בן 4

נעמה י

New member
בן 4

שלום,
הייתי שמחה לקבל המלצות למשחקים לגיל 4 שמפתחות מחשבה ויצירתיות?
מה שהוא אוהב כרגע זה פאזלים ולגו.... מה אפשר עוד בכדי לפתח אותו? אני מנסה לראות אם אני מפספסת משהו ,או לא מספקת לו מספיק דברים בשביל לפתח את האינלגנציה שלו.
מה צריך בשביל להעשיר אותו?
כמובן שגם משחקים בגן שעשעועים ,צביעה הדבקה ספרים וכו' אבל הייתי רוצה משחקים נוספים שיאתגרו את האינטלגנציה שלו

תודה מראש

תודה מראש

iameden

New member
יש מלא משחקי הרכבה, קלפים ודמיון

וכולם ככולם תורמים לפיתוח יצירתיות, דמיון ואינטלגנציה. לכי לכל חנות ויוכלו להציע לך עשרות משחקי הרכבה ודמיון (משחקי דמיון מאוד מפתחים יצירתיות ואינטילגנציה) כמו גם משחקי קופסא מתאימים לגיל (החל ממשחקי זכרון, אותיות/מספרים, משחקי קלפים, דומינו וכדומה). בסופו של דבר לא מאוד חשוב במה משחק אלא התיווך שלך והמשחק המשותף. בהצלחה

iameden

New member
יש המון משחקי הרכבה, משחקי קלפים ומשקי דמיון

יש משחקים רבים שיכולים לעזור לו להתפתח בגיל 4 ותוכלי למצוא אותם בכל חנות... זה די תלוי העדפה שלו (אם אוהב משחקי הרכבה, יש רבים מאוד לגילו, החל ממכניקה ועד קוביות מסוגים שונים. אם אוהב משחקי קופסא אז יש חלומות, חתחתול, פיקולינו, רביעיות, משחקי זכרון, דומינו ועוד המון המון...). גם משחקי דמיון הוכחו כמעלים את האינטילגנציה והרווחה הנפשית של הילד ולכן גם כל משחק דמיוני הוא טוב (תחפודות, אביזרים וכו)

iameden

New member
כתבתי תשובה פעמיים ולא עלתה אז מנסה שוב...

כל משחק דמיון, הרכבה ומשחקי קלפים (דומינו, פיקולינו, חתחתול, חלומות, זכרון, רביעיות וכו) יכולים להעשיר ולתרום. זה די תלוי העדפה אישית. אנסה לכתוב עוד דוגמאות מאוחר יותר

iameden

New member
התגובה שכתבתי לא עלתה

אז אני אכתוב אותה שנית...

יש המון המון משחקים לגיל 4.
החל במשחקי הרכבה למיניהם, משחקי קלפים ומשחקי דמיון.
משחקי הרכבה יש מלא וזה די עניין של העדפה.
משחקי קלפים גם יש הרבה (דומינו, רביעיות, זכרון, חתלול, פיקולינו, חלומות ועוד) ואפשר לקנות אחד ואחרי שממצים לקנות עוד ואז לחזור חזרה לאחד שכבר שיחקתם בעבר.
ומשחקי דמיון כוללים הכל- אביזרים, תחפושות, כלים וכך הלאה..

תהנו

נעמה י

New member
תודה רבה ודבר נוסף

האם יש לך המלצה לאיך לפתח חשיבה יצירתית ,שתהיה לו בעיה כלשהי אז הוא ינסה למצוא יותר מפתרון אחד...שיש עוד דרכים.
&nbsp
תודה מראש

iameden

New member
מחקרים מראים שמשחקי דמיון

הם אלו שמפתחים חשיבה יצירתית בצורה הטובה ביותר... מעבר לזה, דוגמא אישית (אפשר לעשות גם x(, ולדבר איתו על הדברים- בא נחשוב ביחד על פתרון...). הרבה פעמים נגלה שלילדים יש חשיבה מאוד יצירתית ומה שבאמת צריך זה לעןדד ולשמר אותה.

למעלה