במידה מסויימת

במידה מסויימת

במידה כלשהי,קטנה וטמירה,כל אחד מאיתנו מטורף במקצת...כל אחד בודד בתחתית נשמתו וזועק להבנה,אולם איננו מסוגלים להבין עד תום אדם אחר,וכל אחד מאיתנו נותר זר גם לאוהבים אותו... לרוך אפשר לצפות רק מהחזקים..מי שאינו יודע פחד אינו אמיץ באמת , מפני שהאומץ הוא היכולת להתייצב נוכח מה שאפשר לדמות אותו.. תבין בני אדם טוב יותר, אם תביט בהם-ולא חשוב עד כמה הם זקנים או מרשימים-כאילו הם ילדים. שכן רובנו לעולם איננו מתבגרים,רק קומתנו צומחת... האושר בא רק אם אנחנו מדרבנים את מוחנו ולבנו להגיע לקצה הגבול של יכולתנו.. מטרת החיים היא להיחשב,להשאיר עקבות, לייצג משהו, להפוך את העובדה שחיינו לעובדה ששינתה דבר מה. (ליאו רוסטן)
 

ערסlight

New member
זאת הייתה הערה צינית...

כשאת אומרת, מעניין עם גברים...את סתם מתנשאת.
 

אריק 34

New member
אם...

היו מחברים אותנו עם שרשראות... אבל ברצינות למשפש הזה "מי שאינו יודע פחד אינו אמיץ באמת " מאוד מתחבר ויש שם עוד דברים וזעקה אני חושב רק חושב שבכל אחד ואחת מאיתנו יש זעקה לדברים מסויימים לא להכול כי בסך הכול יש לנו הרבה טוב בחיים(גברים ונשים)
 
מסכימה

בעיניזה קטע שיש בו זעקה סמויה לכאורה אבל הוא מלא עוצמה וכח.
 
מדהים... ../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

חיים שלמים בכמה שורות...
 
לא יודעת..תוהה

GOD HASENT GIVEN ME A SPRIT OF FEAR, BUT OF POWER,LOVE AND SOUND MIND מסכימה איתך לחלוטין שמי שלא מעז לא מצליח שמי שלא מפחד האומץ ממנו והלאה מסכימה איתך בעיקר ששינוי צריך לעשות מבפנים.. האמת שכתבתי משהו החלטתי לא לשים כאן. בגלל היומרנות שיש בכל העיצות האלו. יש רק דבר אחד שצריך כוח מחשבתי
 
שששששששששש

בלי התוספת היתה החתימה הגיונית בלבד עכשו היא בדרכה האחרת.. ועדין הגיונית אתה יודע
ותודה למילקי שנתן לי אותה ע"ח הבית
 
למעלה