בלחץ החרדים בוטלו עבודות הרכבת בדרום שתוכננו לסופה״ש

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
למה נראה לך שלי אין את זה כלפיך?

לא
הבעיה היא שאתה עדיין בקטע "לא מעניין אותי".
אני בהחלט בעד שיהיה לך חופש מלא וגם חופש מדת.
אני רק יודע שלך אין את זה כלפיי.
אז כל עוד לא תשתנה ותבין שיש שני פנים לחופש (למשל חופש הדיבור) וזה לא רק בדברים שנוחים לך, לא תקבל את מבוקשך.
כרגע אתה וחרדים הם שני רעות חולות מבחינתי.
לרוב החרדים לא ממש איכפת, אבל לחלק מהם יש עניין בלכפות את הדת כפי שהם מבינים אותה על כולם.
לרוב מהם כנראה פשוט לא איכפת (אבל הם תומכים באופן כללי).
לך (כמו לרוב הליברלים ה"מתונים") אולי אין עניין בלדכא את החופש שלי, אבל גם לא תתנגד שחלק אחר מה"ליברלים" יכפה עליי דברים שאני לא רוצה.
אז תסביר לי למה אתה יותר טוב מהם?

אם רק היית מבין את זה, גם היית מבין למה כל כך הרבה אנשים הפנו את הגב שלהם לאידאולוגייה שלך גם בארץ וגם בעולם.
מגיע לך חופש מלא לחלוטין.
כל עוד אתה לא מסית לאלימות או משתמש בכוח פוליטי להשית את אמונותיך הדתיות על חיי האזרחים.
אם אתה כן רוצה לעשות את הדברים שכתבתי, אז לא, אין לי את זה כלפיך.
הליברליות לא אמורה לאבד את עצמה לדעת.
אגב, אתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה נגד ליברלים בעולם כי לא ידעו להגן על עצמם, "הביאו לשפיכות דמים" וכו'. ומצד שני אתה גם נגד ליברלים שרוצים להגן על עצמם ולכן מציבים גבולות לליברליות שלהם.
אז מה בעצם אתה רוצה For God's sake??
רוצה להיות טרול? בבקשה. זו זכותך המלאה והליברלית ואף אחד לא סותם לך את הפה.

matrix200200

Active member
"כל עוד אתה לא מסית לאלימות"?

מגיע לך חופש מלא לחלוטין.
כל עוד אתה לא מסית לאלימות או משתמש בכוח פוליטי להשית את אמונותיך הדתיות על חיי האזרחים.
אם אתה כן רוצה לעשות את הדברים שכתבתי, אז לא, אין לי את זה כלפיך.
הליברליות לא אמורה לאבד את עצמה לדעת.
אגב, אתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה נגד ליברלים בעולם כי לא ידעו להגן על עצמם, "הביאו לשפיכות דמים" וכו'. ומצד שני אתה גם נגד ליברלים שרוצים להגן על עצמם ולכן מציבים גבולות לליברליות שלהם.
אז מה בעצם אתה רוצה For God's sake??
רוצה להיות טרול? בבקשה. זו זכותך המלאה והליברלית ואף אחד לא סותם לך את הפה.
"כל עוד אתה לא מסית לאלימות"?
לא יודע מה איתך, אני מאמין בתיקון ראשון לחוקה.
אם אתה גם בעד, אז יש על מה לדבר.
כשדיברתי על שפיכות דמים כמובן דיברתי על שמאל הפוליטי (כולל הלא ליברלי).
בכל זאת יש לציין שהשמאל הליברלי בעולם תמך בשמאל הלא ליברלי (תמיכה בבריה"ם, תמיכה בקובה, תמיכה בפול פוט וכן הלאה.
אז לכל הפחות לשמאל הליברלי יש אחריות כמפיץ תעמולה רצחנית.
לקחת את זה ממנו, זה כמו להסיר אחריות מלני ריפנשטל רק כי לא לקחה חלק באופן אישי בפשעי הנאציזם.
ואני אפילו לא מדבר על מה שהליברלים המערביים עודדו בשנים אחרונות באיזור שלנו למשל (או באפריקה השחורה לפני זה).
תקרא למשל קצת על רודזיה (זה אותה מדינה שיש בה היום דיקטטור מטורלל בן יותר מ90 וששטרות כסף שלה משמשים בעיקר בתור ניי טואלט).

