בלי כותבת

בלי כותבת

ופתאום את צריכה אותו, שישב בקהל ויהיה קצת גאה. שיבין שיש לך עתיד גם בלי חמש יחידות מתמטיקה, שיבין שאת לא קיימת רק בכל סוף שבוע שני ובימי רביעי, ואולי את צריכה אותו בשביל לא להיות לבד פתאום. כל השנים רק הרחקת אותו, לא רצית אותו בשום חלק, ופתאום, כשנשארת לבד על במה מעץ בלי שום אדם בקהל, את צורחת לעזרה, שלא תיראי כמו עוד ילדה מסכנה. את לא מוצאת עכשיו אף אחד להאשים, במצבים כאלה את רק יכולה לקלל את העולם שהתקלקל בשלב מסוים. כל דבר הוא תוצאה של אחר, והתוצאות של היום הן הכי קטלניות. וכשאת תעלי על הבמה, עם גרון חנוק ובלי טיפת רגש, את תציצי כל שניה על הדלת, אולי יכנס החלום שלך פתאום. זה הזמן שבו את מתחילה לפנטז על מחוות גדולות, שפתאום יופיע אדם בדלת שיעלה על פנייך את החיוך הכי גדול שיש. אף פעם לא עשו לך כאלה דברים, אף פעם לא הצליחו לעודד אותך כשהיית על הקרשים, אפילו לא ניסו. יורדים מהבמה. כל אחד הולך לחבק בשקט את ההורים, בגיל הזה כבר לא נעים להראות שהם חשובים לך. ואת רק שותקת וצורחת מבפנים שיחבקו אותם חזק יותר, שיהיו מאושרים בחלקם. ואת יורדת מהבמה, מחבקת את החברות שלך חיבוק מסורתי ומחייב, אומרים לך שהיית נהדרת, אבל מצד שני, אף אחד לא יגיד לך שהיית גרועה. את מנסה למצוא נושא לשיחה, שלא ישאלו למה את כאן לבד, רק שלא ישאלו, כי אין לך תשובה. הוא לא באמת מצטער שהוא לא יבוא, הנסיעות הארוכות לילדים שלו כבר הרסו לו את הגב, והרבה יותר נוח לשבת במשרד מרווח עם קפה ומזגן, מאשר לשבת בחדר צפוף ולראות את הבת שלו נותנת את ההופעה הכי גדולה שהייתה לה עד עכשיו. והיא, היא חולה. היא מצטערת על דברים שלא באשמתה, ואני אומרת לה שאלה רק תוצאות של דברים אחרים, היא מחייכת. היא אומרת שדברים כאלה קורים, לא מתוצאות, מעצמם. ומוסיפה עוד התנצלות אמיתית. כשתכנסי לרכב בדרך חזרה, לא יהיה מי שיחמיא לך על ההופעה. לא יהיה מי שידבר על הדברים ויתעניין באמת. לא יהיה מי שירכל בשקט על שאר השחקנים לעתיד, מי היה טוב ומי היה רע. יורידו אותך מחוץ לבית, תגידי תודה, הם יגידו בבקשה, ואת תסגרי את הדלת מאחורייך. תחזרי בשקט לבית, תכנסי למיטה, תחבקי את הכרית חזק, ותנסי בכל כוחך למצוא אשמים. לא תצליחי למצוא אף אחד חוץ מעצמך. כי כל דבר תוצאה של אחר.

Tidal

New member
...

Yael Floyd

New member
...

[אף פעם אין לי באמת מילים בשבילך. רק כואב לי איתך, כי אני מזדהה עם זה המון.]

רותי ב.

New member
הכאיב נורא......

" אף פעם לא הצליחו לעודד אותך כשהיית על הקרשים," משפט שכל כך מצמרר אפילו אם חושבים עליו בהקשר של במה – עדיין, מכאיבה הסיטואציה הזו "יורדים מהבמה. כל אחד הולך לחבק בשקט את ההורים,............ ואת רק שותקת וצורחת מבפנים שיחבקו אותם חזק יותר, שיהיו מאושרים בחלקם." אני מתארת לעצמי שהוא ידע כמה חשובה לך ההופעה הזו, ושהזמנת, וכל הציפיה שהיתה, שהוא יהיה שם בין האנשים בקהל, וכמה מאד מאכזב שהוא לא הגיע. הקטע הזה כשההצגה נגמרת, ו"כשתכנסי לרכב בדרך חזרה..." אני מאמינה שכן יש מי שמחמיא על ההופעה, שכן יש עם מי לדבר, אולי לא עם מי שהיית רוצה באמת, אבל יש עם מי, ויש מי שמתעניין באמת, או עם מי לרכל, .... אני יודעת שאולי זה רק תחליף עלוב, לדבר האמיתי, למי שהיה צריך להיות שם, לשמוח בך לעודד, להחמיא ... אבל יש עם מי .. וזה הרבה יותר מכלום. יותר מהכל עצוב לי, שאת מאשימה את עצמך. את לא אשמה בזה. בכלל לא.
המון עוד הייתי כותבת לך, אבל פה מפסיקה. שיהיה בוקר טוב, הדר.

behappy

New member
.

אני חושבת שהפתאום הזה הוא כי פתאום את כל כך לא יכולה עם המסכה הזו,של להרחיק ובעצם,היית צריכה אותו המון גם לפני והוא לא שם,וזה מכאיב לי,ומכעיס אותי,והכי הרבה גורם לי לרצות לחבק אותך,כי מה כבר יש לי לכתוב ולהגיד,עצוב לי שקורה ככה,ושיש המון קטעים כאלה,לכל כך הרבה. ואת לא אשמה.את הכי לא אשמה בעולם.הוא לא הורה באמת,וזו לא אשמתך ו...הלוואי ותצליחי להתגבר על זה,להיות שלמה,איכשהו,למרות החור שקיים והכאב,ולמצוא נחמה . מחבקת המון.המון. ואני בטוחה,שהיית נפלאה.וזו המתנה שלך לעצמך.

למעלה