בלילה

בלילה../images/Emo29.gif

לילות תמיד היו מלאי השראה, השקט של הלילה, צלילות המחשבה בתור אומנית יכולה לספר לכם שאני הכי הכי פורה בלילה, כל הרעיונות הכי טובים באו אליי בלילה.. עבורי הלילה כל כך יפה יש בו הכל גם מחשבות של עצב, גם בדידות. ומה אצלכם? איך הלילה שלכם?

טאKילה

New member
ובלילה כשהלילה בא...../images/Emo29.gif

מחכה בלילה לשקט שיבוא,הלילה בא אני מתחילה למצוא את הפינות,לעמוד ולהתנפל כמו סופה, כי הלילה השקט הזה נולד רק לי,לכבודי. פתאום השקט יורד אלי כמו ים גדול, עוטף אותי גלים גלים,מרטיב את היבשה שלי, אני מתעטפת אל תוך הלילה עם השמיכה שלי המקסיקנית, יושבת על הכסא המסתובב פעם צוחקת, פעם בוכה,פעם בוהה, והשקט צווח בתוכי,ואני צווחת בתוכו, במבט אני רואה איך נפתחים עולמות ומתגלגלים בתוח החדר, כמו אלומת אור רחבה,ואני בשקט, אני רגועה. הלילה אין ספק זו השראה,זו התנופה מתוך השתיקה.

Mוניk

New member
אוהבת את הלילה../images/Emo29.gif

בלילות שלי זה ככה קודם כל אני במיטה עם בעלי ובללללה עד שאני מעייפת אותו טוב טוב ככה שלא יפתיע לי פתאום אני קמה בשושו ומוצאת לי את הרוגע שבתוכי אני מציירת על עץ ככה בכייף זה משו חדש שנדלקתי עליו עכשיו גם נרשמתי לחוג כזה ככה אני אלמד יותר הספקתי בשני לילות לצייר על ארונית עתיקה זה יצא משו משו מיוחד ומכאן יש לי את ההשראה להמשיך וללמוד את את זה יותר מקצועי. בלילות אני עם עצמי ולאחרונה אני מנסה לכתוב ספר על משפחתי המורחבת ולהקדיש בין כל כמה דפים דף לבת אחותי חיילת שנהרגה בתאונה אילן יוחסין כזה. האמת זה מתקדם לאט בגלל כל מיני מצבים שמאלצים אותי לעשות הפסקות אז אני בין לבין רוצה המון אבל 24 שעות לא מספיקות אני חייבת יממות בכפולות כדי להספיק אלה דברים שלא מצאתי להם זמן כשעבדתי מחוץ לבית היום אני בבית וטוב לי עם זה בקרוב אני ארכוש לי מקינטוש חדש ואז אחרוש עליו בלילות גם עבודות פרטיות וגם עבודות אישיות יש לי מלא חומר בראש והכל בא לי בלילות "אני אשה קטנה ושמי פלפלת" מוניק מביטה קדימה

תלתלית

New member
בלילה שלי

אני חולמת לפעמים בהקיץ אם אני נרדמת אני חולמת גם חלומות בשנתי בלילה אני הכי לומדת הכי כותבת הכי בוכה בלילה אני הכי רוצה לגור לבד להכין טוסטים או פטריות מוקפצות בלילה אני שמה אתי אנקרי בדיסק שלי מדמיינת איך אני רואה בעיניים שלו שוב בלילה יש הכי הרבה בדידות אבל אני הכי קרובה בו אליי וזה חשוב. אם היה יום רע יגיע שוב הלילה ויכסה על הכול אפילו הים בלילה קסום יותר בעיניי.

הלילה שלי זה....השקט

בלילות אני מתמזג עם השקט, אני שומע את הלילה, פעם לפני שנים גרתי קרוב למאפיה גדולה, ואז גם...הרחתי את הלילה, וריחות המאפיה כאילו הקשיבו, והם נשבו להם רק בלילה..אלי. אין כמו שקט הלילה...עבורי, אני שומע את הקולות, וליבי נפעם. בלילה אין מי שיפריע לי, שיטרוד את מנוחתי..לא בשנתי, אלא בהיותי ער..רענן.. אין בלילותי מחשבות של עצב, טוב...בדרך כלל, יש בלילותי מחשבות של טוהר, של זיכוך המחשבה, של תחושה "שלא יגמר לי הלילה" אבל הוא ניגמר... ישנוני כי ציווני חירות

יונית38

New member
הלילות שלי - עברו שיפוצים ../images/Emo140.gif

פעם היו לי לילות של אוהבים לאחר מכן לילות סוערים אחר כך באו לילות קשים לילות בהם הכרית ספגה הרבה דמעות אחר כך באו לילות של לישון לבד לא מעט בדידות ועצב של מה יהיה מחר אחר כך באה האהבה העצמית שנתנה לי השראה לכתיבה יצירתית ומשם פרחו אהבותי שהובילו אותי להרבה רומנטיקה הכי הכי אני זוכרת את הלילות בהם לא הייתי נרדמת וחושבת על איך וכמה אני חזקה אם אני זוכה לחוות עוד לילה אחד מכאן שהלילה מבחינתי זה הרגע הכי שלי

חמוד יונית, שיהיו לילות קסומים

כתיבה יפה יונית, אכן הלילות נימדדים גם בתחושות העצב, האושר, הרוגע, הכאב..והבדידות, ואולי מילות השיר הבא יתנו חלק מהתחושה. ארבע לפנות בוקר מילים: יעקב גלעד לחן: יהודית רביץ ארבע לפנות בוקר אנ´לא נרדמת לבד קשה לי ללכת לישון ארבע לפנות בוקר אני רוקמת חלום ליל קיץ כיד הדמיון אני לבד – כלום לא עוזר אני כמעט על סף משבר מתי אתה חוזר? ארבע לפנות בוקר התריס פתוח חצי ירח מציץ בחלון ארבע לפנות בוקר ורק הרוח עושה קולות וגלים בוילון אתה כבר בטח לא זוכר הלכת למקום אחר מתי אתה חוזר? הזמן עובר בעצלתיים ושמש כבר בשמיים אני לבד, אבל בינתיים איפה אתה? איפה אני? ארבע לפנות בוקר הדלקתי רדיו זה רק הביא לי יותר דיכאון ארבע לפנות בוקר אני בבית מה עוד נשאר לי מלבד זיכרון אתה כבר בטח לא זוכר אמרת שתחזור מהר מתי אתה חוזר? הזמן עובר בעצלתיים... ארבע לפנות בוקר אנ´לא נרדמת לבד קשה לי ללכת לישון ארבע לפנות בוקר אני רוקמת חלום ליל קיץ כיד הדמיון אני לבד כלום לא עוזר אם לא תבוא יבוא אחר מתי אתה חוזר? הזמן עובר בעצלתיים... ישנוני

למעלה