מה אני רוצה?
שתהיה ליברל אמיתי כמו וולטר ותגיד "אני מתעב כל מילה שאתה אומר אבל אמות בלהגן על זכותך לומר את מה שאתה רוצה".

שחיתות משפטית סמולנית

לא צריך שום אלימות. כפי שנכתב כאן בכיוון ההפוך -
צריך רק לוודא שהחוק מתקיים.

לוודא שהחוק בקשר לאי הטרדת נוסעים לגבי מקום ישיבתם באוטובוס מתקיים (למשל בקווי ירושלים-אשדוד).
לוודא שהחוק מתקיים בצמתים המרומזרים ובמעברי החצייה בבני ברק.
לוודא שהחוק מתקיים ברחובות מאה שערים ואפילו בתוך בתי כנסת שם (למשל החוקים שאוסרים לפגוע בחיילי צה"ל ובשוטרי משטרת ישראל).
לוודא שהחוקים נגד השתמטות מהצבא מתקיימים.
ויש עוד חוקים שניתן לוודא שמתקיימים.

אם החרדים כל כך חרדים לוודא שהחוק מתקיים - אז כל מה שצריך לעשות זה אכן לוודא שהחוק מתקיים.
שחיתות משפטית סמולנית
גדלתי בשכונה הסמוכה למאה שערים, ואני מכיר אותה לא מהתשקורת אלא מהשטח !
&nbsp
כיום הבעיה במאה שערים היא מקבוצה המונה כמה עשרות אנשים אולי 30 איש בסך הכול שבגלל השחיתות המשפטית סמולנית (שלא פועלת נגדה) מצליחה לגרור אחריה כמה מאות חרדים מובטלים משועממים שנהנים מהאקשן ותו לא,
&nbsp
לו הפרקליטות הייתה מטפלת כחוק באותם אנשים שכל תושב במאה שערים מכיר,שפועלים באלימות, ופוגעים באזור המסחרי הגדול של החרדים בירושלים (שכונת גאולה) מסיבות דתיות (והפרקליטות לא עושה מאומה כמה שנים - מסיבות פוליטיות סמולניות) לא היה קורה שחייל דתי\חרדי מוצא את עצמו מותקף על ידי מאות משועממים בגלל שהוא נכנס לשכונה.
&nbsp
הבעיה היא שלא פועלים נגד הקיצונים כי נוח לפרקליטות שהפעילות של הקיצונים משמיצה את החרדים, בסך הכול צריך שני בלשים שיעקבו אחרי הקבוצה הקטנה הזאת במשך תקופה קצרה, ויתעדו את הפעילות שלהם,ואז יגישו נגדם כתבי אישום ואז הפעילות הקיצונית תופסק.
&nbsp
אבל אז קיים חשש כבד שלא יהיו מספיק מצביעים למרץ וליהיר לפיד - לכן נמשכת הפעילות הקיצונית החרדית וחבל........

כרגיל, השרשור הזה, כמו כל שרשור שקשור לשבת, נסחף למחוזות

בלחץ החרדים בוטלו עבודות הרכבת בדרום שתוכננו לסופה״ש
קישור לכתבה מגלובס:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001193794
אחרים.
אבל מעניין מה יהיו התגובות בפורום הזה, כאשר דחיית העבודות לא תהיה בבאר שבע, אלא של עבודות החשמול בקו המהיר לירושלים או עצירה של מכונות ה TBM שאמורות לחפור את מנהרות הקו האדום מתחת לבני ברק.
מעניין אם גם אז יסיטו את הדיון לליברליזם ושמרנות, או שיעסקו בנושא הפורום הזה - תחבורה ציבורית.

