בכלל לא מובן מאליו

דש1דש

New member
אבל למה להתיחס כעל מטלה?

זו הזדמנות נהדרת לזמן איכות עם ההורים - לשבת ולדבר על דברים שלרוב לא מדברים עליהם - כמו כל הילדות שלהם, על דברים בעברם, על קרובי משפחה.... אפשרות ללמוד עליהם משהו - כשאתה כבר מתחיל ליהיות מבוגר ולראות בהם אנשים ולא רק אבא - אמא.... רק אני כזו?

לא. את לא לבד../images/Emo13.gif

גם אני אוהבת את השיחות האלה עם ההורים שלי, דודים שלי. כל החוויות שלהם מהילדות תמיד מרתקות אותי.

מזתומרת למה? ולמה את חושבת

שאני מדברת בשם עצמי? אני אומרת שבאופן כללי ועקרוני, לכל אחד יש עדיפויות אחרות ולא כולם מעניינים באותם דברים. מי שלא מתעניין בדברים שאת מתעניינת - ייהנה מדברים אחרים בעוד שהדבר הזה יהווה עבורו מטלה.

מYים

New member
גמני ../images/Emo13.gif צמעי קמילונת

בסוף יתברר שישבנו האחת ליד השניה בבית הספר

אורora

New member
לילדים שלי יהיה קל

אבא אין. ומהצד שלי גם כמעט אין כלום. מהצד של אבא שלי כלום מתו , ולא נישאר שום ידע , אני יודעת מעט מאוד ואין שום קרובי משפחה שיודעים משהו בנימצא. מהצד של אמא שלי יש קצת יותר, אבל מעט מאוד. יש הרבה קרובים אבל אין לנו קשר איתם. הקיצר העבודה תהיה מאוד מאוד קצרה

או שהעבודה תהיה ארוכה

לא מענין אותך לדעת? אותי זה מאוד מעניין ובכל הזדמנות אני חוקרת עוד ועוד אחורה

אורora

New member
האמת ממש לא....

וגם אם היה מעניין אותי אין באמת איך. כל נתיבי המידע סגורים.

אורora

New member
גם אז זו עבודת שורשים קלה

שתעתיק את ספרי התורה. והנה לה היסטוריה משפחתית כהלכה

אורקה39

New member
../images/Emo45.gif

ואפרופו "חידניות", היינו אתמול אצל דודים שלא ראינו המון זמן. התפתחה שיחה על המבנה המשפחתי שלנו ו- out of the blue דודתי שולפת את המשפט "אמהות יחידניות זה כבר עניין שבשיגרה". ממני היא לא שמעה את ההגדרה מעולם. היה כיף לשמוע

מעניין.

א. מהיכן היא. ב. אם היא התכוונה ליחידניות במובן של אימ"ב או במובן של חדוריות מכל הסוגים.

אורקה39

New member
א. לא מהמרכז

ב. היא בהחלט התכוונה לאימ"ב והכי מעניין שמדובר בדודה דיי ענתיקה

למעלה