במיוחד למישהי מיוחדת...

בארי

New member
במיוחד למישהי מיוחדת...

תמונה שצולמה היום...

linu2

New member
אני ../images/Emo23.gif אותך !!! ../images/Emo6.gif

תמונה מהממת
יותר יפה מכל התמונות שיש לי במחשב או באלבומים ! הכי יפה ואני ממש מתלהבת.

בארי

New member
עכשיו בואי תשמעי את הסיפור...

ראיתי את הענן הזה מהבית... תפסתי ענן משלי בצורת אוטו ונסעתי עד חוף הים באולגה בשביל להגיע לנקודה הכי יפה לצילום נסעתי על כביש החוף אולי חצי שעה מקיסריה לאולגה בשביל למצוא זווית.בסוף נסעתי לחוף והנה התמונה...

linu2

New member
משקיען !

מי נתקע בפקקים...???
אבל חוף הקשתות יותר קרוב אליך אז למה לנסוע עד אולגה ? בקשתות אין זווית טובה ? הענן שאני מחפשת בדרך כלל הוא בצורת לב, אז אם תראה כזה מתישהו והמצלמה שלך תהיה בהישג יד - תתפוס לי אותו בבקשה...

בארי

New member
ממממ...

לא. הייתי שם ולא יצא יפה בעין...אז שמתי גז לכיוון חופשונית...גם שם לא היה משהו...אז הלאה דרומה לאולגה. וניסיתי תוך כדי על כביש החוף לחפש זווית ומצאתי רק בחוף.

linu2

New member
רגעים

גם אני הסתכלתי על הנוף הזה, בזמן הזה ממש וזה עשה אותי מאושרת אחרי יום עקום במקצת... העננים האלה, השמיים, כל היופי שבעולם ! בין הרגעים הכי קסומים ביממה.

בארי

New member
הרמונייה של צבעים...

מבט אל ענן שט למעלה ברקיע הכחול שובה קרן שמש מחממת יום סגריר נעים צבעים של כהה ובהיר הכל מתערבב בהרמונייה וכמו בשמיים גם באהבה הכל מתערבב ומתערב יוצרים קשת מדהימה בכל מיני צבעים עם כל הרגשות שבלב ולנו רק נותר...להביט להביט אל אותו ענן לבן...

linu2

New member
כתבת את זה עכשיו ??!

טוב, אז אני לא מוכשרת כמוך ולכן אני אכתוב לך חלק מהשיר הראשון שקפץ לי לראש: נגעה בשמיים \ משינה "היא יפה היא ילדה היא הקסם הנודע מפילה כל דבר שום דבר לא נשבר מערבבת את גופה במדבר של התקופה הנה הנה בא האיש היא תקח ואז תרגיש נגעה בשמיים לא יכלה לצאת מזה פתחה כנפיים כשקפצה מגובה מגדל המים"

בארי

New member
כן המילים נכתבו באותו רגע...../images/Emo13.gif

וביחס למילים של משינה,אני לא אוהב את הפיזמון !
אבל זה שיר יפה...

קשתונה

New member
בבקשה...

זה אומנם על הצד רק בצורת לב...ושמתי לב לזה רק אחרי הצילום..כי אני ראיתי רק את העין... (ולכן גם קראתי לתמונה..."עין אלוהים"...זה גם לא הענן...זה מה שהוא יוצר.. אבל בכל זאת זה יפה:)

linu2

New member
שמתי לב ל-../images/Emo23.gif ! ../images/Emo13.gif

אהבתי את השם שנתת לה. זה עוד יותר מעצים את הדבר המדהים שיצא לך ! איפה שאת גרה לא חסר נוף כזה מהמם.. טוב, נראה לי שאני גומרת היום את כל הדיו שיש לי במדפסת...

קשתונה

New member
בהחלט לא חסר! אבל

זה לא מאיפה שאני גרה... זה מטיול באזור מכתש רמון:)

א ג ם 2 2

New member
בארי ...

אני חייבת להגיד לך כמה דברים: 1 .אני מקווה שאתה עושה משהו עם הכשרון המדהים הזה שלך. 2. אני בטוחה שהמישהי המיוחדת הזאת מאוד מאוד מאושרת בזכותך. 3. וככל שעובר הזמן אני מגלה דרך הפורום איזה בן אדם מקסים אתה .. שבוע טוב לכולנו ממני.

בארי

New member
../images/Emo13.gif

אז ככה; 1. אני כן עושה משהו עם זה.מעלה חיוכים וגורם לקצת אושר אצל אנשים אחרים. 2. אני יודע כבר שהיא מאושרת...את יכולה לקרוא את התגובה שלה. 3. אני מסמיק

בארי

New member
עכשיו רצף קטן של תמונות...

מהיום בצהריים. מקווה שתאהבו.

למעלה