בליסימה משתפרת

Gitana

New member
בליסימה משתפרת../images/Emo13.gif

עברנו כבר יותר משליש מהטלנובלה והעלילה השתפרה לעומת ההתחלה הצולעת שלה... אנדרה הוא הדמות הכי מסקרנת מבין כל הדמויות...מההתחלה זה ברור שיש לו עבר לא נקי ומסתורי וככל שמתקדמת העלילה כך המסתוריות סביב דמותו הולכת וגדלה... זה היה ברור שכוונתו של אנדרה היא להשתלט על החברה בליסימה ולגרום לג`וליה לנטוש את תפקידה על מנת שזה יוכל למלא את מקומה. עד כה תוכניתו פועלת לפי התכנון...אמנם בהתחלה ג`וליה לא סמכה על ד``ר נתנאל (דווקא לרופא המושחט קוראים ככה??? ) אבל אחרי מותה של ביאה ג`וליה התמוטטה ואנדרה ניצל את ההזדמנות וסגר אותה בבית החולים...כעת, אין היא יכולה להחליט מה לעשות ואנדרה כפה עליה את האשפוז...בזמן שהרופאים מסממים אותה במינון גבוה (מה שגרם לה להתמוטטות) אנדרה הפך למנכ``ל בליסימה. הוא אמנם עד כה מבצע היטב את עבודתו אך אני לא אתפלא אם בהמשך יחליט החלטות אותם ג`וליה לא הייתה מאשרת . נשאלת גם השאלה מי היא האישה המסתורית איתה אנדרה משוחח בטלפון ואומר לה שהוא אוהב אותה וכי הכל הולך לפי התכנית??? האם הכל היא מזימה שנרקמה מראש??? גם מערכת היחסים של אנדרה עם אריקה מאוד מחשידה...אריקה מצידה לא מפסיקה לפלרטט איתו והוא כביכול מתנגד...גם ז`יז`י התחיל לחשוד בקשר בין השניים וגם איווט המזכירה התחילה אף היא לחשוד...היא הרי שמעה את שיחתו של אנדרה עם האישה האחרת ודאגה לדווח זאת לאלברטו שהתחיל לאיים על אנדרה עם המידע שיש בידו. מלבד אנדרה, נודע לנו שגם אביו של אנדרה (קיקי) לא נקי כפיים וכי בעברו יש פשעים נוראים...לא פירטו במה מדובר אך המסמך עם כל המידע נמצא בידיה של מוניקה...התפלאתי שקיקי הסכים לחשוף בפני בתו את עברו כפושע. קיימות גם תהיות לגבי מותה של ביאה...הרי אף אחד לא זיהה את גופתה השרופה מאחר וג`וליה לא הסכימה לעבור את החוויה המזעזעת הזו... מי שהפתיעה לטובה היא אורנלה שהפגינה אכפתיות כלפי ויטוריה שנאסרה על לא עוול בכפה...היא אפילו הסתכנה וגנבה ממשרדו של מדיירוס מסמך שמסגיר את הקשר שלו עם ביאה. מוזר לי שהיא החליטה לפעול לטובת ויטוריה...אולי היא מרגישה אשמה משום שהיא חושבת שהיא הייתה זו שהכירה בין ביאה ומדיירוס. היא לא מתארת לעצמה שביאה בסך הכל ניצלה אותה וכי היא הכירה את מדיירוס עוד קודם לכן. הדמות הכי בלתי נסבלת בטלנובלה הזו היא דמותו של סמיל... כמה חבל ששידכו את מוניקה לאדם כל כך דוחה...הוא חסר בטחון, חשדן, פחדן...אני לא מוצאת בו יתרונות אלא רק חסרונות...בשביל זה הצחיק אותי שהוא אמר שמוניקה אוהבת אותו עם כל החסרונות והיתרונות שלו...יתרונות? איזה? התחלתי לחבב את דמותו של פסקואל...צורת הדיבור שלו קצת לא מציקה לי ואפילו ז`מנטה לא מפריע לי כמו בעבר... דמויות שכן מפריעות לי וסתם נראות לי מיותרות הן דמויותיהן של גידה גווארה ומארי מונטילה...הסצינות שלהן ממש חסרות טעם ומשעממות... הפרקים של השבוע היו די מותחים...ויטוריה נכנסה לכלא והיא הספיקה להסתכסך עם אסירה אחרת ששלחה אסירה אחרת שתדקור אותה...ויטוריה פונתה במצב קשה לבית החולים יום לפני שהייתה אמורה להשתחרר... ניקוס לקח מאוד קשה את הבשורה על מצבה של ויטוריה...רואים שהוא מאוד אוהב אותה ואת משפחתה...הוא טס למענם ליוון וסיכן שם את חייו. וכעת כשהוא שוב בברזיל הוא עושה את כל מה שהוא יכול בשביל לדאוג לויטוריה ומשפחתה. הוא גם מאוד מודאג ממצבה של ג`וליה...עכשיו הוא חושד באנדרה יותר מאי פעם...אנדרה למעשה, התחיל לחשוף קצת את פרצופו האמיתי מול ניקוס והוא מתייחס אליו בצורה מחפירה אפשר לומר שניקוס כבר הבין שאנדרה הוא לא מי שחושבים שהוא... יש עוד איזה פרט שנחשף בפרקים האחרונים...נראה שאלברטו וספירה היו יחד ביום שבו ולדאטי נרצחה...מה שמוציא אותם מרשימת החשודים...

highstar1

New member
אז כנראה קיקה..

הוא זה שרצח בפרקים הראשונים את הבת של השכן שלו (נו איך קוראים לה שכחתי...) ואולי גם את ביאה- עם יש ביניהם קשר.. למרות שבפרקים הראשונים הוא נראה כדמות חיובית נראות פה תהפוכות..

דווקא לי נראה... מנקודת מבטה של אם.....

שקיקי לא אשם בכלום. אנדרה נושא באשמה - מוסרית, אבל אביו לקח את האשמה על עצמו. פסקואל מצויין, ולדעתי, הוא בנה של ביאה. ויטוריה יצאה מהסיפור של ביתה, כי יש לה אח. מעניין אותי, האיחוד של מוסטפה/פית עם מוראט. לגבי סמיל. מסכן הבחור. זה מה מצאו, וזה התפקיד שהדביקו לו. הוא לא אשם. טוניניו מתוק מתוק מתוק מתוק. חבל על הזמן. חבל שווי-נט/פנאי פלוס לא עומדים בקצב התרגום. הם פשוט מזניחים את הצופים. אולי לילה פראז תעשה לנו מערוף וכל שבוע תשים כאן תרגום?

למעלה