בנות הריוניות - סקר חדש

shirili

New member
בנות הריוניות - סקר חדש

אני חייבת לשאול כמה זמן לקח לכם להיכנס להריון???

neta2

New member
מותר גם לאלו שעברו טיפולים לענות?

כמעט 3 שנים. טיפולי פוריות ובסוף הצלחתנו טבעי.

Michal7

New member
4 שנים להריון ראשון

(טבעי- ללא טיפולים), שהסתיים בהפלה טבעית בשבוע 9 ללא התערבות או מעורבות רפואית כלשהי. בחלוף מחזור אחד לאחר ההפלה (רציתי לוודא שכל המערכות התנקו ושהן בסדר) נקלטתי שוב והיום אני שבוע 39
מיכל פניקס, אריזונה

חני 105

New member
לי לקח בדיוק

בשתי הפעמים בפעם ה 1 שניסינו.
הלוואי שלכולנו תהיה השרשה כזאת מהירה וללא יסורים . חניניויורק

אצלנו....

בפעם הראשונה שנה ואפילו התחלנו בקבלת הורמונים ואפילו ניגשתי לייעוץ נפשי בעניין כי הייתי כל כך לחוצה להיקלט להריון . ובפעם השניה מבלי שניסינו אפילו , מדהים כמה שהפסיכולוגיה משפיעה כאן .

luly44

New member
אצלנו היה ממש מהר למזלי הרב

עד כדי כך מהר שהפסקתי גלולות ולא קיבלתי מחזור כי נכנסתי להריון אפילו הבעל לא האמין לי עד שהוא ראה את בדיקת הדם בגלל זה התל"מ די משוער כי לא ידוע מתי היה הביוץ.... אני רק מקווה שזה לא מראה על זה שהגלולות לא פעלו עלי בעצם
כאילו פסיכולוגיה הפוכה שכל עוד שידעתי שאני על גלולות ( 10 שנים כמעט)לא קרה כלום ואיך שידעתי שזהו...בבום!! טוב לפחות יוצא כאן משהו חיובי (בלי עין הרע)

ניסיון וחצי...

החצי מתייחס לחודש שהתחלנו ובאמצע הפסקנו בגלל איזה עניין בירוקרטי וחודש אח"כ הלכנו על כל הקופה וזה תפס.

ע ו ד ל א

New member
ואצלנו חודשיים וחצי... ../images/Emo6.gif

ואצלנו החצי מתייחס לחודש הראשון שבו ברוב תמימותי הייתי בטוחה שהביוץ ת-מ-י-ד ביום ה-14

שנה וחודשיים....

ובדרך עוד היו 2 הפלות!!!!! אבל בסוף זה קורה...... וזה שווה את כל תקופת ההמתנה...

מממאממי

New member
נקלט בחודש הראשון לנסיונות

הפסקת גלולות, מחזור אחד טבעי ובביוץ הבא כבר נקלט. רק ההתחלה אבל מקוים לטוב. לא הבנתי מה מצבך? אם אתם בשלב הנסיונות - אז בהצלחה!!!

ואצלנו-

4 הריונות- החודש הראשון... אני רק מריחה אותו... ההריון הראשון נגמר בהפלה ואחרי שהתנזרנו שבועיים נכנסתי להריון וגם שני ההריונות אח"כ - מיד בחודש הראשון. הוא טוען שזה בגלל שהוא כזה שווה ואני טוענת שזה בגלל שאני כזו מוצלחת...

לא ממש הספקנו לחשוב...

אחרי ששבעתי מבעיות עם סוגים של גלולות שמרנו בדרך הטבעית של ימים בטוחים. דווקא היינו ממש בסדר והקפדנו על חלון אפילו גדול יותר עד שיצאנו לנופש שמטרתו הייתה לחגוג יום נישואין ועבודה חדשה טובה של בעלי אבל זה נפל בימים שהם לא בטוחים. הבעלול המתוק חשב שזו יופי של הזדמנות להתחיל לדבר על הנושא ואני אמרתי שאני לא רוצה לחשוב על זה אלא רק להנות מהנופש. שנינו חשבנו שזה יהיה לא נורא להנות קצת , לא נזהרנו. האמת שאחרי שהוא גמר קפצתי מיד מהמיטה קולטת מה עלול לקרות ורצתי לאמבטיה לשטוף מבפנים כשהוא ממש משועשע מהסיטואציה. בימים הבאים חזרנו להקפיד. מכירים את המשפט שמספיקה פעם אחת? מה שמצחיק הוא שכשחזרנו מהנופש הסכמנו לנסות רק במשך החודשיים הבאים ואם יצא יצא. הסיבה היא שאני מסיימת ללמוד במרץ ואז לידה ביוני לא תהיה נוראה ואח"כ אחפש עבודה בכיף.לא רציתי לסיים לימודים בתחילת הריון כי אז אני אשכח מלחפש עבודה. מה שלא ידענו זה שהתוכנית הצליחה מעל למשוער והלידה בעזרת השם תהיה כבר במאי....

קרניבל

New member
דיי מהר....

הריון ראשון- מיד בתום הפסקת הגלולות. הריון שני <לא מתוכנן> במהלך הנקה....

m a m m y

New member
רק מלהתחיל לרצות ניכנסתי להריון

הפעם. ובפעם הקודמת, עם הבן שלי, בחודש השני שניסינו.

למעלה