ועוד יותר מעניין, כיצד שר התחבורה יגיב כאשר החרדים ינסו לעצור עבודות בשני פרויקטים שהם בבת עינו והוא גם חוזר ומתחייב על עמידה בלוחות הזמנים שלהם.

הלוואי, הלוואי שהחרדים ילחצו לעצור את העבודות בשבת על הפרויקטים הללו.
גם מהסיבה הממלכתית-לאומית וגם מהסיבה הקטנה של מה שקורה בפורום הזה בכל שרשור שקשור לשבת.

matrix200200

Active member
הסיטו את הדיון?

אחרים.
אבל מעניין מה יהיו התגובות בפורום הזה, כאשר דחיית העבודות לא תהיה בבאר שבע, אלא של עבודות החשמול בקו המהיר לירושלים או עצירה של מכונות ה TBM שאמורות לחפור את מנהרות הקו האדום מתחת לבני ברק.
מעניין אם גם אז יסיטו את הדיון לליברליזם ושמרנות, או שיעסקו בנושא הפורום הזה - תחבורה ציבורית.

ועוד יותר מעניין, כיצד שר התחבורה יגיב כאשר החרדים ינסו לעצור עבודות בשני פרויקטים שהם בבת עינו והוא גם חוזר ומתחייב על עמידה בלוחות הזמנים שלהם.

הלוואי, הלוואי שהחרדים ילחצו לעצור את העבודות בשבת על הפרויקטים הללו.
גם מהסיבה הממלכתית-לאומית וגם מהסיבה הקטנה של מה שקורה בפורום הזה בכל שרשור שקשור לשבת.
הסיטו את הדיון?
תסתכל בשרשור ותגיד לי אתה מי התחיל לדבר על שרת התרבות, פגיעה בדמוקרטיה, הקוד האתי ודברים אחרים.

ולמהות הדיון, אני מתעב את מה שחרדים עשו פה, ואני בהחלט חושש מכל הדברים שאמרת.
מה שכן לדעתי הם לא יעשו את זה, כי זה יפגע מבחינה פוליטית בליכוד ויותר ספציפית בשר התחבורה שיש לו משקל די גדול במפלגתו.

לגבי ה-TBM מתחת לבני ברק הם כבר עושים את זה

הסיטו את הדיון?
תסתכל בשרשור ותגיד לי אתה מי התחיל לדבר על שרת התרבות, פגיעה בדמוקרטיה, הקוד האתי ודברים אחרים.

ולמהות הדיון, אני מתעב את מה שחרדים עשו פה, ואני בהחלט חושש מכל הדברים שאמרת.
מה שכן לדעתי הם לא יעשו את זה, כי זה יפגע מבחינה פוליטית בליכוד ויותר ספציפית בשר התחבורה שיש לו משקל די גדול במפלגתו.
[URL]http://www.mako.co.il/news-military/politics-q2_2017/Article-64098711fb0dc51004.htm[/URL]

matrix200200

Active member
יש להם פתח מילוט, שלדעתי יוריד אותם מהעץ

[URL]http://www.mako.co.il/news-military/politics-q2_2017/Article-64098711fb0dc51004.htm[/URL]
יש להם פתח מילוט, שלדעתי יוריד אותם מהעץ
הרי הם בעצמם אמרו "פיקוח נפש".
אתה יכול להגיד הרבה דברים עליהם, אבל טפשים הם לא.
נוח להם לעשות את זה בדברים שנראים להם כדברים לא משמעותיים שהם חושבים שהצד השני יתקפל.
בכל מקרה נדע בקרוב, מה יהיה עם החפירה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה