בלילה שבו מתתי

בלילה שבו מתתי

כל האורות להם כבו בלילה שבו מתתי, כל הנרות לאט גוועו כשחדלת להיות איתי. דמעות הציפו את הרחובות בלילה שבו מתתי, לפתע דממו להן האהבות כשליבי שוב אכזב אותי. אמרתם אל תאבד את התקווה בלילה שבו מתתי, עוד תזכה לראות את האהבה ואני לכם האמנתי. נסחף בין נחשולי הכאבים התחושה שממנה כה פחדתי, פעימה קטנה החסירו האוהבים בלילה שבו מתתי.

בלו אייZ

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

Fנטוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
עצוב, נוגע.........."עוד תזכה לראות את האהבה ואני לכם האמנתי"....
אל תאבד תקווה

...Blue

New member
כל כך כואב אך כתוב יפה פנטום..../images/Emo140.gif

אין טעם לחיים ביום בו תגווע האהבה..

למרגלות הכאב

למרגלות הכאב אני שוכב שותה את הדם שניגר, זה לא שאני לא אוהב פשוט כבר לא קורא תיגר. למרגלות מעיין הדמעות אשחה ממעמקים שומע את קולך, זה לא שאני כבר לא בוכה פשוט לא יודע לאן הולך. למרגלות שער הרחמים אנוח מי יודע צערו של איש, בידי אחזיק את הלב הזנוח את האמת ממשיך להכחיש. למרגלות מקדש האהבה אשתחווה נושא בליבי רק תפילה אחת, שהעתיד יהיה טוב מההווה כי ההווה את יצר קיומי סחט. למרגלות מצבתי אנוח לעד שם אמצא את השלווה הנצחית, יש היאמרו שנדמה כי מעד ולא ידעו שאת אהבתי דחית.

גאמי

New member
../images/Emo188.gifזה הגשם, שיורד בדשא

זה הגשם שיורד הרבה........... אז אל תשאל מדוע? אלא עשה מיד ואל תגיד ידוע! ואל תקום בצד... ואל תיקח ממני משלא תבין ואל תרצה ממני משאין בו מין ואל תרצה ממני..............

גאמי

New member
שגיעות קטיב שוב עמכם הסליחה....

מה שלא תבין מה שאין בו מין תיקון השיר.................

גאמי

New member
בן אדם אתה מוכשר../images/Emo41.gif

איזו מלודיה יפה. מה זה מקצוע או תחביב האהבתי נורא את הנעימה געגועים. גם אהבה ראשונה יפה ביותר. אבל הנעימה מקסימה ביותר. נוגעת. פתח פתח את הפוטנציאל. או שאתה כבר שם..........

...Blue

New member
קח ../images/Emo24.gif

לפעמים רגשותיך נבלעים בתוך עצמם כמו רעמים של חורף - היא יודעת שהם שם אך מתעלמת מהרעש אך כשכתבת לא ידעת לאן ינותבו תשובותיך לכן לא תהית כשאבדו סימני השאלה בתהום השתיקות

זהר nj

New member
פנטום ../images/Emo45.gif

אם היית בסביבה כאן הייתי מזמין אותך מחר לבי בי קינג במנהטן והייתי יושב איתך על בירה עם כמה חברים שלי ..[לא הרבה בירה כי אני לא מהשתינים ] חח ומשכנע אותך ולא מפסיק לדבר עד שתרדם לי על השולחן שהחיים זה הכל עינין של מצבים והשקפה . כתבת יפה מאוד

כתיבה מקסימה ../images/Emo140.gif

היי פנטום, נעים להכנס מידי פעם לפורום ולראות שאת רזי הכתיבה לא שכחת, כתבת מקסים ויפה. יהונתן נקודה.

למעלה