בכל זאת העזתי למרות הכל...

עיני19

New member
בכל זאת העזתי למרות הכל...

לכל הבנות היקרות כבר כמה שנים אני כל ערב נכנסת לפורום שלכם-- קוראת ומתעדכנת נהנית ולפעמים גם מתעצבנת... מאוד אהבתי את הסדרה ראיתי אותה מיליון פעמים ובכיתי מיליון פעמים כל פעם שקלייר מתה מחדש..!!!.. הדבקתי גם את הבנות שלי באהבה למקלאודיות והבעל שלי למד להתעצבן על זה שהבית מושבת בגלל בנות מקלאוד. אהבתי את כל סיפורי האהבה- במיוחד את ניק & טס התעצבנתי ממש על הסיפור של התינוק שנולד לו מהנודניקית הזאת שאני בכלל לא זוכרת איך קוראים לה. אהבנו מאוד את רוב/מאט & ג'ודי והצטערנו שהם נעלמו לנו כל כך מהר:( מי ששנאתי מאוד זאת היתה האחות של אלכס ומרכוס.. שהייתה דמות מגעילה. אני לא מסכימה איתכם לגבי גרייס!!!! סך הכל היא היתה מסכנה בעונה שעברה בגלל הית' ששיחק בה ואני כל הזמן רציתי שבסוף הסדרה היא ומרכוס יהיו ביחד. העונה גרייס היתה נהדרת (מבחינתי) היה את הקטע שהיא הצילה את כולם בסיפור המפחיד של הגשר וכל הזמן בנו (במיוחד בעונה הקודמת) את המתח וההתאהבות שלה ושל מרכוס. חבל! למרות שאהבתי גם את אינגריד... זהו פרקתי את כל מה שהיה לי להגיד כל השנים.. מצטערת על האורך.. לילה טוב:)

עיני19

New member
אל תתעצבנו עלי!!!

הייתי כותבת עוד כדי להצדיק את עצמי,למשל כמה היא היתה בסוף אחות טובה לג'אזמין,וכמה היא היתה בסוף אצילית כלפי מרכוס ואינגריד. אז תפרגנו לה קצת יותר!!

למעלה