בלאגן באיה נאפה..כל מי שטס שיכנס

rppg206

New member
בלאגן באיה נאפה..כל מי שטס שיכנס

חברים שלי עכשיו בנאפה הם אומרים שכל נאפה מלאה לבנונים שברחו לשם המצב חרא פיצצו חבר שלי אחד מכות רצח כי עלו עליו שהוא ישראלי ועוד חבר באו אליו אתמול בלילה 2 בריטים עם אלות ושאלו אותו אם הוא ישראלי....תארו לכם מה היה קורה לו אם הוא היה אומר כן.. אני אמור לטוס יום רביעי הזה ב-19.7 ועכשיו אני בהתלבטות גדולה אם לבטל את כל העניין הזה עכשיו וכפרה כל הכסף נקודה למחשבה

מה נעשה עכשיו?../images/Emo4.gif

כפרה על הכסף אבל מה נבטל משהו שאנחנו מחכים לו כל כך הרבה זמן. אוף אני לא מאמינה....:( נקווה שהמצב ירגע או משהו. כי גם אם מבטלים בדקה ה-90 משלמים כנס לא קטן...

JohnnyMarr

New member
הלבנונים הגיעו לנאפה ????

אתה רציני ?? מי אלה שפוצצו לחבר שלך מכות , לבנונים ??? וואי באמת מסוכן !

חברה אתם סתם נלחצים!!!!

לבנונים יש בקפריסין והיו תמיד ויהיו אתם לא צריכים להלחץ.. זה טבעי כשיש מלחמה אז קצת כולם נגדנו אבל לא צריך להלחץ וצריך להמשיך בשגרה ולשים עליהם זין!!!!

rppg206

New member
אם מבטלים כמה ימים לפני אז הלך

כל הכסף ששילמתם לטיול אבל מצד שני זה נעשה מפחיד לגמרה וגם אם טסים לבסוף צריך לשמור על פרופיל נמוך לא לדבר עם אנשים וכמה שפחות חלדבר בעברית וכל אחד להתרכז בחבורה שלו.. באמת מסוכן וכן לבנונים פיצצו את חבר שלי ועוד 2 בריטים באו עם אלות לחבר אחר אבל הוא יצא מהם בנס

yossibalali

New member
כנסו כנסו!!!!!!!!!!!!!!!

ידידה שלי חזרה אתמול וישר דיברתי איתה היא אמרה לי שזה לא יאומן מה שהולך שם הלבנונים באו לאיה נאפה כי אין טיסות ללבנון והם פשוט תופסים יהודים ומביאים להם מכות..... היא גם סיפרה לי על מישהו יהודי שחטף מכות אחושרמוטה בגלל שהוא יהודי והיא גם סיפרה לי שיש בסקוור משטרות ואמבולנסים! שאני הייתי באיה נאפה במשך שבוע שנה שעברה לא ראיתי לא אמבולנס ולא משטרה! כלום! זה קצת אומר על המצב.....

dahan a1

New member
מה קרה? מה הלחץ?

הלבנונים שהגיעו לקפריסין משם הולכים לצרפת או לבריטניה או לאיפה שיש להם אזרחות ואותה מדינה מוכנה לקבל אותם שאר הלבנונים נמצאים בקפריסין ושוהים בשדה התעופה בלרנקה או בעיר עצמה באיה נאפה יש ממש יחסית קצת לבנונים ואל תשכחו שגם לפני כל המבצע הזה היו מוסלמים באיה נאפה פשוט אף אחד לא חיפש אותם או שם לב אליהם כמו עכשיו.... אני אומר אל תתדפקו חשבון תסעו תעשו חיים גם אלה שלפני גיוס כי אתם לא יודעים מה מחכה לכם בצבא וגם אלה שאחרי שחרור כמוני... רק מה שכן תהיו עירניים יותר ואל תיכנסו לריבים מיותרים עם מוסלמים או לבנונים אם בכלל תיתקלו בהם יאללה ביי!

rppg206

New member
זה שחטף...חבר שלי....בגלל זה אני

מתלבט אם לטוס ביום רביעי הקרוב

לא יודעת למה אבל אני מרגישה ש...

שהלך עלינו...אני קוראת את התגובות ויש לי פחד לנסוע קשה לי לתאר את המצב שנסע לשם בפחד ובמשך שבוע שאני יהיה שם אני יפחד מלנשום שבטעות אף אחד לא ידע שאני יהודיה כי אם ידעו אני יכולה להסתבך...זה לא לעיניין בכלל... טוב נשאר רק לקוות שעד יום שבת זה יעבור או לפחות ירגע... באסההההההה :-\

רציתי השבוע לסגור על איזה דיל.. אבל

לא נראה לי שאני יעשה את זה בסוףףףףףףףףףףףףףף מוות לערבים

rppg206

New member
אני יום רביעי אמור לטוס...ואני באמת

בבעיה עכשיו.... בעיה רצינית

סעו אנשים סעו!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא מבין למה אתם נותנים לכמה בני זונות להרוס לכם תטיול אז כמה קיבלו מכות תמיד יש מכות ..ויש שם גם תמיד לבנונים מה יש ללכם אתם נורמאלים בגלל החיזבאללה האלה תהרסו לכם הכול???? סעו תנקו תראש ותיהו בשקט על תמשכו עין אליכם מה הבעיה??..........

gilad86

New member
מקווה שחברים שלך בסדר, חבר'ה שמרו

על עצמכם... ואל תתנו להם להרוס לכם את החופשה שימצצו

shira2222

New member
חזרתי לפני כמה שעות מאיה נאפההה

הייתי שם שבוע לא ראיתי שום מכות ושום כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בנות לכן בכלל אין מה לדאוג אני אמרתי לכולם שם שאני ישראליה חוץ מבקאסטל והכל בסדר!!!! היה בןןןןןןןןןןןןןןןןן זונננננננננננננההההה חובה לסוע חובה חובה חובה!! אני רוצה לחזור עכשיו!!!

dahan a1

New member
שירה כנסי....

תני האת האייסי שלך דחוף.... אני רוצה לדעת כל פרט קטן על הטיול שלך וכמובן תמונות

חנדלה

New member
"עוד לא נולד הבן זונה שיעצור....

אל תתנו לאף אחד לסגור אתכם ולגרום לכם לברוח מההנאות שלכם! אבל תישמרו על עצמכם! אנחנו צריכים להיות מאוחדים..תדברו אנגלית גם אחד עם השני ויהיה בסדר ותזכרו.. "עוד לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל"!!!! מי טס ב-18 לחודש? שזה יוצא ביום שלישי בעוד יומיים..?

h a d a r 3

New member
יש מצב לדבר באיי סי או פה

ותיתני עוד פרטים על המקום?? איך שם, יש הרבה ישראלים, איך המסיבות, כמה כסף להביא, איך המלונות... וכו'...??? אני נוסעת ביום שבת למלון סאלמרי.. אני לא ממש מפחדת כי אנחנו בנות ופשוט צריך להתנהג ברגוע אבל חברות שלי שטסות איתי מתחילות לפחד..

shira2222

New member
בטח אני אכתוב הכל אני אשתדל היום

יותר מאוחר או מחר פשוט רק חזרתי לפני כמה שעות ועוד לא ישנתי מהמסיבה אתמול בלילה. שאגב היה פשוט הערב הכי כייייף שיש

למעלה