בלי ששמנו לב, WWE משקיעים בפוש לדור הבא

rshamir

New member
בלי ששמנו לב, WWE משקיעים בפוש לדור הבא

מתוך שישה תארים פעילים כיום ב-WWE, חמישה מוחזקים על ידי מתאבקים שזו עבורם ההחזקה הראשונה באותו תואר: אלוף WWE - מיז אלוף US - דניאל בריאן (תואר ראשון בכלל עבורו ב-WWE) אלופי זוגות - הית' סלייטר וג'סטין גבריאל (כנ"ל) אלוף IC - דולף זיגלר (כנ"ל, כי אפשר להתעלם מהספיריט סקווד) אלופת הנשים - נטליה היחיד שהורס את הספירה הזאת הוא קיין, אבל זה לא חדש מכיוון שקיין בדרך כלל אחראי להרס של דברים טובים ב-WWE. אבל לא מדובר רק בזה שאותם מתאבקים מחזיקים לראשונה באותם תארים, או בכלל בתארים ב-WWE, אלא עבור חלקם מדובר גם בדרך שהם עושים: עד שמיז זכה בתואר האליפות, הוא קיבל פוש רציני ואמיתי שנמשך כמעט שנה ובנה אותו היטב כמועמד לאליפות (לפחות בעיני ובעיני עוד רבים אחרים, לא כולל Miz Girls למיניהם). זה לא כמו סווגר שהפך בשבוע מג'ובר בלי חגורת אליפות לג'ובר עם חגורת אליפות אלא במישהו שעשה את הדרך הנכונה ביותר בדרך לזכייה. דניאל בריאן, אחרי הפיאסקו של הפיטורים/השעיה שעבר, מקבל פוש יציב שהתחיל בהשתתפות מרשימה במיין איבנט של סאמרסלאם ונמשך בארבעה נצחונות רצופים באירועי PPV ונצחונות רבים בתוכניות טלויזיה, כאשר למרות הגודל שלו הפסיקו להתייחס אליו כאל אנדרדוג. עד לאחרונה נקסוס הוצגו ככוח רציני ומשפיע ב-WWE ולמרות שעיקר תשומת הלב הלך והולך לוויד בארט, לפחות ג'סטין גבריאל הוצג כמתאבק מוכשר והפינישר שלו, 450, הוצג כקטלני. לאחר נסיונות כושלים בשנה שעברה, הציוות של דולף זיגלר לויקי גררו נושא פרות והוא כבר מוצג כיותר מסתם היל מעצבן. הסליפר תרם לארסנל שלו וכבר כמה חודשים הוא מוצג כאלוף בין יבשתי מוצלח. נטליה זכתה באליפות לאחר שניצחה נקי בקרב הנדיקאפ את הצמד ששלט ללא עוררין בדיביזיית הנשים של WWE במשך חודשים ארוכים ובינתיים נראה שהיא מרוויחה מהפירוק של הארט דיינסטי. במקביל, אנחנו רואים שמטפחים עוד מתאבקים צעירים. וויד בארט לא מוכן עדיין לתואר האליפות, אבל נראה כאילו הוא לא הולך לעזוב את האפר-מיד קארד. ג'ון מוריסון שוב זוכה לפוש ואפשר לקוות שהפעם זה יהיה אמיתי. אלברטו דל ריו מתבסס ככוח משמעותי בסמקדאון, טד דיביאסי שוב נעטף מחדש בנסיון לפוש. נכון, אפשר להסתכל רק על זה שקאבאל מקבל חרא של בוקינג ואין שום דרך הגיונית להסביר את מה שקורה איתו, אבל אני חושב שהתמונה הגדולה היא ש-WWE עושה את הדבר הנכון בדרך ליצירת דור חדש של מתאבקים שיתבססו באפר מיד קארד ובמיינ איבנט בשנים הקרובות. דעתכם? (ובבקשה - בהודעה הזאת נמנעתי מלכלול ספוילרים מרו של השבוע, אז אם אתם מגיבים עם ספוילרים, שימו לב להתריע בהתאם)

Nurd4Life

New member
נקודה נכונה

אבל הדבר המרכזי הוא להסתכל על הנקודה הזאת בעוד 3 חודשים ולראות מה השתנה. הרי זה שגבריאל וסלייטר מחזיקים כרגע בתואר הזוגות, בואו נודה בזה, לא אומר דבר. זה יכול היה להיות גם האוזוס או סנטינו וקוזלוב או אפילו ג'ף ומאט הארדי שבכלל לא בארגון, וזה לא ישנה. הרי כרגע אנחנו בכלל רואים את המצב ההפוך - כל הנקסוס חלשים ומוצגים כשוליות של ווייד בארט (שהאמתי, גם הוא לא בדיוק בשיא אונו). הדבר החשוב מבחינתי זה עצם העובדה שבכך שזיגלר ובריאן מקבלים פוש - הם דוחפים את חגורות האליפות שלהם יחד איתם. ככה אנחנו עכשיו מחכים לראות מי יהיה היריב הבא של בריאן על אליפות הUS, ואשכרה מצפים לראות קרב על חגורת מידקארד ברסלמניה. כך גם זיגלר עם ה-IC בסמקדאון, עושה עבודה מצוינת ומוביל לכך שיש קרב על החגורה באופן קבוע בכל אירוע ואירוע. לגבי נטליה אין לי מה להתייחס - בשנה בה גם איב טורס, אלישיה פוקס וג'יליאן הול זכו בתואר, היא נותרה בערך הדיווה היחידה שלא זכתה בתואר, ולכן אין צורך להתרגש מכך שהיא מחזיקה בו כעת. ודבר אחרון - אהבתי את הערת הקיין שלך. נכונה והייתה במקום

kendog keds

New member
אם היה פה עורך דין של קיין

הוא היה אומר שאתה אמרת "מתאבקים שזו עבורם ההחזקה הראשונה באותו תואר" ואילו קיין לא החזיק לפני כן בתואר אליפות העולם, אלא רק באליפות ה-WWE...

rshamir

New member
אם היה פה עורך דין של קיין

אני חושב שהוא היה מתרגז על דברים אחרים שכתבתי עליו בהודעה הזאת ולא נטפל דווקא לקטע הזה

nadavr1

New member
"הציוות של דולף זיגלר לויקי גררו נושא פרות"

בכוונה רשמת "פרות" במקום "פירות"?

Rubberwolverine

New member
בהקשר הזה

לפני שנה- שנתיים חשבתי לעצמי- מתי יגיע הרגע שההרגשה שלי לגביי אדג', סינה ואורטון תהיה דומה לזאת שהייתה לי בסביבות 2004 לטייקר, טריפל אף, מייקלס ואנגל. אז נכון, שלושתם נמצאים באותו מעמד פחות או יותר כבר כמה שנים, אבל משום מה מבחינתי זה לא היה "זה". עכשיו, כמו שהזכרת, שיש סוג של דור חדש שמקבל את הפוש(בין אם פתאומי או בהדרגה), אני שם לב שההרגשה שלי לגבי שלושתם השתנתה. הרגשה שכל פיוד שלהם הוא פיוד של מיין איבנט ללא קשר לתואר, שכל הפסד הוא בגדר הפתעה ענקית(כמו למשל ההפסד של HHH לבנג'מין). ואכן במבט לאחור, מה שמשותף לשלושתם זה שהם נבנו בהדרגה, בין אם זה קצת יותר מהר(סינה), או קצת יותר לאט(אדג'). הנקודה שלי היא שמה שעוד משותף להם, היא ששלושתם זכו בתואר המרכזי בשלב יחסית מוקדם בהתפתחות שלהם כדמות(ואני מחשיב את אדג', כי הדמות שלו עברה מהפך רציני אחרי ההיל טרן של אחרי החזרה ב2004), ככה שלטעמי, קל מאוד לבקר למשל את מיז ולטעון שהוא לא מתאים, כי זה מה שאני אישית חשבתי על אורטון, אדג' וסינה בתחילת הדרך שלהם כאלופים, אבל במקרים האלה התחושה עכשיו שונה לגמרי. את אותה ביקורת שמיז סופג עכשיו, אני אישית הטחתי בשלושת האחרים בתחילת דרכם כאלופים כשהם הראו את אותם ניצנים (פחות או יותר) כמו מיז.

שי מילר

New member
מנהל
וואלה, לא שמתי לב

אני מאוד מרוצה מהמגמה הזאת, ובכלל מבחירת האלופים באופן כללי. מה שכן, לא אהיה מרוצה לגמרי עד שבארט יקבל את הפוש הראוי.

OV 9

New member
האמת

לא שמתי לב לכל זה ביחד לפני שקראתי תהודעה הזו שלך. אבל נו בסדר זה טיבעי, אני לא מבין למה צריך לציין את זה בתור איזה כאילו משהו משובח במיוחד... זה טיבעי שהWWE ישקיעו בדור הבא שלהם כשמתאבקים כמו מייקלס ובטיסטה פורשים וטייקר וטריפל כבר בקושי יכולים להתאבק...

m3at

New member
ברצינות?

איך אנשים יכולים לומר שהם לא שמו לב לזה, המיז זכה באליפות באותה תכנית שג'ון סינה "פוטר". לא יודע מה הולך להיות איתו, אבל אם סינה לא יהיה בטי אל סי, אין טייקר, אין טריפל H, אין סינה, אין שון מייקלס, אין כריס ג'ריקו, אין באטיסטה, אין בעצם את המיינאיבנטרים הרציניים בשנים האחרונות, חוץ מאורטון. ווייד בארט, שיימוס, דניאל בריאן והמיז ירוצו חזק עכשיו עד שטריפל H יחליט שהוא עדיין פעיל. אגב, בלי שום קשר, שאלה, למה אלכס ריילי נכנס עם המזוודה של money in the bank לקרב של מיז מול ג'רי לולר, הרי המיז כבר היה בקרב אליפות.

למעלה