בנות יקרות שלי......

hadarosh16

New member
בנות יקרות שלי......

יש לי שאלה...... אני יודעת שאולי זה לא המקום ושהשאלה הזאת אמורה אולי להיכתב בפורום של הבנים אבל... אני אשאל בכל זאת... חשבתם פעם האם יש מקום בתפוז פורום לאיידס? אני בטוחה שאולי מדברים על זה בפורום בנים אבל... אני אסביר לכם למה השאלה... לפני כמה ימים היה לנו יום איידס בבית הספר... שמענו הרצאה שאותי עיניינה מאוד... אבל משום מה הילידים מהשכבה עוד לא התבגרו(ואנחנו בתיכון,כיתה י´) אחרי ההרצאה היה נשא איידס בן 41 לא משנה כרגע מה שמו.. בכל אופן נגע ליבי הסיפור שלו...הסיבה לא משנה כרגע... אבל בכל אופן נורא כאב לי על איך שהחברה מתייחת אל נשאי איידס ובכלל אל חולים... אני אישית רוצה לכתוב לו מכתב וילדה מהכיתה שלי אפילו דיברה איתו... אבל יש לי הרגשה ששאר האנשים פשוט מתעלמים מזה... אוקיי נכון שהמחלה מתייחסת אל הומואים ולסביות... אבל תחשבו על הילדים שחולים במחלה הזאת... הרי מה הם מבינים? הם רק ילדים הם אפילו לא שכבו עדיין.. ואפילו יומם בחיים ספור על אצבע אחת... אני לא אומרת שמעכשיו אתם חייבים להתייחס לאנשים כאלה ולרחם עליהם אני גם לא באה להטיף מוסר.. אני רק רוצה שתענו לי על השאלה כי זה נורא חשוב לי... שלכן הדרו´ש..

Me¥tal

New member
אני חושבת שיש מקום.

אבל לא ב"נוער". כי אני לא חושבת שיש לבני נוןער מה לכתוב על איידס...

למעלה