בכי, בכי, בכיייייי...

galisher

New member
בכי, בכי, בכיייייי...

שלום! כבר חודשיים שלא נכנסתי לפורום - הייתי מאושפזת חודש, ילדתי (בניתוח קיסרי) והיום הבנים שלי בני חודש! סוף סוף רגע של שקט, בעלי ישן, הבת שלי (בת שנתיים) ישנה, והבנים נרדמו. מאז שהם נולדו אנחנו במרוץ מטורף של טיפול בהם, ובשבוע האחרון התחילו כאבי הבטןוהבכי לא פוסק ימים ולילות. אנחנו עייפים, מרוטי עצבים, וחסרי אונים - לא יודעים כבר איך לעזור להם. הם רוצים בקבוק בפה 24 שעות ביממה, אבל זה בלתי אפשרי, כי אז הם אוכלים יותר מדי ומתחילים לפלוט, והם לא מוכנים בשום אופן למצוץ מוצץ, וברגע שהבקבוק לא בפה - הם בוכים... צורחים...צווחים... האם למישהו יש רעיון מה לעשות? (חוץ מלחכות שיעברו 3 חודשים...) האם גם התינוקות שלכם בוכים / בכו ככה?

כתבתי תשובה מפורטת אבל ../images/Emo43.gif

מחק לי אותה
אם לא יענו לפני, מבטילה תשובות מחר (אחרי שאצליח לישון קצת - ובגילנו - לא בגלל הילדים - יש אופטימיות באופק
) הכי חשוב לי - מזל טוב להולדת הקטנטנים

amitgaya

New member
גם אנחנו עברנו את זה...

היום עמית וגאיה בנות שנתיים וחצי ושרדנו את זה. אתם חייבים להיות אופטימיים!את מתארת בדיוק את מה שאני ובעלי עברנו. אני יכולה להציע לך את מה שאנחנו עשינו:כבר בשבוע הראשון -כאשר כל אחת ישנה בעריסה נפרדת - שמנו לב שהן לא היו רגועות. הרגשתי שצריך לחבר בין שתיהן!לקחנו מיטה אחת ושתיהן ישנו באותה המיטה(רגל/ראש)-הן הרגישו אחת את השניה וכנראה שהרגישו בטוח יותר. לגבי כאבי הבטן:נ ניסינו את כל האפשרויות שרק יש על מנת להקל -ושום דבר לא עזר! מה שכן יכול לעזור זה המגע שלכם!גם אם שניהם בוכים ואת לבד....מוצאים שיטות כמו:לקחת את שניהם למיטה שלך, להשכיבם על הבטן(זה מרגיע אותם אך כמובן רק בהשגחתך!!!)ולגעת ולעסות אותם עם מוסיקה רגועה,לדבר אליהם ולאפשר להם תמיד להרגיש אחד את השני. ולך יקירתי, אני יכולה רק לומר....בכל הזדמנות שיש:ל י ש ו ן! את צריכה להיות שם תמיד בשבילם וזה דורש הרבה סבלנות וכוחות חדשים להמשיך ולתפקד. לנו לא הייתה עזרה מבחוץ (גם לא מהמשפחה- הם רחוקים מאיתנו) ולכן תפקדנו ושרדנו לבד. אני יכולה לומר לך שהכל עובר! היום עמית וגאיה שלי בנות שנתיים וחצי ואני רק עכשיו מתחילה להינות מההורות המיוחדת הזו. זה שווה את הכל! הכל קטן עליכם ואת זה פשוט פתאום מגלים......אחרי שעוברים ושורדים קשיים מסוג זה! בהצלחה...

galisher

New member
תודה על העידוד!!

שוב - אמצע הלילה, כולם ישנים (איזה כיף...סוף סוף שקט) ואני על המשמר (המשמרת שלי מ- 3:00 עד הבוקר והלאה...

למעלה