בנות גילמור

*Jennifer*

New member
בנות גילמור ../images/Emo53.gif

Gilmore girls חולה על הסידרה הזאת! לורליי, רורי, סוקי, לוק, דין, טריסטן, מדלין, פריס, לין כ-ו-ל-ם! עכשיו.. השאלה שלי היא כזאת: מה המילים של השיר? הקשבתי וניסיתי להבין וכל מה שיצא זה: If you are out on the road Feelimg lonely and so cold all you have to do is call my name and I be there on the next train when you leave I eill follow you anywhere that you tell me to if you need you need me to be with you I will follow..... בלה בלה בלה ג´ינג´ר... אז, אלו המילים? באמת באמת? הקטע שאני אכן כן מתקשה בו זה: and i`ll be there on the next train... המשפט הזה הוא נכון? אני לא כל כך בטוחה.. love ya all! Jenny

(: liat

New member
where u lead

בדיוק הורדתי את השיר הזה... אז הנה המילים: If you are out on the road Feeling lonely and so cold all you have to do is call my name and I be there on the next train where u lead, i will follow, anywhere that u tell me to. if u need, u need me to be with u i will follow... וגם אני ממש אוהבת את הסידרה הזאת רק חבל שהעונה מסתיימת...

*Jennifer*

New member
ליאת ליאת ליאת!!!!

הורדת את השיר? באמת?!?!? מאיפה? איך קוראים לאילו ששרות את זה? איך קוראים לשיר בכלל??? פלייייז תעני!!!!!!!

*Jennifer*

New member
בדיוק! גם אני שמתי לב לה..

אבל יש לה מיליון פוסטרים של ארצות... love ya all!
שמרית p.s (נ.ב): מישהו יודע איך קוראים למבצעות של השיר? ואיך קוראים לשיר?

בימים טרופים אלה, שאף אחד לא רוצה

להתקרב למדינה שלנו ממטר, אני חושבת שזה יפה שיש לה פוסטר של ישראל בחדר, אפילו אם הוא בין או פוסטרים. זה אומר שהיא חולמת לבקר כאן יום אחד

*Jennifer*

New member
אממ...

היא רוצה להיות בכל העולם.... אז יש לה פוסטרים של כל העולם... הפעם האחרונה שהראו את זה, זה היה בפרק "לורליי השלישית", נכון? כשלורליי באה לספר לרורי את החדשות והיא ישנה. ואם כבר מדברים על הפרק.. אני אוסיף תמונה
love ya all!
שמרית

New member
שם השיר...

גם אני שמתי לב לפוסטר והוא היה יחסית בולט ביחד עם טוקיו ועוד כמה ארצות\ערים שם השיר הוא כמובן: WHERE YOU LEAD והמבצעת היא CAROL KING הגירסה שיש בגילמור זו הגירסה שקרול מבצעת עם הבת שלה... ENJOY!

*Jennifer*

New member
עוד שאלה.. אם זה לא יותר מדי..

ליאת, את יכולה להגיד לי מאיפה הורדת את השיר? חיפשתי במיליוני אתרי-הורדות ולא מצאתי... :( love ya all!
שמרית

New member
../images/Emo79.gif ../images/Emo79.gif ../images/Emo79.gif

אני הורדתי דרך התוכנה KAZAA אבל חיפשתי ומצאתי לך אתר שיש בו הורדה של השיר אבל אני לא בטוחה שזה השיר המלא (אולי רק הקטע שיש בסידרה) http://www.gilmoregirls.org/music.html אם יש לך את התוכנות KAZAA וIMESH את יכולה להוריד גם דרכן...

*Jennifer*

New member
תודה חמודה!!! ../images/Emo8.gif

קבלי
ענק ענק ענק ממני! תודה, love ya all!
שמרית

*Jennifer*

New member
כן! סידרה מאוד יפה ../images/Emo70.gif

ואם אנחנו פםה כבר בשוונג "בנות גילמור" הייתי רוצה להוסיף תמונה. love ya all!
שמרית

למעלה