בכלל לא מובן מאליו

דש1דש

New member
האמת שגם לי כבר יוצא לשמוע את המושג

במקומות שלא אני "לימדתי" אותו. זה בהחלט חביב. ולא משנה למה התכוונו - קודם כל יש את ההחדרה - וכל שנשאר זה לכוון אותם להבין לחמה אנחנו מתכוונות

נוRית

New member
באמת לא מובן מאליו

כל הכבוד ליפה שלך
אצלנו, משום-מה (באמת לא יודעת למה) הקטנה כל הזמן אומרת "אבא אבא" (וגם בוכה "אבא", ולא אמא, למרות שהיא יודעת להגיד אמא ובסה"כ אוצר המילים שלה מתרחב מיום ליום...). אז בוקר אחד היא אומרת "אבא", וקסם המתוקה שלי אומרת לה: "למה את אומרת כל הזמן אבא? הרי אין לנו אבא.." בשיא הטבעיות והפשטות. זהה יה כלכך נחמד לשמוע אותה.... אז נכון שלפעמים היא שואלת אותי "אמא, נכון שאין לנו אבא?" ואני כמובן עונה שזה נכון. לעתים רחוקות היא מנסה להבין למה, ואני עונה לה את התשובה הרגילה של "לא מצאתי"... וכ"ו. נראה לי שזה בהחלט מספק אותה.

ג e ש e ם

New member
מתוקה

תמיד אמרתי שאני צריכה להסביר רק לגדולה לקטנה היא כבר דואגת.

נו, והרי כולם בהתחלה אומרים

"אבא, אבא" ואפילו קוראים לאמא "אבא". כמעט תמיד זו המילה הראשונה והכי קלה להגייה. וגם תמיד נמשכים לגברים, לאבות של אחרים וכו' כי הם סקרנים ול
יש אנרגיות אחרות וזה שונה ממה שיש להם בבית.

מYים

New member
את צודקת

והפשוש עכשיו באמת בגיל שהוא מחפש את חברת הגברים , הוא מאוד קשור לאחיין שלו בן ה 9 , ופתאום החל להיקשר לאבי ומדבר עליו הרבה ו.......... מי מגיע ???????? נכון ! אחי מגיע מאוסטרליה שבוע הבא ואני לוקחת חופש ואהיה עם הפשוש ואחי ביחד , בטח נקים איזה מאהל בחוף פלמחים עם מדורה , דגים שאחי ידוג ופיתות (כשרות
) שאני אכין על הסג' וואהו איך אני מחכה ...........

אין לי מושג מה את רוצה מחיי

אני בכלל אצל תומילי בתאריכים האלה, אחרי שאספת אותי והשארת אותי שם. תתביישי.

אהההההההההה

בדיוק באותו יום תיכננתי להקים מאהל בחוף פלמחים עם הבייב. איזה אושר. אני באה. תגידי לאחיך שיחכה לי

אופירה10

New member
את מדברת על האח חתיך-המחץ??

זה שדומה לך שתי טיפות מים? ההוא השווה????

אופירה10

New member
סליחה, גיברת.....

אני ראיתי תמונות שלו. את ראית???!!! תרגיעי בעצמך.....

מYים

New member
מינוש תרגיעי

כבר מלאנתלפים זמן אני אומרת לך לקפוץ תבואי עם אורקה ואראה לך חופשי תמונות ... ולמה אורקה את שואלת
כדי שמישהו יעזור לי לרסנך

dafnapo

New member
הדינמיקה של שתיים בהחלט שונה

אצלנו הקטנה אומרת כשהיא נבהלת"יאבל'ה". פעם אמא שלי שאלה בקול רם מאיפה הביטוי הזה? והגדולה הסבירה לה "סבתא אל תדאגי היא לא מתכוונת לאבא'לה. אין לנו אבא, זו סתם מילה שהיא אומרת שהיא נבהלת". לפני הטיול שהיינו בו שמעתי את הגדולה אומרת לקטנה - אנחנו נוסעות לטיול ונכיר חברות חדשות. הקטנה שאלה וגם עם סבא וסבתא? והגדולה ענתה לה - לא, עם משפחות של רק אמא כמו המשפחה שלנו. לטעמי יש ערך מאד חשוב בחשיפה של הילדים לעובדה שיש עוד ילדים כמוהם ולמציאות שהם חיים בה. אני מעדיפה התמודדות עם המציאות מאשר שימציאו שאבא שלהם מת.

אורora

New member
מעולה ../images/Emo13.gif

גם אני חשה שהשעכות הקבוצתית נותנת הרבה מאוד כוח לילדים, ולנו.

Tin Tinn

New member
../images/Emo6.gif

התחלתי לקרוא - המה הקבוצתית?? טוב שאין פה אף אחד ששומע אותי צוחקת....

למעלה