בלתזור או בארבאס?

asap1

New member
בלתזור או בארבאס?

לי ולחבר שלי היה ויכוח בערך מהעונה השלישית-רביעית של מכושפות. מי יותר מגניב - בארבאס או בלתזור? (אח"כ גם היה ויכוח מי יותר חזק) מדובר על בלתזור לפני שהוא הפך להיות המקור. עכשיו שנגמרה הסדרה הגיע הזמן לפתוח את הדיון. מה אתם אומרים?

o r t a l i t

New member
בארבס !!

כמה שאני רוכשת חיבה לקול, הלוא שורשיו בבלתזור.. אני חייבת להגיד שבארבס הוא השד הכי שווה בעולם !! אני פשוט אוהבת אותו. הפרקים איתו גאוניים [209 (!!), 619, 622-623 עולים לי כרגע].. והוא תמיד חוזר חח כי "הפחד לא יכול להעלם".. פאן פאן פאן DD:

R o t e m G

New member
ברבס

גם בסדרה עצמה אמרו שהוא השד הכי חזק, אז על זה אין ויכוח אבל גם כה הוא יותר שווה.

asap1

New member
אחד על אחד בלתזור יקח לדעתי..

כי אין לו שום פחדים וחוץ מזה הוא משמיד את בארבאס בשניה. לא?

R o t e m G

New member
האמת, לא נראה לי

לכל אחד יש פחדים. וגם ברבס הוא אדיש כזה ולא נראה לי שממש יזיז לו ההתקפות של בלתזור.

A CharmedOne

New member
בלת'זור לא פוחד?

אולי הוא פוחד שהמכושפות יביסו אותו? או שלא יהיו לא כוחות? או שיהרגו אותו?

asap1

New member
הממ לא חושב

הוא נראה יותר מדי בטוח בעצמו בשביל לפחד.. גם איך שהוא מתנהג, אין שום פחד.. (חחח הפכתי למנתח אישיות או משהו)

dandi221

New member
וואו זה קשה חחח אבל התאהבתי ב....

בארברס מהרגע שראיתי אותו
מהעונה השנייה הוא היה כזה מגניב
אבל מאז הוא השתנה הרבה! הכי אהבתי אותו בהופעה הראשונה שלו
אבל הוא לא השד האהוב עליי, תמיד יש את איימס, שאקס ועוד רבים...

בראבס

אין כמוהו...למרות שאני מעדיף את השדים של העונות הראשונות (המפלצות) מאשר את השדים שסתם נראים כמו בני אדם

pilot promo

New member
דעתי...

בלתזור הוא שד די חלש-אין לו כוחות מיוחדים הוא רק פיקח מאוד ברבס לעוןמת זאתהוא גם חכם וגם עם כוחות מאוד נכונים פשוט הבנות הכירו בו כאיום כבר מההתחלה ולכן הם חיסלו אותו יותר מהר... אז בעיקרון ברבס

Addicted To You

New member
בלתזור!

יותר שקסי! ברבס מציק! כמה הוא יכול למות??? למרות שגם קול מת כמה וכמה פעמים...ברבס יותר מעצבן

sole te amo

New member
בארבאס ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בלתזור היה שד מאוד רגיל, חוץ מזה שהוא היה חזק היו לו כוחות דומים לכל שאר השדים, היתה לו צורה כמו של שאר השדים. וחוץ מזה שהוא היה קול הוא היה סתם עוד שד {עד שהוא הפך למקור}. בארבאס לעומתו,הוא שד הרבה יותר מעניין, יש לו דרך פעולה שונה מהשאר, כוחות יוצאי דופן, ובתכלס- הוא יותר מאיים מהשאר בדמותו האנושית מאשר כל שד אחד בדמותו השדית
. חוץ מזה, תודו שהוא לא היה קורע בפרקים בסוף העונה השישית כשהוא היה טוב בגלל שבני האדם היו רעים
בעולם ההפוך...

למעלה