במקום אפילוג...

במקום אפילוג...

ובשביל להבהיר עמדות, למי שלא הבין, השיר של אתמול הוא שיר הפרידה שלי. הרומנטיקה לא מתה, היא רק פצועה קשה, חיה על מכונות וממתינה לנס רפואי, אבל כמו שהבנתם הלוחם הזה התעייף ואין לו כרגע כח להמשיך במאמצי ההחייאה. זה לא משהו אישי נגד אף אחת פה, בטח לא אף אחד, סתם קשה לי להישאר. רע לי לראות את עצמי יושב וקורא כמה רע לכולם לשבת לקרוא, רע לי לשמוע כל הזמן כמה שיהיה טוב בסוף... לא רוצה לקרוא על זה, רוצה לראות את הטוב הזה כאן אצלי. אני מחזיר את הציוד הוירטואלי למחסן של הפורום, מזדכה על הכל ויוצא לחפש לי עולם אמיתי. המצחיק הוא שאני עשוי לפגוש כל אחד מכם מחר ברחוב ואפילו לא לדעת שזה הוא. אין צורך שתראו לי את הדלת, אני מכיר אותה טוב. רק לפי שבוע נכנסתי דרכה בתרועות אחרי חופש גדול. כנראה שזה לא עזר, שבוע עבר וחזרתי להיות בדיוק באותו מצב של לפני שלושה חודשים. אולי האוירה במקום הזה מדבקת. Fair Well, חברים... Adios... שלום.... שתהינה לכולכם שנים נהדרות...

duduamar

New member
מה זה פה מרד??

כמו שאמרו בזמן מלחמת יום כיפור (אאל"ט) - שהאחרון יכבה את האור... אבל בנימה יותר רצינית - אני אמנם חדש פה ועדיין לא מעורה בכל מה שקורה מאחורי הקלעים, ככה שבהחלט יתכן שהצדק איתכם. אני יכול לדבר רק בשמי, ואני אומר שלי אישית לא רע, יש פה אחלה של אנשים, סוכר אחד אחד, ונחמד מאוד לכתוב ולהתייעץ ולייעץ כאן. חבל על כל אחד שעוזב, ביחוד 2 כמוכם שהם מעמודי התווך כאן, אבל אני חושב שזה מיותר לנסות לשכנע אתכם להשאר, אחרי הכל - אתם בוגרים ויודעים להחליט בשבילכם מה טוב לכם. שיהיה לכם בהצלחה בהכל, אם לא נשאר בקשר.

אפיק כשאני אתפוס אותך אתה תתפלל

שאתה תהייה וירטואלי!!כי כל עצם בגוף שלך תכאב. מה קרה? אכזבה קטנה?נו גם לי יש כמה כאלה..וגם לאחרות יש ממני..וגם לאחרות יש ממך..נו אז? לא כל אחד מתאים לשני ואתה יודע את זה..אנשים מחפשים את מה שמתאים להם..היום זה "לא" אולי מחר תמצא את ה"כן"..אז מה?תחליק..אנחנו אנשים בוגרים לא ילדים קטנים..יוצאים -מנסים מקסימום נשארים ידידים..יודע מה?תשאר על קטע של הוואי לא על קטע של הכרות..אל תשחף עם תגובות דרמטיות. איפה החיוך שלך?ושמחת החיים? תשאר.

ביל26

New member
תסלח לי, אבל אתה תבוסתן!

מה אתה חושב שאתה היחיד שנמצא במצב הזה? גם אני וכמעט כל אחד כאן בפורום! מה זה הרחמים העצמיים האלה! מישהי עזבה אותך אז אתה מתיאש? תלך ותהיה לבד עם עצמך! יש פה אחלה חבר`ה. אני לא מבין אותך...

הוא לא תבוסתן

זה הדיכי הראשוני זה יחלוף אני בטוח.. יש הרבה דגים בים אבל דגים שיש להם ערך לאוכל שאתה מעניק אין הרבה .. טוב נו כי תתפוס אותם :)

esunshine

New member
../images/Emo140.gifשטויות........אתה לוקח

את הדברים יותר מידי ברצינות ואישי מידי הרומנטיקה לא מתה ואתה סופר רומנטיקן ובכלל לא רע לכולם זה לגיטימי לשתף ברע ובטוב לכך נועד הפורום וגם להכרויות נשמח לראותך בדלתות או בשערי קיסריה
אולי יהיו כמה בנות שיתנדבו לעשות לך החייאה.........

למעלה