תירס או חמניות ½ כוס סוכר חום 3 כפות דבש\\סילאן ¼ כוס דבלים קצוצים דק. תנור לחום בינוני גבוה יוצקים על הדבלים מים רותחים. משהים 10 דקות, עד שיתפחו. מערבלים בקערה חומרים יבשים. מוסיפים את שאר החומרים.מסננים את הדבלים ומוסיפים. אופים בתבניות שקעים משומנות. 25 דקות אפיה. *לא יודעת מאין יש לי את המעדן הזה. נמצא במחברת- פירגה

smady a

New member
עוגה בחושה. שימי הכל קמח מלא.

11/4 כוסות שמן 11/2 כוסות סוכר (רצוי דמררה) כוס קמח מלא כוס קמח לבן (או שתי כוסות קמח מאותו הסוג) 2 כפיות מחוקות א. אפיה כפית מחוקה סודה לש' 3 כוסות גזר מגורר (כחמישה גזרים) אני לא מוסיפה על-אף שיש במתכון: חצי כוס אגוזי פקאן/מלך 2 כפיות קינמון נחמד באינגליש קייק או בתור מאפינס זיגוג למעלה משדרג

smady a

New member
זו גם מומלצת

עוגת גזר עם קמח מלא 1 כוס שמן (אפשר פחות) 4 ביצים שלמות 2 כפיות סודה לשתיה 3 כוסות גזר מגורר קטן 2 כוסות סוכר חום(דמררה) 2 כוסות קמח מלא 1 כפית אבקת אפיה (אני תמיד שמה שקית מלאה) ציפורן וקנמון לפי הטעם(לא לפסוח על הציפורן כי זה מוסיף מאוד) לערבב בקערה שמן,סוכר וביצים(אפשר במיקסר) להוסיף את הגזר ואת החומרים היבשים לשפוך את העיסה לתבנית משומנת קלות רצוי טפלון לאפות בחום 170/180 מעלות אחרי 45 דקות לבדוק עם קיסם יוצא יבש העוגה מוכנה המתכון לקוח מפורום MSN מומלצת ביותר

למעלה