במי אתם רוצים להתחיל???

omer landau

New member
במי אתם רוצים להתחיל???

כן כן גם לנו מותר..... (פינה חדשה בפורום
) כל יום שישי נבחר שחקן....מספין סיטי כמובן, ונחקור לו את "הצורה" בפורום. כל מה שאתם יודעים עליו או כל מה שאתם רוצים למצוא באינטרנט קורות חיים,רכילות,עבירות תנועה,קשרים,תמונות......ועוד אז יאללה בואו נתחיל במי אתם בוחרים???
בהצלחה.....

omer landau

New member
בתור התחלה../images/Emo13.gif מייקל גיי פוקס נולד ב

מייקל גי פוקס נולד ב 9/6/1961 (וואוו כבר גדול האיש) להוריו קוראים וויליאם ופיליס פוקס!!!! נולד בקנדה ויש לו אח ושלוש אחיות.

שלמונזה

New member
מייקל ג'יי פוקס ../images/Emo99.gif

התגלה בכלל בסדרה קשרי משפחה שם הוא שיחק את אחד הילדים. הוא נשוי לשחקנית טרייסי פולן משנת 1988. יש להם 3 ילדים.

שלמונזה

New member
מייקל ג'יי פוקס ../images/Emo99.gif ../images/Emo168.gif

התגלה בכלל בסדרה קשרי משפחה שם הוא שיחק את אחד הילדים. הוא נשוי לשחקנית טרייסי פולן משנת 1988. יש להם 3 ילדים.

הדברים שחייבים לציין לגביו הם

שבשנות ה 80 המאוחרות ותחילת ה 90 הוא היה כוכב סדרת הסרטים "בחזרה לעתיד" שכללה 3 סרטים והיתה מצויינת יחסית לאותה תקופה. הוא סובל ממחלת הפרקינסון וזאת היתה הסיבה העיקרית שבגללה הוא פרש מ"ספין סיטי" שהמשיכה להתקיים כשצ'ארלי שין הובא כמחליפו. דרך אגב, כולם פה יודעים שהסדרה כבר שודרה בערוץ 2 מתחילתה לפני כמה שנים טובות?

omer landau

New member
יפה../images/Emo45.gif רמז דק כמו פיל לאחת החידות

לאחת חידות התמונה הקודמות אני לא באמת חושב ששיטת הנקודות והפרס תלך אבל זה עוד לא סופי (אין משתפים בנתיים אבל אל תתדאגו יהיה בסיידר) יהיו חידות פרסים אחרות

axnholic

New member
הוא שיחק גם

בסטיוארט ליטל 2 ובאטלנטיס- האימפריה האבודה

axnholic

New member
עוד

מצטער שאני שולח מלא הודעות במקום אחת עם הכל אבל אני כל הזמן שולח ומוצא פתאום עוד. הנה הרבה חומר על מייקל שלנו על ההופעות שלו על המסך הגדול והקטן בimdb והנה אתר מעריצים עם סיכום על האיש

למעלה