בליץ' ביום שישי ה13. מה דעתכם?

Serf SaN

New member
בליץ' ביום שישי ה13. מה דעתכם?

ספויילרים עד לפילרים, כי אין לי כוח להתחשב במספרי פרקים וכו'. ס: אז ככה, היום יום שישי ה13. [אוווווו ספוקי~] וסתם צצו לי רעיונות מצחיקים על מה דמויות בליץ' היו עושות ביום הזה. XD אז מה דעתכם? נפתח משחק קטן ומצחיק? <: למרות שלא כדאי לקרוא לזה משחק. משחק זה דבר מטומטם. >> נתחיל~ איצ'יגו היה יושב כל היום ומחכה לחצות, כדי ללכת ולראות את קאיין דונו במראה. ~<: [נונו, ב12 בלילה מסתכלים במראה ורואים את הגלגול הקודםשך בצד השני. XD] אייזן היה תוקע את הגופה שלו בחרב על קיר גבוה מאוד. XD ומפחיד את כולם. ^^ אוריהימה הייתה מנסה לקבל כמה שפחות מזל רע באותו יום, אבל בלי לשים לב הייתה עוברת מתחת לסולמות. XD ושוברת מראות. XD ועוד ועוד~ רנג'י היה מתבלבל בין יום שישי ה13 לליל כל הקדושים [halloween], והיה יוצא לרחובות בתחפושת הקופיקו שלו. XP~ טוב. נגמרו לי הרעיונות. תמשיכו~ ^^

marinaaa

New member
ניאמ..../images/Emo110.gif

קארין ויוזו היו עושות מרתון סרטי אימה! ויוזו הייתה צועקת מפחד וקארין הייתה מעודדת את הרוצח אומשו. נו לא יודעת עזבו אתי במאמאש'לכם

Goggle Girl

New member
ואז איששין היה מגיע

אחרי שהסרט היה נגמר ומגיח מאחורי הספה ומפחיד את שתיהן בעודו לובש מסיכה ומחזיק סכין חמאה. יוזו הייתה זורקת עליו כרית, קארין הייתה בועטת בו ממחוץ לבית, ואיצ'יגו שהייתה לו המון עבודה בתור שיניגאמי היה חוזר מוצא את איששין ככה ודופק בו מכות לפני שהיה מרגיע את יוזו ומלווה את שתיהן למיטה D:

Hinamori

New member
יורואיצ'י תהיה עסוקה בלהרוג../images/Emo181.gif

את כל מי שיורק עלייה~~

למעלה