בכי קורע לב ו...

רוני471

New member
בכי קורע לב ו...../images/Emo53.gif

שלום רוצה להתייעץ,יש לי נסיכה בת 3+ ילדה חמה מאוד נותנת המון אהבה מאוד חכמה, בתקופה האחרונה היא החלה לבכות ולצעוק, מה שהמפריע לי ולבן זוגי זה הבכי הקורע לב, עם היא לא מקבלת מה שהיא רוצה או לא עושים משהו שהיא אומרת אז ישר בכי עם דמעות שובר לבבות, שאלתי האם היא בוכה בגן שאמרו שלא בצורה משמעותית, היום לדוגמא שמתי אותה בגן היא ביקשה מילד אחד להיצטרף למשחק הור סירב והיא ניצמדה אלי לשניה ובכתה, אני לא יודעת איך להגיב שי לציין שהיא היתה איתי בבית עד גיל 2.8 היא רק בתקופה האחרונה השתחררה ומתחילה ליצור חברויות היא מאוד עדינה ואני רוצה לשאות מה עושים על מנת לחזק ביטחון של ילד,? עוד משהו זה שאני באמצא חודש שישי וניראה לי שגם זה משפיע עליה, תודה רטני

לאה_מ

New member
זה קורה גם לא בנוכחותכם?

מה קורה, למשל, בגן כשאת לא נמצאת? מה הגננת אומרת?

galizoe

New member
גם שלי באותו גיל והבכי הוא

רק לידי... היום לדוגמא לא הרשיתי לה לרדת ראשונה במדרגות תלולות - בכי קורע לב. אני לאט לאט מלמדת אותה להשתמש במילים - עצוב לי ש..., אני כועסת/מתוסכלת/דואגת/מתגעגעת... וכו' ומסבירה לה שמילים אני מבינה ובכי לא. (היא מדרת שוטף ומעולה מזמן, אבל לפעמים קשה לתת שם לרגש מסויים) לאט לאט זה משתפר. היום כשהיא פרצה ככה בבכי - ממש התפלאתי. פתאום שמתי לב שכבר מזמן לא שמעתי אותו...

למעלה